Tex Line Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tex Line Sp. z o.o.

taki jaki

fajnie się pracuje można się nauczyć nowego fachu już i tak zanikającego pomału ogólnie jestem na tak a zarobki ile dajesz z siebie takie też masz zarobki

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
 Pytanie

Co jaki czas w Tex Line Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Anita Nowy wpis

Przesada, można dobrze zarobić tylko to zależy w dużej mierze od nas samych

Luka Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Anita

Też tak uważam, warunki super, fajna atmosfera bez stresu, a monitoring to normalna sprawa w jakim zakładzie go nie ma?

2
Bolo Yang Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

No cóż, wszystko pięknie...Nowoczesna zgodna ze standardami hala produkcyjna, mnóstwo kamer (usunięte przez administratora) chipy do każdego pomieszczenia.(usunięte przez administratora)...Park maszynowy coraz to nowszy i wiecej. Tylko? Tylko dajcie zarobić ludziom, niech tez ich stac bedzie na wczasy, na godne życie. Premii za brak absensji chorobowej i socjalu BRAK !

anonim

(usunięte przez administratora)

Dorota

Może kierownictwo Tex Line zwraca uwagę nie tylko na staż pracy, ale na umiejętności i zaangażowanie pracowników? Może stąd ta różnica w wynagrodzeniu? Ja tam nie pracuję, ale tak mi się nasunęło na myśl po przeczytaniu ich oferty pracy.

4
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tex Line Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
anonim

(usunięte przez administratora)

frusi

nie

1
Bolo

Zawsze mozna szukać wrażeń w innych firmach skoro dobry pracodawca nie pasuje!

anonim

(usunięte przez administratora)

Myszka

Gdzie to ja napisze: "bezmuzgowie"przez U otwarte to pisało...poza tym zwalniają tych którzy nie nadają się do pracy (czyli sądząc po wpisie Ciebie) A na Twoje miejsce zatrudniają kogoś rozumniejszego

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

Zarówno pracodawca, jak i pracownik powinni szanować się nawzajem i chyba co do tego nikt nie ma wątpliwości. Trudno jest ocenić jednoznacznie, czy piszesz tu jako pracownik firmy Tex Line - zdradź na to w takim razie. Może jeszcze wiesz, czy zatrudniają tam osoby, które szukają tylko tymczasowego zajęcia?

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Tex Line Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Kolo
@admin

,, Kariera" ?? Jeśli ktoś robi karierę to pnie się po szczeblach zdobywając większe doświadczenie i lepszą pensję!! A tam jak Cię przydzielą na stanowisko to tam zostajesz. A nawet jeśli idziesz na inne to i tak za tą samą pensję!! Bo jak to panowie mówią ,, Tam się nic nie robi"

Nick

Hm...zastanawia mnie tylko jedno...skoro tak źle to po o tam pracujecie? Ja gdybym w takich warunkach pracował dawno szukałabym czegoś lepszego

123

Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)Praca dla maszyn a nie ludzi. Oprócz tego brak jakichkolwiek świadczeń, brak socjalnego i innych dodatków. Stołówka z szatnią damską to jedno niezbyt czyste i estetyczne pomieszczenie.(usunięte przez administratora)Na dodatek wszystko to otacza okropny hałas z hali (tkalni). Normy hałasu w tym zakładzie w dużym stopni przedwyższają normy dopuszczalne. Więc jeśli nie chcesz stracić słuchu lepiej zaopatrz się w słuchawki. Brak ogrzewania w zimie zimno jak na zewnątrz, praca w kurtce wskazana. Atmosfera w pracy taka sobie. Praca bardzo monotonna.

Iwona
@123

@123 Dobrze, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię, bo potrzebujemy ich tu jak najwięcej. Warunki zatrudnienia w Tex Line, które nam opisujesz dalekie są od ideału, ale być może byłbyś w sranie napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy. Długo już tam pracujesz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

@Gość Musisz wiedzieć, że wysokość zarobków powinniśmy próbować rozpatrywać w sposób indywidualny. W ogłoszeniu była mowa o innych zarobkach, ale przecież, podpisując umowę widziałeś, ile będą one wynosiły - prawda? Jakie stanowisko obejmujesz w Tex Line? Może po pewnym czasie zaproponują Ci podwyżkę - nie było o tym mowy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
taki jaki

fajnie się pracuje można się nauczyć nowego fachu już i tak zanikającego pomału ogólnie jestem na tak a zarobki ile dajesz z siebie takie też masz zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Tex Line Sp. z o.o. - Międzyrzecze Górne

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Tex Line Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Tex Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Tex Line Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tex Line Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii