Opinie o Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja tkanin wełnianych i bawełnianych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Praca po 6 dni w tygodniu nawet przyjście rano i znowu po południu.Nikt na święta życzeń nie złożył i nic nie dostalismy.Temperatura 3 stopnie.Prezes został nagrodę dla przedsiębiorstwa to kpina.Ludzir traktowani okropnie.Warunki okropne brak WC wszystko brudne woda leje się sufitem na maszyny.

Magdalena

Witajcie, natknęłam się na ofertę pracy Tomtexu na stanowisko Szwaczki Maszynowej. Czy ktoś napisałby mi w jakich godzinach pracuje się na takim stanowisku w firmie? Czy są jakieś zmiany? Jak wygląda generalnie grafik pracy?

Moj
@Magdalena

Unikaj tego zakładu najpierw ci powiedzą 3 miesiące zleceniowki potem umowę o pracę a to kłamstwo jak prezes dostanie rachunki za wodę lub prąd to wszyscy co byli na umowie zlecenie odpadają.Zaklad to już prawie na skończeniu.Zadne zarobki a warunki do szycia zapraszam od listopada do kwietnia 5 stopni w porywach do 10 .Nie ma na zakładzie ogrzewania .Wszyscy w tajnych przed prezesem włączają małe grzejniki na godzinę lub dwie .A potem siedzisz ubrana jak na Sybir.Uviekac tutaj to tylko tacy co czekają do emerytury za chwilę i wytrzymują .

Krzysztof
@Magdalena

Nie polecam pracy w tym zakładzie wykorzystywanie ludzi na każdym kroku

Joanna
@Krzysztof

Pracowałeś w Tomtexie na jakimś produkcyjnym stanowisku? I co się tam stało? Ja znalazłam ogłoszenie o pracy dla prządki, choć administracyjne i kierownicze stanowiska też są do wzięcia: http://tomtex.com.pl/praca/ Ale o prządce nic tu nie podają, ani wynagrodzenia, ani godzin pracy, nic. Podpowiedzcie proszę, jak to naprawdę wygląda. Paczki na święta bywają?

Magdalena
@Krzysztof

Dlaczego konkretnie nie polecasz? Mnie interesują konkrety na temat warunków zatrudnienia w Tomtexie. Co masz na myśli poprzez 'wykorzystywanie ludzi na każdym kroku'? Wyjaśnisz?

Aneta
@Magdalena

W Tomtexie temperatura gdzie pracują to od 3 do 8 stopni.Marne zarobki a warunki pracy zerowe.Kierowik udaje głupka a z ludzi cinych.Ciekawe jak rozwali się zakład też będzie robił wrażenie .

Pawel

Czy Prezes nie widzi cerowalni.Wszedzie oszczędność a Panie cały dzień duży grzejnik plus dwa małe grzejniki na prąd.Przetwa 45 minut i pracują tak żeby nic nie robić.Pani A.K. robi sobie bez przerwy bo jest bardzo zmęczona .

PanG

Gorąco nie polecam. Banda (usunięte przez administratora) beż doświadczenia. Jeśli produkty są takiego poziomu jak admistracja ( albo jej część) to chyba na wyciory się nadają.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A. na stanowisko PRACZ-FOLUSZNIK? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.

Powinno się podać do sądu pracy za warunki pracy prezesa.Wykrecanie na maszynach żarówek własnoręcznie aby były oszczędności.Wrzucanie śmieci z powrotem aby były kg.To dlatego tkanina wygląda jak wygląda.Brak toalet jeśli tak można to powiedzieć.Wc zatrzymał się w latach 50 .Kiedy są opady cały zakład w wodzie na maszyny i ludzi ciekawe kiedy coś się stanie.Dach zatkany tkaninami starymi bo nie ma pieniędzy.Jak tu ma być dobrze Pani kordynatorka napiepsza na prezesa że stary dziad prowokuje pracowników żeby coś powiedzieli i pewnie odkręca to w drugą stronę na spotkaniu z prezesem.Zaklad dno wszystko jest robione z najgorszej wełny z brudu z odchodami .Kłamią że dostaje się umowę o pracę zawsze to jest umowa zlecenie .

nosal

Może to wpis z inspiracji konkurencji i dlatego zabrakło argumentów!!

Matek
@nosal

Zimno brudno nikt nie dba o pracownika.

Jan

Dzisiaj 3 stopnie na plusie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A.
  • Włókiennicza 12/18
    97-200 Tomaszów Mazowiecki

Zakłady Przemysłu Wełnianego Tomtex S.A.