3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 8 23 5 1

Opinie o Tex Line Sp. z o.o.

taki jaki

fajnie się pracuje można się nauczyć nowego fachu już i tak zanikającego pomału ogólnie jestem na tak a zarobki ile dajesz z siebie takie też masz zarobki

Tak15Nie3
Marek Nowy wpis

Starsi pracownicy maja mniejsze pensje niz povzatkowi.. Pozdrawiam zmiane Januszową. Ludzie super ale pensje nie bardzo.. Kierownik nie ma za duzo do gadania ale jest spoko. Były pracownik. ;)

Tak6Nie1
Dorota Nowy wpis
@Marek

Może kierownictwo Tex Line zwraca uwagę nie tylko na staż pracy, ale na umiejętności i zaangażowanie pracowników? Może stąd ta różnica w wynagrodzeniu? Ja tam nie pracuję, ale tak mi się nasunęło na myśl po przeczytaniu ich oferty pracy.

Tak1Nie5
Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zaistniała sytuacja spowodowana wirusem COVID-19, wymaga od nas jako społeczeństwa obywatelskiego szczególnej solidarności.

Nie pozostajemy obojętni na ogromne zapotrzebowanie służb zaangażowanych w walkę z koronawirusem, dlatego naszą produkcję aktualnie skupiamy na przygotowywaniu tasiem niezbędnych do produkcji maseczek ochronnych, by móc jak najsprawniej zaopatrywać szwalnie!

Produkcja u nas działa pełną parą! Wszystkie szwalnie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu :)

#koronawirus #wspieramysluzby

Tak12Nie1

TakNie1
frusi Nowy wpis

nie

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 426 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Tex Line Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

TakNie2

Tak4Nie

Myszka

Gdzie to ja napisze: "bezmuzgowie"przez U otwarte to pisało...poza tym zwalniają tych którzy nie nadają się do pracy (czyli sądząc po wpisie Ciebie) A na Twoje miejsce zatrudniają kogoś rozumniejszego

Tak8Nie1
Omg
@Myszka

No jasne pchają się drzwiami i oknami!! Zatrudniają takich których nikt nie chce zatrudnić!! I nie ważne że piją w czasie pracy czy też chodzą w kratkę ważne że im się zgadza na koncie!! Bo oni potrzebują głupich do roboty!!

Tak6Nie
Bolo

Zawsze mozna szukać wrażeń w innych firmach skoro dobry pracodawca nie pasuje!

Tak5Nie1
Burek

Ludzie pracodawcy żyją z waszej pracy pamiętajcie o tym... fatalnie ze was nie umieją szanować

Tak33Nie

@Burek

Zarówno pracodawca, jak i pracownik powinni szanować się nawzajem i chyba co do tego nikt nie ma wątpliwości. Trudno jest ocenić jednoznacznie, czy piszesz tu jako pracownik firmy Tex Line - zdradź na to w takim razie. Może jeszcze wiesz, czy zatrudniają tam osoby, które szukają tylko tymczasowego zajęcia?

Tak2Nie

Wiesz coś ciekawego o firmie Tex Line Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

TakNie2

@admin

,,KARIERA'' to słowo tu nie pasuje

Tak20Nie
@admin

,, Kariera" ?? Jeśli ktoś robi karierę to pnie się po szczeblach zdobywając większe doświadczenie i lepszą pensję!! A tam jak Cię przydzielą na stanowisko to tam zostajesz. A nawet jeśli idziesz na inne to i tak za tą samą pensję!! Bo jak to panowie mówią ,, Tam się nic nie robi"

Tak17Nie
Nick

Hm...zastanawia mnie tylko jedno...skoro tak źle to po o tam pracujecie? Ja gdybym w takich warunkach pracował dawno szukałabym czegoś lepszego

Tak1Nie

Nie polecam tej firmy, zarobki to najniższa krajowa jeśli chcesz zarobić więcej musisz się nauczyć pracować na 2 czasem 3 maszynach i ostro zapie... szczególnie na nockach, gdy nikt nie widzi . Istny wyścig szczurów. Praca dla maszyn a nie ludzi. Oprócz tego brak jakichkolwiek świadczeń, brak socjalnego i innych dodatków. Stołówka z szatnią damską to jedno niezbyt czyste i estetyczne pomieszczenie. Toalety nie można nazwać toaletą, Zimna woda w kranie. Na dodatek wszystko to otacza okropny hałas z hali (tkalni). Normy hałasu w tym zakładzie w dużym stopni przedwyższają normy dopuszczalne. Więc jeśli nie chcesz stracić słuchu lepiej zaopatrz się w słuchawki. Brak ogrzewania w zimie zimno jak na zewnątrz, praca w kurtce wskazana. Atmosfera w pracy taka sobie. Praca bardzo monotonna.

Tak40Nie2
@123

@123 Dobrze, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię, bo potrzebujemy ich tu jak najwięcej. Warunki zatrudnienia w Tex Line, które nam opisujesz dalekie są od ideału, ale być może byłbyś w sranie napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy. Długo już tam pracujesz?

TakNie3

@Iwona

Nic nie można napisać dobrego. Zero szacunku dla pracowników. Panowie szefowie przechodząc przez halę nie mówią nawet Dzień Dobry pracownikom. Szkoda im nawet na wodę dla pracowników. Koniec upałów koniec wody do picia. Nie mówiąc o odzieży ochronnej. A dodatek BHP to aż całe 9 zł. No można poszaleć za tą kwotę. Organizują wyścig szczurów żeby otrzymać 100 czy 200 zł dodatkowo a później ludzie siedzą na urlopach bo magazyn pełny.

Tak34Nie
@Iwona

O pracodawcy nie mogę niestety nic dobrego napisać. Panowie nawet nie mili odwagi by sami wręczyć wypowiedzenie i wyjaśnić dlaczego zwalniaja tak duża liczbę osób. Całe te zadanie rzucili na kierownika, który nie wiedział jak nam powiedzieć ze zostaliśmy zwolnieni. Komedia jakich mało. Z drugiej strony, można się było tego spodziewać, ponieważ wszystko w tym zakładzie jest dziwnie zorganizowne. Jedyną pozytywną rzeczą jest to, że nikt nad Tobą nie stał i Cię nie pilnował. Mogłeś robić we własnym tempie lub mieć to gdzieś i iść na herbatę lub peto istna sielanka :D. Oczywiście to tez zależało na jakim dziale robiłeś. Miałeś więcej lub mniej luzu.

Tak27Nie
@123

Zgadzam się z tobą. We wszystkim wysługują się biednym kierownikiem a oni tylko potrafią wywieszać kartki w szatni z informacją że pracownicy mają stosować się do kodeksu pracy. Jakby oni go znali!!!

Tak33Nie
Ziomal
@Kolo

Prościej napisać kartkę niż spojrzeć własnym robolom w oczy i powiedzieć

Tak28Nie
Iwona

@Gość Musisz wiedzieć, że wysokość zarobków powinniśmy próbować rozpatrywać w sposób indywidualny. W ogłoszeniu była mowa o innych zarobkach, ale przecież, podpisując umowę widziałeś, ile będą one wynosiły - prawda? Jakie stanowisko obejmujesz w Tex Line? Może po pewnym czasie zaproponują Ci podwyżkę - nie było o tym mowy?

Tak5Nie

@Iwona

Nie, nie było o niczym mowy. Sami niczego nie zaproponują. Na wszystko szkoda kasy. CENTUSIE

Tak30Nie

Sos

Święta prawda co piszecie. Zero szacunku dla pracownika. Po podwyżkę trzeba iść i błagać bo sami nikogo nie docenią. Ogólnie (usunięte przez administratora) i masakra.

Tak26Nie
taki jaki