Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Real Paweł Skornia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Real Paweł Skornia

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Real Paweł Skornia

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Są na forum jacyś pracownicy firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Real Paweł Skornia? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Były pracow
 Opinia

prawda ze wynagrodzenie do kitu , no i pani ktòra tam pracuje i jest kimś waźnym dla szefa nie pozwoli zadnej atrakcyjnej dziewczynie popracować zbyd długo .

baba z wozu

fajna obsluga

gość
 Opinia

żenująca prowokacja. To mała firemka mająca z 5 pracowników. W małych firmach zawsze lepiej się pracuje jak w korporacjach ale kiepska pensja, a jak jesteś kobietą to trzeba bardzo uważać na szefa. No chyba, że lubi się takie dodatkowe usługi

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Real Paweł Skornia - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Real Paweł Skornia

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.