AKS POLAND
counter
2 97 119 5 1

Dziewczyny jaki styl panuje w AKS POLAND?

Lucyfer Nowy wpis

Rudy Szeryf udaje osobę bardzo wierzącą i religijną a tak na prawdę za jego obliczem kryje się złowrogi demon, który pała miłością do czarnoskórych (usunięte przez administratora) z Wenezueli, którzy dla niego zrobią niemalże wszystko będąc członkami jego sekty. Polaków traktuje jak marionetki, które można sterować za pomocą sznurków. Jego nastrój można mierzyć odcieniem czerwoności twarzy. Należy uważać na Duńczyków, którzy tak na prawdę są Polakami ale zmienili obywatelstwo i teraz uważają się za lepszych. Są to parobki Rudego szeryfa, którzy mają gumowe uszy i nie przegapią okazji żeby na kogoś donieść. Z doświadczenia wiem, że nie warto przyjmować pewnych osób do znajomych na FB bo wasz profil zostanie dokładnie prześwietlony. ;)

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie AKS POLAND?

shur Nowy wpis

7:30-16:00

jesus Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma przyjętych godzin. Chodzisz jak wstaniesz , a jak zachlasz to też możesz przyjść.

TakNie

Jak jest z pakietem medycznym w AKS POLAND? Można dołączyć rodzinę?

ktos
@Pytanie

Tak jest bogaty pakiet medyczny ! w zakładzie mają nawet pielęgniarza !

Maniek

Super firma, nawet dobrze placi i na czas oraz można wynosić różne narzędzia i rzeczy i nimi handlowac, jestem zadowolony!

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dziewczyny jaki styl panuje w AKS POLAND?

Benedykta
@Pytanie

super klimat. fajna praca dla kobiet. polecam. całkiem fajna alternatywa jak na nasz region.

TakNie2
Ja
@Benedykta

Skad wiesz ? Pracujesz tam ?

Agata
@Ja

No myślę, że skoro @Benedykta tak twierdzi, to raczej pracuje w AKS. Ale może zechce jeszcze sama rozwiać Twoje wątpliwości i to potwierdzić. A Ty sam byłbyś może zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie czy niekoniecznie?

Gabriela

Jestem zainteresowana pracą w AKS. Nie widzę tylko żadnych ofert pracy od nich. Wiecie może, czy szukają pracowników?

Tak1Nie1
adam
@Gabriela

zapraszamy na rozmowę

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 410 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w AKS POLAND?

on

nie polecam ! wyzysk, poniżanie , niska płaca

Ciżar
@on

To są pomówienia! Mylisz firmy! Niech Bóg się nad Tobą zlituje!

Tak3Nie2

@Ciżar

Jeżeli jesteś lub byłeś zatrudniony w AKS POLAND, to proszę żebyś podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego pracodawcy. Czy uważasz, że warto wysłać tam CV? Każda opinia, napisana przez osobę, która wie jak wyglądają realia, jest na wagę złota dla użytkowników forum.

on
@Ciżar

Co ty piszesz chłopie?! chyba należysz do Simonowej sekty , i dostajesz $ za chodzenie do kościoła ?

Spawa
@Ciżar

No chyba nie , ja się mogę mylić ale kamera którą mam nie .

Mirosław
@Spawa

Pracujesz obecnie w firmie AKS POLAND? Może zechcesz wypowiedzieć się na temat poziomu wynagrodzeń w tej firmie? Szukam osoby, która ma informacje na ten temat i mogłaby się nimi podzielić. Mógłbyś coś pomóc w tym zakresie?

Wenezuela

Chcesz umowę na stałe? Nie ma problemu !!! Po 3 latach jak ładnie poprosisz to dostaniesz, ale pod warunkiem podpisania wypowiedzeniem za porozumieniem stron BEZ DATY!!! Super sprawa jeżeli chcesz wziąść kredyt na mieszkanie :) masz gorzej niż Ci z umową na określony bo mogą Cie zwolnić jak przychodzi zimowa redukcja. Gdzie jest inspekcja pracy , dzieci 15-nasto letnie (uczniowie szkoly podlegajacej kuratorium oswiaty) pracuja na ,,praktykach" samodzielnie bez zadnego nadzoru na maszynach cnc które rozpadzaja ciężkie i ostre narzędzia do kilku tysięcy obrotów, na owych maszynach ściągnięte są blokady drzwi i w każdej chwili obróbki metalu można je otworzyć. Tragedia jest kwestia czasu. A co do atmosfery i podejścia kadry kierowniczej - są Duńczycy i ich lizaki które punktuja za donoszenie i wprowadzanie zmian dążących do oszczędności i zniewolenia co oczywiście odbija się na pracownikach. NIKOMU NIE POLECAM!!!

Tak12Nie
@Wenezuela

Chyba ktoś zbyt krótko pracuje w firmie , ponieważ na terenie zakładu nie ma uczniów 15 letnich . Oczywiście szkoła podlega jako nadzór pod Kuratorium , ale pracownicy młodociani już nie . Priorytetem Państwa w owych czasach jest aby młodzież uczyła się w naturalnych warunkach pracy . A co do pracy w firmie ja nie narzekam . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . A jak ktoś uważa , że jest tak źle to rynek pracy stoi otworem . Nikt nikogo nie zmusza aby pozostał w firmie .

TakNie7
Synek

(usunięte przez administratora) brud, cytrusy i ubóstwo!!

Tak8Nie
Icon

OFERTA pracy tej firmy mówi sama za siebie. Proszę: 1.MONTER OSPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO 2.Montaż instalacji elektrotechnicznych 3.Umowa o pracę na czas określony 4. Wynagrodzenie brutto na miesiac :2 250 PLN . 5.WYMAGANIA: średnie zawodowe 4-letnie Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Umiejętności i uprawnienia: świadectwo kwalifikacji upraw. do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji czytanie rysunku technicznego dyspozycyjność, dokładność, dobry stan zdrowia. Poważnie?Oferta typu -żenada!

Tak8Nie1

Ebebe

Nie polecam nikomu zatrudniać się w owej firmie na żadne stanowisko, to co się dzieje w zakładzie przechodzi ludzkie pojęcie, na zakład w którym nie ma BHP są wpuszczani między innymi uczniowie ze szkoły którzy później pracują na maszynach na które trzeba posiadać uprawnienia, uczniowie na stanowiskach pracy są bez opiekunowów, pracują samodzielnie, w każdej chwili może dojść tam do tragedii, a mimo to nikt nic z tym nie robi, jak wcześniej wspominałem na zakładzie nie ma BHP, jest ogólnodostępna stołówka na której podawane są posiłki za które trzeba zapłacić, w dodatku nie posiadają tam kasy fiskalnej, ludzie są okradani z pieniędzy, pracodawca wymaga od pracowników odrabianie zwolnień lekarskich, prezes jednego z holdingu ma bzika na punkcie swojej religii i ma gadane jak jakiś gość z sekty, nie polecam nikomu tej firmy, strata czasu, nerwów i kto wie, nawet pieniędzy

Tak17Nie
Natalia

@Mikky a na jaki okres czasu podpisywana jest umowa w AKS POLAND? Jest to zlecenie czy umowa o pracę? Czy w firmie jest duża rotacja pracowników? @Hans rozumiem, że masz na myśli, że nadgodziny są dobrą okazją do zarobienia więcej w danym miesiącu. Czy często zdarzają się w firmie taka możliwość? Będzie to interesująca informacja dla osób, które zastanawiają się czy wysłać tam swoje cv.

Ighor

Płaca minimalna, brak warunków pracy , brak szacunku, woda wyżywienie we własnym zakresie , polecam tę firmę jako 1 pracę na max 1rok żeby nauczyć się podstaw w produkcji

Tak8Nie

Hans

Jak ktoś niżej napisał, nie przestrzega się tam BHP. Ludzie to nie potrafią się sprzeciwić tej tyranii. Można się tam poczuć jak niewolnik który sam się godzi na taki los. Współczuję tam pracującym ale chyba nie myślą albo nie chca Sobie zdawać sprawy że tak nie można traktować 2 osoby. Upały na hali a Ty nawet wody nie dostaniesz, zrobią Ci prowizoryczny kran z umywalką i się ciesz. O podwyżki nawet nie myśl bo nie odstaniesz. Liczą się tylko nadgodziny a i jak będziesz dobrze żył z kierownikami produkcji to i złomu wyniesiesz Sobie legalnie aby dorobic

Tak12Nie1

Mikky

Pracowałem tam ponad 2 lata. Jak macie zamiar się czegoś nauczyć to polecam Aks tak na pół roku i iść w świat. To chyba na tyle z plusów. Teraz tylko będą same minusy. Płaca minimalna, każdy tylko kombinuje jak wynieść nierdzewke czy Alu. O umowie na stałe to zapomnij no chyba że szef da Ci lojalke do podpisania i zostaniesz niewolnikiem firmy. Kierownicy produkcji uzależnienie i jak nie od narkotyków to od alkoholu. Towarzystwo tam pracujące bardzo toksyczne. Nie ma zadnej selekcji do pracy, biorą kogo popadnie. Jak zaczniesz się stawiać to Cię szybko uteperuja.

Janusz

Czy forum służy do pisania tylko negatywnych opinii? Jeśli ktoś ma inne zdanie to też chce je wyrazić na forum, że mu sie dobrze tu pracuje!

Natalia

@Kazik, rozumiem, że pracujesz w AKS POLAND. Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, jakie oferuje? Czy istnieje jakaś możliwość awansu w AKS POLAND? @Igor, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Zdecydowałeś się aplikować?

@Natalia

Tak droga Natalio. To jest najlepszy pracodawca jakiego miałem. Dużo imprez integracyjnych, koło fortuny, pomarańcze i mandarynki najlepszej jakości prosto z Maroka. Dodatkowo pracownik roku otrzymuje wycieczkę do SPA dla dwóch osób. Dodatkowo dla pracowników są organizowane wycieczki na narty, kajaki, żużel, gokarty, wyjazdy do kina i inne rozrywki. Przyjmujemy również obcokrajowców z wszystkim kontynentów. Firma się rozwija i buduje następną halę. AKS jest największą prywatną firmą w Świnoujściu. Aaa.. zapomniałbym. Bułka i kawa gratis na śniadanie dla każdego pracownika. Pychota!

Tak4Nie2
los
@Kazik

Co ty brałeś ,że piszesz takie brednia ?

@los

Nic nie brałem. Piszę to co czuję. Wszystkie oskarżenia w stronę AKS są niesłuszne.

Los
@Kazik

TOBIE płacą za te komentarze

Tak4Nie

@Los

Płacą mi za sumiennie wykonywaną pracę. Komentarze są szczere i nikt mi za nie nie płaci :)

Tak1Nie1

Los
@Kazik

To sumiennie i dobrze komentujesz

Tak4Nie

Zbyszek
@Los

Pracowałem tam przez dwa miesiace, w upale , na hali było 45 stopni chłopaki cali zalani potem przemęczeni a pracodawca nawet wody nie daje do picia . Jedynie co kupuję to wodę dla swoich kościelnych. Przestrzegam wszystkich przed pracą w Aks . Kazdy kto pisze pozytywne komentarze to chyba ma płacone za poprawianie wizerunku firmy

Tak3Nie

Grzegorz

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Dziwne wpisy?

Tak3Nie

Georg

Pracuje w AKS 8 lat. Kocham tą pracę. Nie zamieniłbym jej na żadną inną.

haha
@Georg