Opinie o Obuwie Daniello Daniel Konopka AGATA KONOPKA-RYŚ w Izdebnik

counter
Zenek Nowy wpis

Czy zaszły jakieś zmiany w kwestii wynagrodzeń? Narzekaliście w ubiegłym roku na zarobki.

anonim Nowy wpis

Byly pracownik Nowy wpis

Lepiej poszukaj pracy gdzie indziej tam niczego nie osiagniesz i bedziesz tylko wyzyskiwany

anonymous Nowy wpis

klient: kupiłem w grudniu 2017 drogie buty z firmy Daniello pochodziłem przez 1,5 miesiąca i w jednym pekła mi skóra z boku. gdy zareklamowałem odpisano mi że źle dobrałem buty i źlle zakładałem. przestrzegam Państwa przed tą firmą

zbyszek 75

Lepiej na zmywaku placą niż w fabryce obuwia daniello. bylem pracowalem nie polecam. socialu zadnego wypłata śmueszna a szef to gbur i imbecyl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 10. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Daniello S.C. Daniel Konopka Agata Konopka-Ryś? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

potwierdzam urlopy nie płatne chorobowe tak samo a pracodawca i tak nie daje tego na co sie umawia tak samo z umową połowa ludzi na czarno robi

Wyzyskiwany
@pracownik

Dokładnie jest tak jak piszesz dla niego tylko kasa się liczy i jak człowieka wyzyskać.

Szwaczka'86

Praca u Daniela Konopki to porażka. wszyscy maja umowę na minimum +do reki grosze lub co gorsza pracują na czarno za tez małe pieniądze URLOP tam istnieje tylko na papierku bo w rzeczywistości nikt przysługującego urlopu nie wypłaca. nie ma co liczyć tez na jakiekolwiek korzyści socjalne związane z tą praca. pracodawca tylko patrzy jak wyzyskać pracownika i zmienia zdanie co do umowy jak chorągiewka.

Zostaw merytoryczną opinię o Obuwie Daniello Daniel Konopka AGATA KONOPKA-RYŚ - Izdebnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad