Chi-Ka Sp.j. Anna i Grzegorz Karp

Łazów

Opinie o Chi-Ka Sp.j. Anna i Grzegorz Karp

flisak

Dobrze radzę. Omijać szerokim łukiem. No chyba że ktoś jest przysłowiowym dupowkrętem to wówczas będzie mu tam "dobrze". Ale bez ciśnienia. Rotacja wśród pracowników jest tak wielka i szybka, że zanim się zorientujesz już tam cię nie będzie. Ktoś wyżej dobrze napisał. Noworysze, zgadzam się z tym. Trzeba jednak dodać że jeden z nich ma lekko rzecz ujmując ze sobą problemy emocjonalne. Co gorsza - nie leczy się.

wojtek

"Chora manufaktura"

krzeszowiok

Firma jak firma, zwłaszcza polska firma. Przez ostatnie 3-4 lata przy oficjalnym zatrudnieniu 2-3 osoby przewinęło się około 80 osób. Widocznie nic nie wartały. Rotacja jak w turbinie wiatrowej. Wpadł - wypadł. Ale przecież to nie wina "małego". Choroba nie wybiera.

łazarz

Zdecydowanie nie polecam. Bracia noworysze, ot i wszystko. Jeden wart drugiego.

Zostaw opinię o Chi-Ka Sp.j. Anna i Grzegorz Karp - Łazów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chi-Ka Sp.j. Anna i Grzegorz Karp