Opinie o Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak dużo osób pracuje w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa?

M. Nowy wpis

Pracowałam we Frani podczas studiów, czyli prawie 3 lata. Bardzo miła atmosfera, grafik dostosowywany do dyspozycyjności pracowników, zarówno z managerem jak i szefostwem można wszystko bez problemu ustalić. Oferują posiłki pracownicze oraz zniżki poza godzinami pracy :) Bardzo dobrze wspominam to miejsce!

Hanna Nowy wpis
@M.

I to na umowę zlecenie? Przez te 3 lata miałaś stałą stawkę?

Ola Nowy wpis
@M.

M. Bardzo Ci dziękujemy za opinię . Bo niestety swoje opinie wyrażają tu tylko osoby nie zadowolone. A wielu pracowników pracuje u nas bardzo długo podczas studiów i są bardzo zadowoleni ;) Pozdrawiamy

AP

Bardzo polecam to miejsce, elastyczny grafik, idealny dla studentów dziennych jak i zaocznych studiów, świetnie dobrany, zgrany i przyjazny zespół, super relacje pomiędzy szefostwem, a pracownikami, wypłaty zawsze na czas. Idealne miejsce pracy dla pogodnych i pracowitych osób, bez konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia w gastronomii. Potrzebna jest jednak dobra znajomość angielskiego, ponieważ głównie obsługiwani są obcokrajowcy.

AP
@AP

Aktualnie zmieniam zdanie, po zatrudnieniu nowej menadżerki, która terroryzuje i grozi karami finansowymi sama jedynie siedząc i podjadajac za darmo jedzonko.

@AP

dobrze pani menager, wiemy,że pan to pisała,żeby była chociażby jedna pozytywna opinia

@były pracownik

@były pracownik, dlaczego uważasz, że opinia pochodzi od osoby związanej z kierownictwem firmy Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa? Skoro, jak wskazuje na to Twój nick, jesteś byłym pracownikiem tej firmy, to napisz proszę, jak Ci się w niej pracowało.

Ap
@Renata

@były pracownik, nie, nie jestem panią kierownik broń boże. Jestem jedna z byłch pracownic za czasów powstawania dopiero lokalu na stradomskiej, na początku owszem pracowało się tam świetne i była super atmosfera, potem zatrudniono nowa panią kierownik A szefostwo zaczęło się zachowywać skandalicznie podsluchujac pracowników i siejac okropny zamęt z była kucharka.

Pola
@Renata

Nie polecam,pracowałam trochę szewostwo pod dyktando menadżera, to prawda nie szanują pracownika,menadżer pozjadał wszystkie rozumy ale tak to jest gdy z kucharza staje się menadżerem donosi na każdym kroku o byle ci lizodup na całego.

Hanna
@Pola

Co Ty opowiadasz. Ale w sumie to że kucharz to chyba nie taki problem, bo raczej różne umiejętności człowiek może mieć. No z tym zachowaniem troszkę gorzej o ile było tak jak piszesz. Ale wiesz jak aktualnie się z tym wszystkim sprawy mają? Dalej tu dowodzi?

Niki93

Отличное кафе , самое вкусное кофе в Кракове . Приветливый персонал, очень отзывчивы и добродушны. Выпечка и десерты очень вкусные. Также есть возможность постирать вещи , для меня как для туриста очень удобно . Приятная атмосфера , в целом очень понравилось ????

Aplikowałeś do firmy Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Praca w bardzo miłej i luźnej afmosferze, bez problemu można dogadać się z szefostwem, które utrzymuje przyjacielskie relacje z pracownikami. Grafik ustalmy wedle dyspozycyjności, bardzo elastyczny. Podczas zmiany można zjesc pyszny posiłek, poza Tym firma oferuje zniżki pracownicze. Warto dodać, że dla nowych pracownikow organizowane jest szkolenie baristyczne. Dobrze jest znać język angielski, ponieważ większość klientów to turysci z różnych stron świata. Jeśli szukasz pracy w miłej atmosferze, która chcesz pogodzić ze studiami, nauczyć się robić pyszną kawe i poznać zgrany, otwarty na nowych zespół to Frania cafe jest idealnym miejscem dla Ciebie !

Merys

Witam, szczerze polecam ten lokal. Przyjemny wystrój, miła muzyczka, obsługa bardzo przyjemna. Jedzonko pyszne, gościłam tam nie raz z rodzinką, za każdym razem duży plus za pyszne jedzonko. Ja uwielbiam Franię, ostatnio zorganizowałam tam przyjęcie rodzinne, zależało mi na pysznym i jednocześnie efektownie podanym obiedzie, zostałam bardzo miło zaskoczona, było pysznie i pięknie podane. Polecam, bardzo fajne menu, z pewnością odnajdą coś dla siebie miłośnicy mięska jak i zieleninki.

Kasiek

Pracowałam we Frani 2 lata jako kelnerka i było to bardzo fajnie doświadczenie. Fajna, zgrana ekipa. Czasami była niezła tabaka, ale chyba jak wszędzie. Posiłki pracownicze, tipy tylko dla kelnerek. Polecam

Coxo

Jakie stawki są proponowane, czy są elastyczne godziny pracy, jaki jest minimalny wymiar godzin tygodniowo? Czy podpisywane są umowy?

Czym w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ex pracownik

nie polecam pracy w tym miejscu, zajmujesz się lokalem i pralnią całkowicie sama nieważne czy jest pusto czy ogromny ruch, zero ubezpieczenia(pomimo obienic), jesli nie masz doswiadczenia licz się z tym, że możesz mieć wiele stresujących sytuacji i kłód pod nogami, każdy donosi na każdego,

Ex pracownik

Nie polecam pracy w tym miejscu. Jest tyle miejsc w Krakowie, ze każda oferta będzie lepsza niż ta. Stawka śmiech na sali, pani m, która jest niemiła i wszystkie inne komentarze o niej to prawda. Właściciele bardzo mili jednak pod super wpływem m wiec z nimi tez ciężko się dogadać. Jedyny plus jaki jest to dziewczyny, które tam pracują i kuchnia wszyscy pomocni.

Haha

Coś minusie zdaje że będzie spoko :P czekam ślicznotko

@Haha

To forum służy bardziej do wymiany opinii o tym, jak się pracuje we Frania Cafe. Twój wpis jest trochę nie na temat. Wiesz może, czy przyjmują tam osoby na staż?

Krzys

Jaka umowa jest oferowana w tej firmie?

była pracownica

Nie polecam nikomu. Na początku praca wydawała się bardzo fajna, świetny zespół. Po kilku dniach można już było poznać prawdziwe obliczę pani menadżer i pracujących tam dziewczyn. Każdy donosi na każdego, podlizywanie się szefostwu które w żaden sposób nie wstawi się w obronie pracownika. Podczas gigantycznego ruchu wspomniana wcześniej pani menażer potrafi siedzieć i przeglądać oferty biur turystycznych, z kolei gdy przychodzi szefostwo udaję wielce zapracowaną i poprawia kelnerki na każdym kroku. Kary pieniężne które dotyczyły tylko nowych pracowników (mowa tutaj o złym wbiciu na kasę), jednak gdy pomyłka dotyczy starszych pracownic to można przymknąć na to oko. Żenada i jeszcze raz żenada. Nikomu absolutnie nie polecam tej pracy!

Swój

Porządna firma, że ma swoje życiowe zdanie nie wasza sprawa!!!

Miro

Pewni jesteście, że firma nie dobrym miejscem do pracy?

Renata

@credo, rozumiem, że finalnie nie podjąłeś pracy w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa, tak? A czy mógłbyś napisać coś na temat tego, jak wyglądał Twój dzień próbny w tej firmie? Czy miałeś już na niego podpisaną umowę? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

credo

Nieprofesjonalny sposób rekrutacji. W ogłoszeniu zawyżone stawki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Brak informacji zwrotnej po dniu próbnym - taka informacja była obiecana - ktoś chyba cicho liczy na to, że nikt nie będzie się upominał o należne pieniądze za dzień próbny na które trzeba czekać jak każdy pracownik na umowę do dnia wypłat - czyli jak w tym czasie przeniesiesz się do innego miasta jak ja to masz pecha. Chora sytuacja, unikanie tematu, nie odbieranie telefonu, nie przychodzenie na umówioną godzinę w celu wypłacenia kasy, proszenie się o kilka dych tygodniami. Opinia szefa kuchni na temat pani manager ? :"weź zostaw mi swój numer telefonu bo ona pewnie nawet nie wie gdzie ma wszystkie wasze cv.." - nic dodać nic ująć.

admin

Jeśli pracowałeś w firmie Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.

pracownik który miał pecha.
@admin

Nie polecam tych pracodawców. Mają bardzo poniżające i nieprofesjonalne podejście do pracownika. Brak szacunku zarówno dla podwładnych jak i klientów. Wśród zatrudnionych są równi i równiejsi. Właściciele faworyzują jednych pracowników a innych potrafią zrównać z ziemią. Jeżeli nie jesteś gotowy pracować 10 godzin dziennie oraz być inwigilowany przez właścicieli (w ciągu dnia na bieżąco sprawdzają kamery z monitoringu i są w stanie zadzwonić i przypomnieć Ci o niewytartym stole), a później usłyszeć,że się nie starasz to nie zachęcam do składania CV do 'Frania cafe'.

Zostaw merytoryczną opinię o Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa - Kraków

• Jak się pracuje w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa?

Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa