Lindstrőm Sp. z o.o.

Opinie o Lindstrőm Sp. z o.o.

Anonim

Hmmmmm.... bardzo ciekawe.... Polecasz firmę ludziom na postawie tego co gdzieś usłyszałeś nie mając w rzeczywistości realnego pojęcia o tym co i jak? Kilka lat temu tam pracowałem. Firma ogólnie jest OK. Na relacje z pracodawcą nie ma co narzekać. Usługa z kolei którą oferuje..... no tu już jest dużo gorzej. Akwizycja, akwizycja i jeszcze raz akwizycja.... no i w dodatku nie jest to usługa na czasy kryzysu gdzie wszyscy oszczędzają gdzie się tylko da. Wizyty co 6 miesięcy w tych samych lokalach bywają demotywujące a ludzi, których się odwiedza mocno to irytuje (to bardzo łagodne słowo). Ogólnie ciężko znaleźć klienta u którego ktoś już wcześniej nie był, a jak już się znajdzie to nie jest zainteresowany (nie da się ukryć jest to raczej prestiżowa usługa dla bardziej zamożnych). Co nie oznacza że się nie da. Praca jest po prostu zabójczo ciężka i wyniszczająca psychicznie w błyskawicznym tempie. Jest to praca dla ludzi o naprawdę silnych nerwach i mega wysokich zdolnościach manipula

Hero
@Anonim 24.10.2011, 04:17

faktycznie nie każdy sobie poradzi i dlatego pracują tu najlepsi.

Zostaw opinię o Lindstrőm Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lindstrőm Sp. z o.o.