Tex Line Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tex Line Sp. z o.o.

taki jaki

fajnie się pracuje można się nauczyć nowego fachu już i tak zanikającego pomału ogólnie jestem na tak a zarobki ile dajesz z siebie takie też masz zarobki

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Co jaki czas w Tex Line Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Anita Nowy wpis

Przesada, można dobrze zarobić tylko to zależy w dużej mierze od nas samych

Luka Nowy wpis
@Anita

Też tak uważam, warunki super, fajna atmosfera bez stresu, a monitoring to normalna sprawa w jakim zakładzie go nie ma?

Bolo Yang Nowy wpis

No cóż, wszystko pięknie...Nowoczesna zgodna ze standardami hala produkcyjna, mnóstwo kamer (usunięte przez administratora) chipy do każdego pomieszczenia.(usunięte przez administratora)...Park maszynowy coraz to nowszy i wiecej. Tylko? Tylko dajcie zarobić ludziom, niech tez ich stac bedzie na wczasy, na godne życie. Premii za brak absensji chorobowej i socjalu BRAK !

Dorota

Może kierownictwo Tex Line zwraca uwagę nie tylko na staż pracy, ale na umiejętności i zaangażowanie pracowników? Może stąd ta różnica w wynagrodzeniu? Ja tam nie pracuję, ale tak mi się nasunęło na myśl po przeczytaniu ich oferty pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tex Line Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

frusi

nie

Bolo

Zawsze mozna szukać wrażeń w innych firmach skoro dobry pracodawca nie pasuje!

Myszka

Gdzie to ja napisze: "bezmuzgowie"przez U otwarte to pisało...poza tym zwalniają tych którzy nie nadają się do pracy (czyli sądząc po wpisie Ciebie) A na Twoje miejsce zatrudniają kogoś rozumniejszego

Iwona

Zarówno pracodawca, jak i pracownik powinni szanować się nawzajem i chyba co do tego nikt nie ma wątpliwości. Trudno jest ocenić jednoznacznie, czy piszesz tu jako pracownik firmy Tex Line - zdradź na to w takim razie. Może jeszcze wiesz, czy zatrudniają tam osoby, które szukają tylko tymczasowego zajęcia?

Wiesz coś ciekawego o firmie Tex Line Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Kolo
@admin

,, Kariera" ?? Jeśli ktoś robi karierę to pnie się po szczeblach zdobywając większe doświadczenie i lepszą pensję!! A tam jak Cię przydzielą na stanowisko to tam zostajesz. A nawet jeśli idziesz na inne to i tak za tą samą pensję!! Bo jak to panowie mówią ,, Tam się nic nie robi"

Nick

Hm...zastanawia mnie tylko jedno...skoro tak źle to po o tam pracujecie? Ja gdybym w takich warunkach pracował dawno szukałabym czegoś lepszego

Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)Praca dla maszyn a nie ludzi. Oprócz tego brak jakichkolwiek świadczeń, brak socjalnego i innych dodatków. Stołówka z szatnią damską to jedno niezbyt czyste i estetyczne pomieszczenie.(usunięte przez administratora)Na dodatek wszystko to otacza okropny hałas z hali (tkalni). Normy hałasu w tym zakładzie w dużym stopni przedwyższają normy dopuszczalne. Więc jeśli nie chcesz stracić słuchu lepiej zaopatrz się w słuchawki. Brak ogrzewania w zimie zimno jak na zewnątrz, praca w kurtce wskazana. Atmosfera w pracy taka sobie. Praca bardzo monotonna.

@123

@123 Dobrze, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię, bo potrzebujemy ich tu jak najwięcej. Warunki zatrudnienia w Tex Line, które nam opisujesz dalekie są od ideału, ale być może byłbyś w sranie napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy. Długo już tam pracujesz?

Iwona

@Gość Musisz wiedzieć, że wysokość zarobków powinniśmy próbować rozpatrywać w sposób indywidualny. W ogłoszeniu była mowa o innych zarobkach, ale przecież, podpisując umowę widziałeś, ile będą one wynosiły - prawda? Jakie stanowisko obejmujesz w Tex Line? Może po pewnym czasie zaproponują Ci podwyżkę - nie było o tym mowy?

taki jaki

Zostaw merytoryczną opinię o Tex Line Sp. z o.o. - Międzyrzecze Górne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Tex Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tex Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tex Line Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tex Line Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii