Koszalin

Opinie o Big Star S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Barbara Więckowska Tomasz Więckowski

pracownica

Wypłata zawsze na czas, premia zależna od utargów. Z szefem można bardzo dużo załatwić. W zależności od sklepu z kierownikami też idzie się na wszystko dogadać.

Gośka Kisielewska

znam tego pana i wiem że jest twardy, to lubię u klienta

ania

no raczej nie polecam tego niby pana na pracodawce niestety ale pracowalam w jednym z jego sklepów ...facet który wydziera sie na swój personel wyzywa ich od chodzacych trupów i nawet jeszcze gorzej nie powinien byc pracodawca tylko leczyc sie gdzies w szpitalu dla czubów.Nic wiecej tylko wykorzystywanie obiecanki cacanki o niby premiach których nigdy nie bylo .....a co jest najlepsze nie potrafi ci w oczy powidziec dziekuje .....i dac wypowiedzenie tylko podsyla swoje dziewczynki na posyłki!!!!!!!!!! chory czlowiek i tyle !!!!!!!!!

Zostaw opinię o Big Star S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Barbara Więckowska Tomasz Więckowski - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Big Star S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Barbara Więckowska Tomasz Więckowski