Opinie o B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Cześć, weszłam tutaj, bo znalazłam ogłoszenie od nich i chodzi o prace jako pracownik działu zakupów i mam pytania odnośnie tego. Ktoś wie, jaki poziom angielskiego jest potrzebny? Napisali, że wymagana jest znajomość, ale na B1, czy C2, czy jak? Bo tego nie napisali. Oferują też elastyczny czas pracy, czy sa jakieś szerokie ramy godzinowe, kiedy trzeba wykonać prace, czy jest dowolność?

Pracodawca nie jest idealny, ale zapewnia dużą możliwość rozwoju zawodowego. Magazyn,biura,samochody itp. wszystko na wysokim poziomie. Osobiście polecam

Dominika
@Marek

Tak naprawdę to nikt nie jest idealny. Fajnie, że mimo wszystko potrafiłeś dostrzec pozytywy pracy w B.H. Podbeskidzich Środkach Ochrony Pracy. Nie wiesz przypadkiem, czy poszukują tam teraz nowych pracowników? Szukałam ofert w Internecie, ale niczego nie znalazłam.

Marek.G.
@Marek

Marku badania zrób proszę bo to co piszesz to tragedia , w biurze 16-18 stopni siedzą w polarach przy tych komputerach i się skręcają z zimna , nie odezwą się bo są (usunięte przez administratora)! Jaki rozwój szkolenie w zakopanym nie chciał byś tam być !

Tragedia, jaki rozwój..

Bogdan

Uwaga na tego pracodawcę, na rozmowie obieca wszystko, a potem masakra. Szkoda nerwów, zdrowia i czasu. Brak urlopów, bezpłatne nadgodziny i obcinanie wypłaty od tak bo .....

Szkoda represji
@Bogdan

Cała prawda a nawet "trochę" brakuję... Szkoda się rozpisywać.... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!

@Szkoda represji

Jak długo pracowałeś w tej firmie mam zamiar iść tam do pracy na zastępstwo

@Bogdan

Jest dokładnie tak jak piszesz obiecuję a później udaje głupiego że nic takiego nie mówił nie odbiera tel, totalnie nie polecam takiego pracodawcy szkoda czasu by tam pracować nie szanuje pracowników podczas rozmowy z pracownikiem przegląda maile w telefonie chyba kasa mu walnela na mózg

bbbbb
@Bogdan

Zgadzam się z gościem , musiał tam pracować !

Prawda.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Bogusław Pasternak?

I.Z

Warunki to zobaczysz jak się przyjmiesz co odradzam !

Iza

Jaki zespół każdy sam pracuję , w biurze 16-18 stopni . Cały czas jesteś pod kamerą , szef ma rację zawsze tylko się odezwij to już jesteś namierzony i spokoju nie masz . Wiecznie wszystko nie tak jak po myśli szefa . Urlop masakra nie kiedy ty prosisz tylko kiedy szefowi pasuję . Tragedia , nie polecam !

@Iza

Jak długo tam pracowałaś i czy dalej pracujesz ?

Julia
@Iza

Mam nadzieję że chociaż zarobki były w porządku?

@Ewa

Nie pracuje na szczęście. Tragedia (usunięte przez administratora) .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Xxx

Jakie zarobki w firmie?? Czy są podwyżki na godziny itp czy wypłata stoi w miejscu?? Jakie godziny pracy??

Mirek
@Xxx

Jakie podwyżki zapomni wiecznie mu mało , wiecznie płacze że kasy niema ( a samochody kupuję nowe z najwyższej półki ) Tragedia ! Z dala od tego gościa !

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Bogusław Pasternak na stanowisko Magazynier?

bbbbb

Pytanie podstawowe czy potrafisz pracować na magazynie w temperaturze 11-14 stopni , oczywiście trzeba (usunięte przez administratora) osiem godzin .

Aleksandra

Nic nikt tu nie pisze, ile zarobi szwaczka tych ubrań. Opłaca się pracować w ich szwalni?

Dominika

Coś w ogóle nie dyskutujecie na temat pracy w B.H., co trochę mnie zastanawia. Przedsiębiorstwo to działa przecież normalnie i warto byłoby tu omówić warunki pracy, jakie tam teraz oferują. Czy zarobki są tam adekwatne zarówno do obejmowanego stanowiska, jak i do samego stażu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o.?

B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Starowiejska 2
    43-502 Czechowice-Dziedzice

B.H. Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o.