Opinie o Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawa

Mariolka

Słyszałam o zatrudnieniu nowego Office Managera, któremu brakuje profesjonalizmu, taktu, kultury a dodatkowo nie ma doświadczenia na takim stanowisku. Zarząd zatrudnia najtańszych ludzi na rynku i ma za swoje.

Pracownik XYZ
@@07

Ciekawe, czyja to opinia? Bo odkąd jest nowa osoba, bardzo dużo procesów zostało wprowadzonych. Poza tym, w tej Kancelarii zawsze jest takt i profesjonalizm - niezależnie od stanowiska ;)

x

Nie polecam kancelarii jako miejsca pracy. Wynagrodzenie nie jest wypłacane w termine, czego powodem są rzekome spóźnienia z płatnościami od kontrahentów. Człowiek jest sprowadzony do maszyny pracującej. Kawa jest traktowana jako benefit. Uważajcie na ekspres na dole, gdyż próba zrobienia sobie kawy skutkuje uwagami z strony członków zarządu, iż jest to kawa dla klientów i dla członków zarządu. Wystrój wnętrza na dole (dla klientów) znaczenie różni się od wyposażenia pomieszczeń pracowniczych. Wyposażenie kuchnii pozostawia wiele do życzenia - nie jest ona sprzątana, nie ma herbaty dla pracowników, stary ekspress (nieczyszczony). Poziom zachowania higieny jest bardzo niski. W pomieszczeniach pracowniczych znajdują się stare, zagrzybione akta. Każde wyjście z kancelarii jest skrupulatnie odnotowywane przez partnerów i spotyka się z krytycznymi uwagami nawet jeśli próbujemy wyjść by kupić coś na lunch. Nie polecam.

@AP

Obawiam się, że w w trakcie rekrutacji nikt nie przygotowuje potencjalnych pracowników na tak wysoki poziom żenady, jaki reprezentuje ta kancelaria. Oszczędności, oszczędności i jeszcze raz oszczędności. Dostęp do kawy i herbaty jest standardem a nie benefitem.

!A!

Czy kancelaria zatrudnia studentów? Można dostosować swój plan zajęć do pracy w kaneclarii?

Gosia
@Tom

Dobre miejsce tylko na zdobycie doświadczenia czy może też późniejsza karierę? Też wcześniej już rozważałam praktykę. W tym momencie natomiast zastanawiam się czy jest ograniczona liczba miejsc na późniejsze zatrudnienie. trudno się o nie starać?

Słyszałam, że to bardzo dobra kancelaria i że panuje tam fajna atmosfera. Macie wiedzę czy potrzebują do administracji kogoś?

@Marta

Marta, wszystkie oferty na bieżąco publikujemy na portalu pracuj.pl:(usunięte przez administratora)

Były Nowy wpis

Super kancelaria! Z długą historią sięgającą ponad dwóch dekad, bogatym portfolio, z ciekawymi przypadkami. Ale to, co wyróżnia ją na tle innych, to fantastyczna wymiana doświadczeń między pokoleniami pracowników. To nieocenione źródło wiedzy i możliwość uczenia się od siebie nawzajem.

Antosia Nowy wpis

Witam, czy możliwe ze jeszcze w najbliższym czasie będą prowadzone nabory dla asystentów prawnych? Wiem, że w okolicach początku roku była dodawana taka oferta na pewien portal dla studentów IV / V roku prawa. O ile to jeszcze aktualne i ktoś jest po takim stażu to by opowiedział o przebiegu?

Gardocki i Partnerzy Nowy wpis
@Antosia

Wszystkie rekrutacje prowadzimy na naszej stronie lub pracuj.pl

Mery Nowy wpis

Bardzo fajna kancelaria. Od ponad 20 lat na rynku, sporo fajnych kazusów w portfolio. No i przede wszystkim to, co uważam za najcenniejsze: wymiana doświadczeń między pracownikami. Można się sporo nauczyć!

ABC

Polecam pracę w Gardocki i Partnerzy. Bardzo kompetentni, zróżnicowane zespoły i bardzo fajna atmosfera w pracy. Mają sporo ciekawych spraw, można się dużo nauczyć

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Adwokat?
!A!

@!A!

Mamy w działach merytorycznych osoby, które na co dzień studiują prawo. Jest możliwość łączenia pracy ze studiami. Wszystko uzgadnia się z szefami danych zespołów. Na przykład obecnie prowadzimy rekrutację na praktykanta do działu Prawa Gospodarczego.

@Gardocki i Partnerzy

Dzień dobry. Można się dowiedzieć gdzie publikowane są oferty na praktyki? Nie udało mi się odszukać niczego na wspomniany dział Prawa Gospodarczego a interesują mnie oferowane warunki. Możliwe, że już nie są aktualne?

Gardocki i Partnerzy

Oferty publikujemy na portalu: pracuj.pl, można też wysłać do nas CV na ogólny adres: kancelaria@gardocki.pl

Tom
@!A!

Zatrudnia, często mamy otwarte rekrutacje ;) Można sobie dostosować plan. Dobre miejsce do zdobycia doświadczenia!

Gosia
@Tom

Stanisław

Nie polecam kancelarii Gardocki. Pracują tam ludzie pozbawieni etyki zawodowej. W życiu trzeba się kierować pewnymi zasadami, stąd nie podjąłem współpracy z tymi ludźmi.

Były Pracownik
@Stanisław

Przez lata pracowałem w Kancelarii i jest ona dosłowną definicją słowa etyka. W ogóle nie rozumiem skąd taka opinia osoby, która nie podjęła nawet pracy u nich.

Mariolka

@Mariolka

W Kancelarii Gardocki i Partnerzy zawsze stawiamy na zatrudnianie pracowników na podstawie ich kompetencji i doświadczenia zawodowego. Oceniamy kandydatów na podstawie ich zdolności i umiejętności, aby zapewnić wysoki standard obsługi naszych klientów oraz efektywność pracy biura.

@Mariolka

A z czego wynika ta opinia? Padło stwierdzenie, że Pani słyszała o zatrudnieniu kogoś nowego tak? skąd wiec wiadomo o całej reszcie? I czy to stanowisko jest równorzędne z „recepcjonistą”? chce się upewnić, ponieważ taką ofertę sprzed paru miesięcy widziałam i chciałam poczytać właśnie o pracy na tym stanowisku. nabory będą jeszcze opcjonalne?

Gardocki i Partnerzy

Zapraszamy do aplikowania i sprawdzenia nas na rozmowie rekrutacyjnej.

@07
@Mariolka

To prawda, takt i profesionalizm, ten Pan nie zna takich pojęć. Nie wiem jak wytrzymuje jego zespół a co dopiero cała kancelaria. Jest pierwszą osobą do wyrzucenia. Partnerzy wpatrzeni są w niego jak w obrazek, nie rozumiem tego. Nierob, symulant, niech weźmie się do roboty!!

@@07

W naszej Kancelarii utrzymujemy wysokie standardy i profesjonalne podejście do wykonywania obowiązków. Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji i zatrudniamy kompetentne osoby na stanowiskach. Dbamy o rozwój naszej organizacji, atmosferę w pracy i współpracę między zespołami.

xyz
@@07

Takie spersonalizowane wypowiedzi naruszają dobra osobiste i należy je zwalczać! Ponadto jest to wypowiedź w żaden sposób nieodzwierciedlająca faktycznego stanu rzeczy.

@Gardocki i Partnerzy

Witam, w jakich okolicznościach może przejawiać się to, że faktycznie dochodzi do tego wspomnianego dbania o poszczególne zespoły? Zastanawiam się jakim cudem niektóre osoby mogą tego nie zauważać? Do jakiego stopnia występuje teraz elastyczność pracy?

Gardocki i Partnerzy

Dbamy o transfer wiedzy między zespołami i o to, aby te zespoły były zróżnicowane - wtedy zachodzi synergia. Na bieżąco rozmawiamy z naszymi pracownikami i pytamy ich o potrzeby, a potem dostosowujemy rozwiązania. Specyfika naszych spraw oraz by zespoły mogły ze sobą współpracować efektywnie, wymaga obecności w biurze. Praca zdalna jest okazjonalna.

Pracownik XYZ
@@07

Atmosfera w pracy jest naprawdę przyjazna. Kiedy jest stresująco, to też możemy liczyć na wsparcie innych działów :)

Ewela

Witajcie. :) może jest tu ktoś kto miałby porównanie względem wykonywanej pracy na stanowiskach asystenckich? Na stronie Kancelarii są dostępne dwa warianty ds. administracyjno-biurowych oraz ds. administracji. Wymagania z tego co można zauważyć się powielają, zakres obowiązków już się rożni. Interesuje mnie bardziej szczegółowe zestawienie. Którą opcje polecacie?

Monalisa
@Ewela

Żadną! Lepiej zaaplikuj do miejsca gdzie pracują ludzie z klasą i mają jakiś poziom. Tu brak kultury i chamstwo wysuwa się na 1 miejsce. Żenada w kwestiach finansowych.

Ulka

Z czego to wynika o czym piszecie? Mam na myśli chociażby ten brak kultury czy też mniejsze stawki, czy faktycznie takie są? pracownicy są niezależni i sami decydują w jaki sposób będą się odnosić do drugiej osoby?

KK
@Monalisa

Nieprawda ;) W kwestii kultury i poziomu, nie ma się do czego doczepić. Ludzie są kompetentni, wiedzą co robią

@x

Kiedyś sam się zastanawiałem czy na administracje tu kogoś nie potrzeba, jedna Pani z tego co widzę z rok temu o to pytała. Mam na myśli te akta, które przytaczasz, kto docelowo powinien się nimi w takiej sytuacji zająć? Nie potrzeba teraz kogoś do pomocy przy tym?

Wrrrr
@x

W końcu ktoś to pięknie opisał. Partnerzy od mierzenia czasu pracy. Nie znają się a liczą na liczydłach ludziom minuty. Tak sie dba o pracowników. Katastrofaaaąaaaaaaa

Oj
@Wrrrr

Skoro czytniki odczytują czas pracy danego pracownika przy wejściu i wyjściu to po co te liczydła xd

@x

Dziękujemy za Twoją opinię i chcielibyśmy podzielić się naszą perspektywą na niektóre z tych kwestii. Jako pracodawca, zawsze otwarcie przyjmujemy informacje zwrotne od naszych pracowników. Naszym głównym celem jest stworzenie odpowiednich warunków pracy oraz zapewnienie jak najlepszego środowiska do rozwoju zawodowego. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy wypłatę wynagrodzeń, niezależnie od relacji z naszymi kontrahentami. Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z zewnętrznym partnerem, który usprawnia dla nas proces kadrowo-rozliczeniowy. Proces ten wymaga wzajemnego dotarcia. Spodziewamy się, że ta współpraca zminimalizuje ewentualne niedogodności dla naszych pracowników. Systematycznie zwiększamy dostępność różnych urządzeń, takich jak ekspresy do kawy, aby zapewnić komfort naszym pracownikom. Dążymy także do utrzymania odpowiednich standardów higieny we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od osób, które w nich przebywają. Monitorowanie wejść i wyjść z kancelarii jest częścią naszych procedur wewnętrznych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy i prawidłowego rozliczenia czasu pracy. Jednocześnie rozumiemy, że czasem mogą wystąpić sytuacje nieuniknione w codziennym życiu, które mogą wpłynąć na wyjścia pracowników. Jesteśmy zawsze gotowi do współpracy z naszymi pracownikami w celu poprawy warunków naszej wspólnej pracy.

AP
@x

Ale na rekrutacji jest powiedziane jasno, że dla pracowników poza wodą i możliwością korzystania z ekspresu ( ze swoją kawą) nie ma żadnego socjalu: kawy, herbaty, mleka, jabłek, ubezpieczeń medycznych, pakietów sportowych. Jasno też jest powiedziane, że praca zdalna jest w epizodycznych przypadkach. Skoro się zdecydowałaś/ zdecydowałeś to czemu się dziwisz?

Roxi
@AP

No, jeżeli ktoś był o tym wcześniej poinformowany to nie powinien mieć później z tym problemu. Mam pytanie co do tej pracy zdalnej. W jakich przypadkach jest zezwolenie na pracę zdalną? I na jakich stanowiskach jest ona możliwa?

@AP

Czynimy starania, by zapewnić naszemu zespołowi przyjazne i efektywne środowisko pracy i z zawsze staramy się dostosować do potrzeb naszych pracowników i tworzyć atmosferę, w której mogą oni skoncentrować się na wykonywaniu zadań i rozwijaniu swoich umiejętności. Praca zdalna jest ograniczona z powodu specyfiki spraw, którymi się zajmujemy – to kwestia bezpieczeństwa danych oraz komunikacji z klientami.

@Roxi

Dziękujemy za pytanie dotyczące pracy zdalnej w naszej firmie. W Gardocki i Partnerzy, stosujemy zasadę okazjonalnej pracy zdalnej. Ponad tę zasadę, praca zdalna w Gardocki i Partnerzy jest ograniczona ze względu na specyfikę spraw, którymi się zajmujemy. Niektóre z projektów wymagają pracy zespołowej, a co za tym idzie osobistego kontaktu zarówno z członkami zespołów, jak i naszymi klientami. Praca zdalna zależy więc od specyfiki stanowiska i projektu, zaś decyzja o takim sposobie pracy podejmowana jest indywidualnie i uwzględnia potrzeby każdej ze stron.

@AP

Czy był ktoś może teraz niedawno na rozmowie rekrutacyjnej i mógłby o niej opowiedzieć? Zauważyłem w poprzedniej odpowiedzi zaproszenie a jak widać na stronie poszukiwani są asystenci prawni. Ile czekaliście teraz na informacje zwrotną? Jest tu może ktoś kto miał za sobą kilka podejść?

Gardocki i Partnerzy

W naszej kancelarii jesteśmy transparentni i skutecznymi w procesie rekrutacji, a nasza praktyka rekrutacyjna obejmuje dostarczanie informacji zwrotnej w możliwie najkrótszym czasie po rozmowie kwalifikacyjnej. To ważny aspekt dla kandydatów, aby mogli jak najszybciej dowiedzieć się o wynikach i kontynuować ewentualny dalszy proces rekrutacyjny. Na rozmowach kwalifikacyjnych kandydaci są informowani o dalszych krokach, a sam proces trwa nie dłużej niż dwa tygodnie.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni?

neutralna

woda bieżąca, prąd, miejsce do siedzenia, grzejnik do podgrzania, czajnik do zagotowania wody, toaleta i nic więcej nie potrzeba :)

@neutralna

Z kawą czy też herbatą własną się przychodzi? A teraz na święta chociażby? jak nie Pracodawca to może pracownicy jakoś siebie wzajemnie czymś obdarowują? Jaka występuje atmosfera?

Gardocki i Partnerzy

W Gardocki i Partnerzy staramy się tworzyć atmosferę wzajemnego szacunku z zachowaniem indywidualnego podejścia do każdego pracownika. Regularne wyjścia integracyjne, które odbywają się zespołowo, wspierają zacieśnianie więzi między pracownikami. Firma aktywnie słucha opinii pracowników. Praca w Gardocki i Partnerzy nie tylko zapewnia profesjonalne wyzwania, ale także sprzyja budowaniu pozytywnego środowiska pracy.

Ciasny Romek

Cz to prawda, że mają tam takiego studenta o ile mizna go tak okreslic, nieroba co podsłuchuje i donosi do zarządu? Jak mi o tym kumpel opowiedział to żeśmy godzinę się śmiali. Tylko to nie jest śmieszne, to jest zenujące ludzie.

@Ciasny Romek

W Gardocki i Partnerzy często zatrudniamy studentów i praktykantów. Jednak ich zatrudnienie odbywa się na podstawie ich kompetencje i zdolności. Stawiamy na rozwijanie umiejętności młodych profesjonalistów, wspieramy ich w zdobywaniu doświadczenia w branży prawniczej. Nie jesteśmy zainteresowani osobami, które działają w sposób nieuczciwy lub naruszają zasady etyki zawodowej. Warto podkreślić, że donoszenie i podsłuchiwanie, nie są akceptowalne w żadnym miejscu pracy, a takie działania mogą mieć poważne konsekwencje. Dlatego ważne jest, aby promować etyczne zachowanie, szanować prywatność i budować zaufanie w miejscu pracy. Zamiast tego, zachęcamy do budowania pozytywnych relacji i współpracy w środowisku zawodowym.

@Marta

Czy w Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Gardocki i Partnerzy

W kancelarii Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni nie odbywają się formalne wewnętrzne rekrutacje. Jednak jesteśmy otwarci na awansowanie czy zmiany stanowisk pracowników w ramach elastycznych ścieżek rozwoju. Nasi liderzy bacznie obserwują postępy, zaangażowanie pracowników. Naszym celem jest rozwijanie talentów w sposób spersonalizowany, co sprzyja rozwojowi zawodowemu każdego pracownika, a co za tym idzie, firmy.

@user1992

Niestety nie mogę polecić pracy w kancelarii Gardocki i Partnerzy z wielu względów. Po pierwsze, Kancelaria blokuje możliwość awansu, zarówno dla studentów i aplikantów, jak i dla prawników. Struktura jest pozioma i zastana, zakres pracy jest bardzo zbliżony jak na tak duże dysproporcje w zarobkach pomiędzy pracownikami. Firma nie oferuje umów o pracę aplikantom ani radcom prawnym. Działy są niedokadrowane, brakuje w nich pracowników, przez co trudno wyrobić z ilością pracy, a osoby decyzyjne odmawiają podwyżek oraz dokadrowania kancelarii ze względu na koszty. Przełożeni bardzo często reagują agresywnie i niestety wylewają swój gniew na przypadkowe osoby, co niszczy atmosferę w kancelarii. Zleceniobiorcy traktowani są pod wieloma względami jak osoby w stosunku pracy, mimo braku np. płatnych urlopów. Kancelaria nie oferuje żadnych benefitów (nawet darmowej herbaty czy kawy), a jedynie wodę w baniakach i płyn do mycia naczyń słabej jakości rozcieńczony z wodą. Firma zatrudnia młodego człowieka, nieposiadającego żadnych kompetencji oraz wykształcenia, który prowadzi wywiady środowiskowe i tłumaczy decyzje finansowe zarządu, a także przysłuchuje się prywatnym rozmowom pracowników. Partnerzy rozliczają pracowników z każdej minuty spóźnienia i wypłacają wynagrodzenie proporcjonalnie do przepracowanych minut, a nie jedynie godzin. Osobom współpracującym odlicza się spóźnienia od urlopów. Praca zdalna, mimo częstego wykonywania czynności w zasadzie jedynie na komputerze, jest rzadkością. Prawnicy często nie kontrolują wykonanej, zleconej pracy ze względu na jej nadmiar. Partnerka w kancelarii osobiście weryfikuje wyliczenia systemu, poświęcając na to kilka dni w miesiącu, co powoduje opóźnienia w wypłatach. Zasady wypłaty wynagrodzeń i raportowania czasu pracy zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Pracownicy angażowani są w projekty marketingowe, wątpliwe w kontekście zasad etyki, przez co nie mają czasu na wykonywanie swoich obowiązków. Praca jest raczej monotonna, techniczna, nieliczne działy otrzymują ciekawe i nietypowe zlecenia. Prośby o telefony służbowe traktowane są jak wymysł. Bardzo dużo ludzi w ostatnim czasie odeszło z kancelarii i powinno to dać do myślenia członkom jej zarządu.

@@user1992

Dziękujemy za udzielenie opinii. W naszej kancelarii priorytetem jest rozwijanie potencjału pracowników, co jest monitorowane regularnie przez naszych liderów. Dążymy do stworzenia warunków sprzyjających rozwojowi umiejętności i awansów pracowników - w miarę zdobywania nowych kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na feedback pracowników i stale doskonalimy nasze wewnętrzne praktyki. W naszej firmie utrzymujemy wysoki standard profesjonalizmu i nie tolerujemy nieodpowiedniego zachowania, w tym agresywnych reakcji ze strony przełożonych. Nasze polityki, procedury są ciągle rozwijane, aby zapewnić odpowiednie zarządzanie i dobrą atmosferę pracy. Pracujemy nad dostosowaniem obciążenia projektami i współpracą między działami, aby skuteczniej sprostać wymaganiom projektów. W naszej kancelarii praca nad projektami i w zespołach często wymaga bycia w biurze, co wspiera efektywną współpracę i komunikację między pracownikami. Rozliczenia wynagrodzeń są przeprowadzane zgodnie z ustalonymi zasadami, nie są zmienne. Obecnie współpracujemy z zewnętrznym partnerem, który usprawnił dla nas proces kadrowo-rozliczeniowy. Ta współpraca pozwala na minimalizowanie ewentualnych niedogodności dla pracowników. Nasza firma określa cele dla każdego działu, w tym cele biznesowe, które determinują rozwój firmy. Liderzy są zaangażowani w realizację tych celów, tworząc atmosferę współpracy i motywacji wśród pracowników.

Rozczarowana

(usunięte przez administratora) Podczas rozmowy zapewniano, ze po zakończeniu rekrutacji otrzymam informację zwrotną niezależnie od tego czy wynik będzie pozytywny, czy negatywny. Niestety nie otrzymałam takiej informacji, co wydaje mi się nieprofesjonalne. Nie spodziewałam się tego po tak prestiżowej kancelarii.

Karola

A dasz znać jak wygląda rozmowa na OM? Coś konkretnego było sprawdzane czy raczej czysta pogadanka? Długo czekasz? Może jeszcze będzie zwrotka?

Ayo
@Rozczarowana

A na kogo była ta cala aplikacja? Zauważyłam, że opinia jest z czerwca a teraz właśnie szukają zarówno aplikantów jak i asystentów, czy to te same poszukiwania? Ile osób docelowo potrzeba w kancelarii, żeby wszystkie zadania były właściwie wykonywane?

OyA
@Ayo

Co rekrutacja to inne poszukiwania, do innych zespołów.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Halina

Pytanie tylko z czego wynikają i jak często mają miejsce? Może chodzić o organizację pracy samodzielnej? Jest kogo prosić o ewentualne wsparcie? I 5 lat to nawet sporo, cokolwiek się zmieniało w warunkach pracy przez ten okres?

No

To kompletna tragedia. Od rekrutacji po pracę. Windykatorzy nic nie zarabiają.

Małgorzata
@No

Dlaczego masz takie negatywne zdanie o Gardocki i Partnerzy? Bardzo byś pomógł, jakbyś napisał jakieś konkrety. Co jest nie tak?

Xyz

Nic tzn ile?:)

Prawo do opinii ma każdy
@No

Drogi No, czy zechciałbyś rozwinąć swoje myśli? Chciałbym Ci zwrócić uwagę, że piszesz bardzo ogólne a zarazem złe opinie o Kimś kto przez ponad 20 lat pracował na swoją reputację i jest w czołówce rankingu kancelarii w Polsce, zatrudnia długoletnich pracowników łącznie kilkadziesiąt osób na różnych stanowiskach od prawniczych do technicznych Niektórzy z nich pracują w tej firmie 20 i więcej lat,a dostali te pracę be protekcji tylko z ogłoszenia. Na firmie o nędznej reputacji Twoje słowa, ogólnikowe i bardzo krzywdzące nie zrobią żadnego wrażenia. Ja osobiście chciałbym zapytać ile zarabiają w tej firmie windykatorzy? Ile to jest nic? W tej pracy jest prosty system: im więcej zakończysz spraw tym więcej zarobisz. Nie ma górnego pułapu Twoich zarobków. Możesz zarobić 20 tys. zł na miesiąc i więcej ale jak nie zakończysz żadnej sprawy to suma będzie taka sama jak efekt. Jest też prosta reguła: jesteś skuteczny, kończysz szybciej i więcej zleceń niż inni, Twoja pozycja jest lepsza bo do Ciebie idą zlecenia nowe i zarabiasz więcej. Sprawy są proste i trudniejsze ale średnia jest taka, że nawet przeciętnie zdolny ale za to bardzo pracowity zarabia dużo powyżej średniej krajowej. Możliwe, że w innych firmach w tabelach rozliczeń jest wyższa kwota ale czy te firmy mają tak długi żywot jak ta firma? Czy wolisz zarobić średnio 5 tys. zł na miesiąc i mieć dożywotnego pracodawcę czy przez dwa lata zarabiać 10 tys. i za chwilę szukać pracy? Rekrutacja? Napisz co Cię zabolało w rekrutacji? To jest firma, która pracuje dla większości podmiotów finansowych w Polsce w tym Banków, które wymagają od reprezentujących ją kancelarii znajomości i przestrzegania zasad i prawa bankowego, ochrony danych, super podejścia do trudnego klienta, który często jest dłużnik , windykator nie może mieć problemów z wyliczeniem sald opłat kosztów , jest wprzęgnięty w ścisłe procedury, nie tylko musi obsługiwać wszystkie media ale znakomicie jeździć nie tylko swoim pojazdem, musi być beż nałogów, zachowywać opanowanie w sytuacjach ekstremalnych zachowań innych osób. Moje pytanie do Ciebie? Kto odpowiada za zachowanie czy profesjonalizm takiego pełnomocnika windykacji. On sam też ale ryzykuje mniej, najwyżej zmieni pracodawcę. Kancelaria, która pracowała na opinię 20 lat może przez błąd czy zaniedbanie swojego pełnomocnika może mieć znacznie większe straty i nie tylko wizerunkowe. Dlatego rekrutacja jest surowa. To trudna praca bycie windykatorem. Pełna napięć i frustracji więc Twój wpis może być tego wyrazem. Masz prawo do swojej opinii ale proszę pisz bardzo konkretnie i mniej emocjonalnie. Czytają Cię ludzie, którzy tej kancelarii nie znają. Czytają tak jak ja ludzie, którzy wiedzą o niej sporo i przedstawiony przez Ciebie obraz nijak się ma do ich doświadczeń. Nie istnieją ideały są tylko nasze o nich marzenia ale to forum nie dla marzycieli tylko dla ludzi, którzy szukają drogowskazu jak znaleźć dobrego chlebodawcę. Ja polecam. Nie jestem w kierownictwie. Zdałem sobie trud żeby się tu wypisać i zachęcić adeptów niełatwego zawodu do aplikowania a potem starania się aby pokazać że są dobrzy w tym co robią. Pozdrawiam serdecznie wszystkich nie tylko tych którzy się ze mną zgadzają

znaffca
@Prawo do opinii ma każdy

Niezłe bzdury... a najlepsze " czy wolisz zarobić średnio 5 tys. zł na miesiąc i mieć dożywotnego pracodawcę" super. 5 tys na miesiąc - minus ZUS 1.450 - minus auto 1.200 - minus paliwo - 500/800 - minus podatek 19% Noooo faktycznie praca marzeń, i godne zarobki. No i właśnie dlatego zleceniodawcy odchodzą, bo jakość usług jest mizerna.

Prawo do frustracji ma każdy..
@znaffca

Jedno pytanie jeżeli jest tak tam zle to po diabła tam siedzisz ? Jakość usług mizerna bo tam min .Ty jesteś ? Czy jak zwykle tylko inni czyli Twoi koledzy są winni ? Piszesz ze mizerna jakość usług tylko ze to my poprawiamy po innych nieudane zlecenia a nie oni po nas. Jak nie windykacyjnie to sądowo. To nie firemka z wczorajsza data powstania tylko taka która istnieje niezmiennie od ponad 20 lat. Jaka częścią historii tej firmy jesteś Ty królu ?Jeżeli prezentowałby by taka mizerię jak piszesz to już dawno nie byłby po niej śladu a robi zlecenia dla niemal wszystkich firm leasingowych i banków w Polsce. Dziwna ta mizeria. Mamy zlecenia nawet teraz gdy rynek jest trudny z wiadomych względów. Mogę zrozumieć ze masz większe ambicje tylko czy za tym idą kwalifikacje ? Determinacja ? Wiedza i doświadczenie ? Wątpię. Człowiek z powerem nie stęka jak jest mu zle tylko bierze byka za rogi i idzie tam gdzie mu będzie lepiej. Jest taka przypadłość niektórych ze zamiast zmieniać to co im nie pasuje to narzekają. To nie jest Twoja firma tylko dla niej robisz. Nie pasuje idź do konkurencji -jak im opowiesz jak to było Ci zle to może zapłacą więcej. Tylko prawda jest taka ze to bajka ale szczerze Ci życzę powodzenia tylko nie gryz ręki która daje Ci chleb.

Xy
@znaffca

Ty konkurencja -nie pisz głupot jaki ZUS płaci pracownik ? Nigdy nie robiłeś w tej firmie, kto to kupi chyba głupi ?

Mrowka
@Xy

Faktycznie terenowi na własnej działalności, nie płacą ZUS, bo nic nie zarabiają i nie mają z czego :-)

Te specjalista
@Mrowka

Poczytaj kiedy się nie płaci ZUS jeżeli czytać nauczyli ..... kolejny który tu nigdy nie robił ,wysp jakichś U-botów czy co ?

Barbara

Jestem pracownikiem tej kancelarii i z czystym sumieniem polecam to miejsce jeśli szukacie pracy. Wspaniała atmosfera, komfortowe warunki i cudowni ludzie. Bardzo dobra kancelaria.

Małgorzata
@Barbara

No ja się rozglądam, a to mają wolne miejsca teraz? Skoro tak zachęcasz. Daj znać, czy są tam teraz jakieś perspektywy, zwłaszcza dla osób początkujących, bo do takich należę.

Barbara
@Małgorzata

@Małgorzata a jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Halina
@Barbara

Macie państwo opcję stażu w prawie pracy? Byłoby to łączone jeszcze z jakimiś innymi dziedzinami? Którymi?

Czy
@Barbara

szef kazał ci tak pisać? Dają za to premię?

Zostaw merytoryczną opinię o Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni - Warszawa

• Jak się pracuje w Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni?

Zobacz opinie na temat firmy Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gardocki I Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Śmiała 26
    01-523 Warszawa