Daniello S.C. Daniel Konopka Agata Konopka-Ryś

Izdebnik

Opinie o Daniello S.C. Daniel Konopka Agata Konopka-Ryś

potwierdzam urlopy nie płatne chorobowe tak samo a pracodawca i tak nie daje tego na co sie umawia tak samo z umową połowa ludzi na czarno robi

Wyzyskiwany
@pracownik 20.11.2015 17:07

Dokładnie jest tak jak piszesz dla niego tylko kasa się liczy i jak człowieka wyzyskać.

Szwaczka'86

Praca u Daniela Konopki to porażka. wszyscy maja umowę na minimum +do reki grosze lub co gorsza pracują na czarno za tez małe pieniądze URLOP tam istnieje tylko na papierku bo w rzeczywistości nikt przysługującego urlopu nie wypłaca. nie ma co liczyć tez na jakiekolwiek korzyści socjalne związane z tą praca. pracodawca tylko patrzy jak wyzyskać pracownika i zmienia zdanie co do umowy jak chorągiewka.

Zostaw opinię o Daniello S.C. Daniel Konopka Agata Konopka-Ryś - Izdebnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniello S.C. Daniel Konopka Agata Konopka-Ryś