Opinie o Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawa

@user1992

Niestety nie mogę polecić pracy w kancelarii Gardocki i Partnerzy z wielu względów. Po pierwsze, Kancelaria blokuje możliwość awansu, zarówno dla studentów i aplikantów, jak i dla prawników. Struktura jest pozioma i zastana, zakres pracy jest bardzo zbliżony jak na tak duże dysproporcje w zarobkach pomiędzy pracownikami. Firma nie oferuje umów o pracę aplikantom ani radcom prawnym. Działy są niedokadrowane, brakuje w nich pracowników, przez co trudno wyrobić z ilością pracy, a osoby decyzyjne odmawiają podwyżek oraz dokadrowania kancelarii ze względu na koszty. Przełożeni bardzo często reagują agresywnie i niestety wylewają swój gniew na przypadkowe osoby, co niszczy atmosferę w kancelarii. Zleceniobiorcy traktowani są pod wieloma względami jak osoby w stosunku pracy, mimo braku np. płatnych urlopów. Kancelaria nie oferuje żadnych benefitów (nawet darmowej herbaty czy kawy), a jedynie wodę w baniakach i płyn do mycia naczyń słabej jakości rozcieńczony z wodą. Firma zatrudnia młodego człowieka, nieposiadającego żadnych kompetencji oraz wykształcenia, który prowadzi wywiady środowiskowe i tłumaczy decyzje finansowe zarządu, a także przysłuchuje się prywatnym rozmowom pracowników. Partnerzy rozliczają pracowników z każdej minuty spóźnienia i wypłacają wynagrodzenie proporcjonalnie do przepracowanych minut, a nie jedynie godzin. Osobom współpracującym odlicza się spóźnienia od urlopów. Praca zdalna, mimo częstego wykonywania czynności w zasadzie jedynie na komputerze, jest rzadkością. Prawnicy często nie kontrolują wykonanej, zleconej pracy ze względu na jej nadmiar. Partnerka w kancelarii osobiście weryfikuje wyliczenia systemu, poświęcając na to kilka dni w miesiącu, co powoduje opóźnienia w wypłatach. Zasady wypłaty wynagrodzeń i raportowania czasu pracy zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Pracownicy angażowani są w projekty marketingowe, wątpliwe w kontekście zasad etyki, przez co nie mają czasu na wykonywanie swoich obowiązków. Praca jest raczej monotonna, techniczna, nieliczne działy otrzymują ciekawe i nietypowe zlecenia. Prośby o telefony służbowe traktowane są jak wymysł. Bardzo dużo ludzi w ostatnim czasie odeszło z kancelarii i powinno to dać do myślenia członkom jej zarządu.

Gardocki i Partnerzy
@@user1992

Dziękujemy za udzielenie opinii. W naszej kancelarii priorytetem jest rozwijanie potencjału pracowników, co jest monitorowane regularnie przez naszych liderów. Dążymy do stworzenia warunków sprzyjających rozwojowi umiejętności i awansów pracowników - w miarę zdobywania nowych kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na feedback pracowników i stale doskonalimy nasze wewnętrzne praktyki. W naszej firmie utrzymujemy wysoki standard profesjonalizmu i nie tolerujemy nieodpowiedniego zachowania, w tym agresywnych reakcji ze strony przełożonych. Nasze polityki, procedury są ciągle rozwijane, aby zapewnić odpowiednie zarządzanie i dobrą atmosferę pracy. Pracujemy nad dostosowaniem obciążenia projektami i współpracą między działami, aby skuteczniej sprostać wymaganiom projektów. W naszej kancelarii praca nad projektami i w zespołach często wymaga bycia w biurze, co wspiera efektywną współpracę i komunikację między pracownikami. Rozliczenia wynagrodzeń są przeprowadzane zgodnie z ustalonymi zasadami, nie są zmienne. Obecnie współpracujemy z zewnętrznym partnerem, który usprawnił dla nas proces kadrowo-rozliczeniowy. Ta współpraca pozwala na minimalizowanie ewentualnych niedogodności dla pracowników. Nasza firma określa cele dla każdego działu, w tym cele biznesowe, które determinują rozwój firmy. Liderzy są zaangażowani w realizację tych celów, tworząc atmosferę współpracy i motywacji wśród pracowników.

Rozczarowana

(usunięte przez administratora) Podczas rozmowy zapewniano, ze po zakończeniu rekrutacji otrzymam informację zwrotną niezależnie od tego czy wynik będzie pozytywny, czy negatywny. Niestety nie otrzymałam takiej informacji, co wydaje mi się nieprofesjonalne. Nie spodziewałam się tego po tak prestiżowej kancelarii.

Karola

A dasz znać jak wygląda rozmowa na OM? Coś konkretnego było sprawdzane czy raczej czysta pogadanka? Długo czekasz? Może jeszcze będzie zwrotka?

Ayo
@Rozczarowana

A na kogo była ta cala aplikacja? Zauważyłam, że opinia jest z czerwca a teraz właśnie szukają zarówno aplikantów jak i asystentów, czy to te same poszukiwania? Ile osób docelowo potrzeba w kancelarii, żeby wszystkie zadania były właściwie wykonywane?

OyA
@Ayo

Co rekrutacja to inne poszukiwania, do innych zespołów.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Halina

Pytanie tylko z czego wynikają i jak często mają miejsce? Może chodzić o organizację pracy samodzielnej? Jest kogo prosić o ewentualne wsparcie? I 5 lat to nawet sporo, cokolwiek się zmieniało w warunkach pracy przez ten okres?

No

To kompletna tragedia. Od rekrutacji po pracę. Windykatorzy nic nie zarabiają.

Małgorzata
@No

Dlaczego masz takie negatywne zdanie o Gardocki i Partnerzy? Bardzo byś pomógł, jakbyś napisał jakieś konkrety. Co jest nie tak?

Xyz

Nic tzn ile?:)

Prawo do opinii ma każdy
@No

Drogi No, czy zechciałbyś rozwinąć swoje myśli? Chciałbym Ci zwrócić uwagę, że piszesz bardzo ogólne a zarazem złe opinie o Kimś kto przez ponad 20 lat pracował na swoją reputację i jest w czołówce rankingu kancelarii w Polsce, zatrudnia długoletnich pracowników łącznie kilkadziesiąt osób na różnych stanowiskach od prawniczych do technicznych Niektórzy z nich pracują w tej firmie 20 i więcej lat,a dostali te pracę be protekcji tylko z ogłoszenia. Na firmie o nędznej reputacji Twoje słowa, ogólnikowe i bardzo krzywdzące nie zrobią żadnego wrażenia. Ja osobiście chciałbym zapytać ile zarabiają w tej firmie windykatorzy? Ile to jest nic? W tej pracy jest prosty system: im więcej zakończysz spraw tym więcej zarobisz. Nie ma górnego pułapu Twoich zarobków. Możesz zarobić 20 tys. zł na miesiąc i więcej ale jak nie zakończysz żadnej sprawy to suma będzie taka sama jak efekt. Jest też prosta reguła: jesteś skuteczny, kończysz szybciej i więcej zleceń niż inni, Twoja pozycja jest lepsza bo do Ciebie idą zlecenia nowe i zarabiasz więcej. Sprawy są proste i trudniejsze ale średnia jest taka, że nawet przeciętnie zdolny ale za to bardzo pracowity zarabia dużo powyżej średniej krajowej. Możliwe, że w innych firmach w tabelach rozliczeń jest wyższa kwota ale czy te firmy mają tak długi żywot jak ta firma? Czy wolisz zarobić średnio 5 tys. zł na miesiąc i mieć dożywotnego pracodawcę czy przez dwa lata zarabiać 10 tys. i za chwilę szukać pracy? Rekrutacja? Napisz co Cię zabolało w rekrutacji? To jest firma, która pracuje dla większości podmiotów finansowych w Polsce w tym Banków, które wymagają od reprezentujących ją kancelarii znajomości i przestrzegania zasad i prawa bankowego, ochrony danych, super podejścia do trudnego klienta, który często jest dłużnik , windykator nie może mieć problemów z wyliczeniem sald opłat kosztów , jest wprzęgnięty w ścisłe procedury, nie tylko musi obsługiwać wszystkie media ale znakomicie jeździć nie tylko swoim pojazdem, musi być beż nałogów, zachowywać opanowanie w sytuacjach ekstremalnych zachowań innych osób. Moje pytanie do Ciebie? Kto odpowiada za zachowanie czy profesjonalizm takiego pełnomocnika windykacji. On sam też ale ryzykuje mniej, najwyżej zmieni pracodawcę. Kancelaria, która pracowała na opinię 20 lat może przez błąd czy zaniedbanie swojego pełnomocnika może mieć znacznie większe straty i nie tylko wizerunkowe. Dlatego rekrutacja jest surowa. To trudna praca bycie windykatorem. Pełna napięć i frustracji więc Twój wpis może być tego wyrazem. Masz prawo do swojej opinii ale proszę pisz bardzo konkretnie i mniej emocjonalnie. Czytają Cię ludzie, którzy tej kancelarii nie znają. Czytają tak jak ja ludzie, którzy wiedzą o niej sporo i przedstawiony przez Ciebie obraz nijak się ma do ich doświadczeń. Nie istnieją ideały są tylko nasze o nich marzenia ale to forum nie dla marzycieli tylko dla ludzi, którzy szukają drogowskazu jak znaleźć dobrego chlebodawcę. Ja polecam. Nie jestem w kierownictwie. Zdałem sobie trud żeby się tu wypisać i zachęcić adeptów niełatwego zawodu do aplikowania a potem starania się aby pokazać że są dobrzy w tym co robią. Pozdrawiam serdecznie wszystkich nie tylko tych którzy się ze mną zgadzają

znaffca
@Prawo do opinii ma każdy

Niezłe bzdury... a najlepsze " czy wolisz zarobić średnio 5 tys. zł na miesiąc i mieć dożywotnego pracodawcę" super. 5 tys na miesiąc - minus ZUS 1.450 - minus auto 1.200 - minus paliwo - 500/800 - minus podatek 19% Noooo faktycznie praca marzeń, i godne zarobki. No i właśnie dlatego zleceniodawcy odchodzą, bo jakość usług jest mizerna.

Prawo do frustracji ma każdy..
@znaffca

Jedno pytanie jeżeli jest tak tam zle to po diabła tam siedzisz ? Jakość usług mizerna bo tam min .Ty jesteś ? Czy jak zwykle tylko inni czyli Twoi koledzy są winni ? Piszesz ze mizerna jakość usług tylko ze to my poprawiamy po innych nieudane zlecenia a nie oni po nas. Jak nie windykacyjnie to sądowo. To nie firemka z wczorajsza data powstania tylko taka która istnieje niezmiennie od ponad 20 lat. Jaka częścią historii tej firmy jesteś Ty królu ?Jeżeli prezentowałby by taka mizerię jak piszesz to już dawno nie byłby po niej śladu a robi zlecenia dla niemal wszystkich firm leasingowych i banków w Polsce. Dziwna ta mizeria. Mamy zlecenia nawet teraz gdy rynek jest trudny z wiadomych względów. Mogę zrozumieć ze masz większe ambicje tylko czy za tym idą kwalifikacje ? Determinacja ? Wiedza i doświadczenie ? Wątpię. Człowiek z powerem nie stęka jak jest mu zle tylko bierze byka za rogi i idzie tam gdzie mu będzie lepiej. Jest taka przypadłość niektórych ze zamiast zmieniać to co im nie pasuje to narzekają. To nie jest Twoja firma tylko dla niej robisz. Nie pasuje idź do konkurencji -jak im opowiesz jak to było Ci zle to może zapłacą więcej. Tylko prawda jest taka ze to bajka ale szczerze Ci życzę powodzenia tylko nie gryz ręki która daje Ci chleb.

Xy
@znaffca

Ty konkurencja -nie pisz głupot jaki ZUS płaci pracownik ? Nigdy nie robiłeś w tej firmie, kto to kupi chyba głupi ?

Mrowka
@Xy

Faktycznie terenowi na własnej działalności, nie płacą ZUS, bo nic nie zarabiają i nie mają z czego :-)

Te specjalista
@Mrowka

Poczytaj kiedy się nie płaci ZUS jeżeli czytać nauczyli ..... kolejny który tu nigdy nie robił ,wysp jakichś U-botów czy co ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Adwokat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Barbara

Jestem pracownikiem tej kancelarii i z czystym sumieniem polecam to miejsce jeśli szukacie pracy. Wspaniała atmosfera, komfortowe warunki i cudowni ludzie. Bardzo dobra kancelaria.

Małgorzata
@Barbara

No ja się rozglądam, a to mają wolne miejsca teraz? Skoro tak zachęcasz. Daj znać, czy są tam teraz jakieś perspektywy, zwłaszcza dla osób początkujących, bo do takich należę.

Barbara
@Małgorzata

@Małgorzata a jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

@Barbara

Macie państwo opcję stażu w prawie pracy? Byłoby to łączone jeszcze z jakimiś innymi dziedzinami? Którymi?

Czy
@Barbara

szef kazał ci tak pisać? Dają za to premię?

nic

się nie zmieniło od lat. Odradzam pracę w tej kancelarii.

Patryk

aplikuję już drugi raz do tej kancelarii, moze teraz się uda! Mają pracowników z długim stażem i bardZo ciężko się tam dostać. ma ktoś wiedzę na co zwracają największą uwagę? Zależy mi na tej pracy. dajcie znać.

Marlena

Ludzie w kancelarii bardzo pomocni i zaangażowani merytorycznie, serdeczna i ciepła atmosfera współpracy. Można się dużo nauczyć i doskonalić technikę wykonywania zawodu.

Stanisław

Nie polecam kancelarii Gardocki. Pracują tam ludzie pozbawieni etyki zawodowej. W życiu trzeba się kierować pewnymi zasadami, stąd nie podjąłem współpracy z tymi ludźmi. Obrzydliwi ludzie!

Mariusz

Zdecydowanie nie polecam kancelarii Gardocki. Pracują tam ludzie pozbawieni etyki zawodowej, którzy zapomnieli co to ludzkie podejście do sprawy. Jedynie lepszymi usługami prawnymi można przekonać tych dość złośliwych i małostkowych pracowników kancelarii Gardocki do porozumienia. Zdecydowanie odradzam i nie polecam współpracy z tymi ludźmi.

Mati
@Mariusz

Zgadzam się w 100%!

@Mati

A ja to chętnie bym się dowiedziała czy serio masz takie podstawy do tego, żeby aż tak się zgadzać? Powiesz coś więcej?

Aneta

@No a co złego było w rekrutacji ?

Filip

Od marca taki spokój na forum to dość dziwne. Warto aplikować podpowiecie coś?

Witold

Każdy zarabia inaczej bo też inaczej pracuje ale spokojnie można polecić prace w firmie!

Jestem ciekawa zarobków w tym miejscu?

Młody
@Michał

Zarobki są ok.

Johny

masakra , szczerze odradzam, fatalne miejsce pracy

donato

Mam nadzieję, że ta przerwa w pisaniu opinii to wynik dobrej pracy.

Johny
@donato

niee, strona usuwa nieprzychylne

Misiek

Masakra i wszystko wykonywać pod dyktando idei nie wiadomo skąd, zarobki wielka Przesada w stosunku do realiów rzeczywistości w opisach na rozmowie kwalifikacyjnej, Omijać z daleka a nawet dalej

Bolek

potwierdzam poprzednie opinie

IDIO*I OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Jarek

Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni - Warszawa

• Jak się pracuje w Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni?

Zobacz opinie na temat firmy Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Śmiała 26
    01-523 Warszawa