Cybina Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Arentowski

Swarzędz

Opinie o Cybina Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Arentowski

Ala

Odradzam pracę w tej firmie. Duuuuuuuże wymagania niska płaca, umowy o pracę wielokrotnie "przerabiane" tak że zawsze jesteś na pierwszej umowie z krótkim wypowiedzeniem. Pracownik generalnie nie ma żadnych praw - jest murzynem i ma zapieprzać (jak by było można to pewnie 20 godzin za miskę ryżu, zresztą właściciel zachwycony jest chinami i ich kosztami pracy)

Zostaw opinię o Cybina Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Arentowski - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cybina Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Arentowski