Tex Line Sp. z o.o.

Opinie o Tex Line Sp. z o.o.

Wiesz coś ciekawego o firmie Tex Line Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

@admin 05.01.2016 13:24

,,KARIERA'' to słowo tu nie pasuje

@admin 05.01.2016 13:24

,, Kariera" ?? Jeśli ktoś robi karierę to pnie się po szczeblach zdobywając większe doświadczenie i lepszą pensję!! A tam jak Cię przydzielą na stanowisko to tam zostajesz. A nawet jeśli idziesz na inne to i tak za tą samą pensję!! Bo jak to panowie mówią ,, Tam się nic nie robi"

Nick

Hm...zastanawia mnie tylko jedno...skoro tak źle to po o tam pracujecie? Ja gdybym w takich warunkach pracował dawno szukałabym czegoś lepszego

Nie polecam tej firmy, zarobki to najniższa krajowa jeśli chcesz zarobić więcej musisz się nauczyć pracować na 2 czasem 3 maszynach i ostro zapie... szczególnie na nockach, gdy nikt nie widzi . Istny wyścig szczurów. Praca dla maszyn a nie ludzi. Oprócz tego brak jakichkolwiek świadczeń, brak socjalnego i innych dodatków. Stołówka z szatnią damską to jedno niezbyt czyste i estetyczne pomieszczenie. Toalety nie można nazwać toaletą, Zimna woda w kranie. Na dodatek wszystko to otacza okropny hałas z hali (tkalni). Normy hałasu w tym zakładzie w dużym stopni przedwyższają normy dopuszczalne. Więc jeśli nie chcesz stracić słuchu lepiej zaopatrz się w słuchawki. Brak ogrzewania w zimie zimno jak na zewnątrz, praca w kurtce wskazana. Atmosfera w pracy taka sobie. Praca bardzo monotonna.

@123 05.11.2018 14:51

@123 Dobrze, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię, bo potrzebujemy ich tu jak najwięcej. Warunki zatrudnienia w Tex Line, które nam opisujesz dalekie są od ideału, ale być może byłbyś w sranie napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy. Długo już tam pracujesz?

@Iwona 05.11.2018 14:58

Nic nie można napisać dobrego. Zero szacunku dla pracowników. Panowie szefowie przechodząc przez halę nie mówią nawet Dzień Dobry pracownikom. Szkoda im nawet na wodę dla pracowników. Koniec upałów koniec wody do picia. Nie mówiąc o odzieży ochronnej. A dodatek BHP to aż całe 9 zł. No można poszaleć za tą kwotę. Organizują wyścig szczurów żeby otrzymać 100 czy 200 zł dodatkowo a później ludzie siedzą na urlopach bo magazyn pełny.

@Iwona 05.11.2018 14:58

O pracodawcy nie mogę niestety nic dobrego napisać. Panowie nawet nie mili odwagi by sami wręczyć wypowiedzenie i wyjaśnić dlaczego zwalniaja tak duża liczbę osób. Całe te zadanie rzucili na kierownika, który nie wiedział jak nam powiedzieć ze zostaliśmy zwolnieni. Komedia jakich mało. Z drugiej strony, można się było tego spodziewać, ponieważ wszystko w tym zakładzie jest dziwnie zorganizowne. Jedyną pozytywną rzeczą jest to, że nikt nad Tobą nie stał i Cię nie pilnował. Mogłeś robić we własnym tempie lub mieć to gdzieś i iść na herbatę lub peto istna sielanka :D. Oczywiście to tez zależało na jakim dziale robiłeś. Miałeś więcej lub mniej luzu.

@123 08.11.2018 14:59

Zgadzam się z tobą. We wszystkim wysługują się biednym kierownikiem a oni tylko potrafią wywieszać kartki w szatni z informacją że pracownicy mają stosować się do kodeksu pracy. Jakby oni go znali!!!

Ziomal
@Kolo 08.11.2018 19:56

Prościej napisać kartkę niż spojrzeć własnym robolom w oczy i powiedzieć

Burek

Ludzie pracodawcy żyją z waszej pracy pamiętajcie o tym... fatalnie ze was nie umieją szanować

@Burek 08.11.2018 20:19

Zarówno pracodawca, jak i pracownik powinni szanować się nawzajem i chyba co do tego nikt nie ma wątpliwości. Trudno jest ocenić jednoznacznie, czy piszesz tu jako pracownik firmy Tex Line - zdradź na to w takim razie. Może jeszcze wiesz, czy zatrudniają tam osoby, które szukają tylko tymczasowego zajęcia?

Iwona

@Gość Musisz wiedzieć, że wysokość zarobków powinniśmy próbować rozpatrywać w sposób indywidualny. W ogłoszeniu była mowa o innych zarobkach, ale przecież, podpisując umowę widziałeś, ile będą one wynosiły - prawda? Jakie stanowisko obejmujesz w Tex Line? Może po pewnym czasie zaproponują Ci podwyżkę - nie było o tym mowy?

@Iwona 03.10.2018 18:45

Nie, nie było o niczym mowy. Sami niczego nie zaproponują. Na wszystko szkoda kasy. CENTUSIE

Sos

Święta prawda co piszecie. Zero szacunku dla pracownika. Po podwyżkę trzeba iść i błagać bo sami nikogo nie docenią. Ogólnie (usunięte przez administratora) i masakra.

taki jaki

fajnie się pracuje można się nauczyć nowego fachu już i tak zanikającego pomału ogólnie jestem na tak a zarobki ile dajesz z siebie takie też masz zarobki

Zostaw opinię o Tex Line Sp. z o.o. - Bielsko-biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tex Line Sp. z o.o.