Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa

Kraków

Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa

Opinie o Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa

Renata

@credo, rozumiem, że finalnie nie podjąłeś pracy w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa, tak? A czy mógłbyś napisać coś na temat tego, jak wyglądał Twój dzień próbny w tej firmie? Czy miałeś już na niego podpisaną umowę? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

credo

Nieprofesjonalny sposób rekrutacji. W ogłoszeniu zawyżone stawki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Brak informacji zwrotnej po dniu próbnym - taka informacja była obiecana - ktoś chyba cicho liczy na to, że nikt nie będzie się upominał o należne pieniądze za dzień próbny na które trzeba czekać jak każdy pracownik na umowę do dnia wypłat - czyli jak w tym czasie przeniesiesz się do innego miasta jak ja to masz pecha. Chora sytuacja, unikanie tematu, nie odbieranie telefonu, nie przychodzenie na umówioną godzinę w celu wypłacenia kasy, proszenie się o kilka dych tygodniami. Opinia szefa kuchni na temat pani manager ? :"weź zostaw mi swój numer telefonu bo ona pewnie nawet nie wie gdzie ma wszystkie wasze cv.." - nic dodać nic ująć.

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

AP

Bardzo polecam to miejsce, elastyczny grafik, idealny dla studentów dziennych jak i zaocznych studiów, świetnie dobrany, zgrany i przyjazny zespół, super relacje pomiędzy szefostwem, a pracownikami, wypłaty zawsze na czas. Idealne miejsce pracy dla pogodnych i pracowitych osób, bez konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia w gastronomii. Potrzebna jest jednak dobra znajomość angielskiego, ponieważ głównie obsługiwani są obcokrajowcy.

AP
@AP 04.10.2017 21:23

Aktualnie zmieniam zdanie, po zatrudnieniu nowej menadżerki, która terroryzuje i grozi karami finansowymi sama jedynie siedząc i podjadajac za darmo jedzonko.

Jeśli pracowałeś w firmie Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.

pracownik który miał pecha.
@admin 24.09.2015 18:17

Nie polecam tych pracodawców. Mają bardzo poniżające i nieprofesjonalne podejście do pracownika. Brak szacunku zarówno dla podwładnych jak i klientów. Wśród zatrudnionych są równi i równiejsi. Właściciele faworyzują jednych pracowników a innych potrafią zrównać z ziemią. Jeżeli nie jesteś gotowy pracować 10 godzin dziennie oraz być inwigilowany przez właścicieli (w ciągu dnia na bieżąco sprawdzają kamery z monitoringu i są w stanie zadzwonić i przypomnieć Ci o niewytartym stole), a później usłyszeć,że się nie starasz to nie zachęcam do składania CV do 'Frania cafe'.

Zostaw opinię o Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frania Cafe Pralnia Samoobsługowa