Opinie o Anna Pospischil Galimatias w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anna Pospischil Galimatias. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Pospischil Galimatias o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Pospischil Galimatias w Kraków

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Anna Pospischil Galimatias? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

właściciel Nowy wpis

Dzień dobry, dziś piękny wolny styczniowy dzień- niedziela, gra Orkiestra Świątecznej Pomocy, aż tu nagle człowieka atakują nadgodziny :-) Pytanie z tezą - że dlaczego problem ?Dla kogo problem ? Czy te pytania zadają boty czy ludzie. Odpowiem na ten " problem " z przyjemnością jak tylko otrzymam informację kto pyta i w jakim celu. A teraz wracam do gry z WOŚP życząc fantastycznej niedzieli. Właściciel, Anna Pospischil

Czy poziom wynagrodzeń w Anna Pospischil Galimatias uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Nuzle.pl 2 sierpnia.

Właściciel Nowy wpis

Nie znam Nuzle.pl2 . Nie szukamy pracowników, ani tam ani gdziekolwiek indziej - oświadczam to jako @Pracodawca. Proszę sprawdzić dokładnie kto poszukuje pracowników przed kolejnym zapytaniem - bardzo proszę. Skoro nie poszukujemy pracowników to poziom wynagrodzeń jest bez znaczenia. właściciel Anna Pospischil

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Anna Pospischil Galimatias? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

właściciel

Ilość etapów z dużą dozą prawdopodobieństwa ma znaczenie , jeżeli prowadzona jest rekrutacja. Uprzejmie informuję osobę pytającą, że obecnie i w najbliższej przyszłości nie prowadzimy/ prowadzić będziemy rekrutacji. Jeśli natomiast to się wydarzy to z przyjemnościa powiadomimy o tym na tym i innych portalach. Serdeczności, właściciel, Anna Pospischil

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Anna Pospischil Galimatias? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Właściciel

Dzień dobry, Nie wiem kto pyta i dla jakich celów , zatem pozwolę sobie nie odpowiadać na to pytanie które przekracza zakres odpowiedzi koniecznych i niezbędnych. Równocześnie informuje, że NIE POSZUKUJEMY pracowników. Z poważaniem właściciel Anna Pospischil

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Pospischil Galimatias? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy w Anna Pospischil Galimatias poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Właściciel

Nie, żadne dodatkowe świadczenia nie są obowiązujące w zamian za pracę. Mimo to nie prowadzimy rekrutacji ani też nie poszukujemy stażystów. Z poważaniem, Anna Pospischil

Czy w Anna Pospischil Galimatias są szkolenia zewnętrzne?

Dzień dobry, nie prowadzimy żadnych szkoleń. Z poszanowaniem, Anna Pospischil

@właściciel

A szkolenia wewnętrzne macie? Aby pracownicy mogli się jakoś rozwijać, awansować na wyższe stanowiska?

Właściciel

Wracam do Pani, Pani Edyto o jakie konkretnie szkolenia Pani pyta ? Moje pytanie dotyczy tych wewnętrznych i zewnętrznych ? Prosze dookreślić , a ja wówczas postaram się by odpowiedz była precyzyjna. Z poważaniem

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Monter w Anna Pospischil Galimatias?

właściciel

Nasza firma nie zatrudnia Monterów., a co za tym idzie doświadczenie w tej dziedzinie nie podlega żadnej ocenie. Bardzo dziękuję za kontakt , ale obecnie nie rekrutujemy żadnych pracowników. Z poważaniem właściciel który biedny musi odpisywać na takie zapytania również w niedzielę rano, ech życie. Anna Pospischil

Dorota
@właściciel

Dzień dobry, zabawne podsumowanie wypowiedzi. ;) Jeśli będziecie Państwo kogoś szukać to gdzie pojawią się ogłoszenia odnośnie tego?

@Dorota

Dorota :-) Jeśli szukamy pracownika ( nie Montera) to ogłaszamy to na wszystkich możliwych portalach , tam gdzie inni pracy szukają. Czasami się udaje . Łączę serdeczności i dziękuję za ten wpis z przymrużeniem oka. Anna Pospischil

@właściciel

czy warto składać CV nawet jak nie ma ofert pracy?

@Edyta

Nie warto, powiem ze szczerością. Nie stosujemy takich praktyk. To decyzja przemyślana wynikająca z dotychczasowego doświadczenia. Kiedy praca staje się możliwa, najczęściej składający oferty pracy "tak na wszelki wypadek" i tak już pracują. Nie mniej dziękujemy za zainteresowanie, życząc zarazem pomyślności w wyszukaniu swojej wymarzonej pracy. Powodzenia Anna Pospischil

Hanna
@właściciel

Super merytoryczna odpowiedź :) A często państwo prowadza rekrutację? Czy raczej rzadko?

@Hanna

Szczerze dziękuje za zainteresowanie ofertami pracy w Naszej, Mojej firmie. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Jeśli będziemy ją prowadzić powiadomimy o tym fakcie wszystkie portale i całe internety, podamy wówczas wszystkie warunki i zasady rekrutacji, warunki pracy i płacy. Szkoda czasu na definiowanie tak nieoczywistych stwierdzeń jak "często" lub "rzadko" . Prowadzimy rekrutacje jeśli jest taka potrzeba w firmie. Serdeczności ślę życząc powodzenia w życiu zawodowym. Anna Pospischil \właaściciel

Helena
@właściciel

A można do Państwa mimo wszystko wysłać Cv i w razie czego będziecie je Państwo mieli?

@Helena

Pani Heleno , nie przewidujemy "mimo wszystko". Z całą pewnością są firmy które poszukują Pracowników dziś lub jutro i warto swoją energię i zapał do pracy skierować tam gdzie na Panią czekają już dziś. Jeszcze raz pragnę podkreślić w odpowiedzi, że nie poszukujemy pracowników i nie prowadzimy rekrutacji. właściciel, Anna Pospischil

Ewelina
@właściciel

I w najbliższej przyszłości też nie będzie żadnej pracy tam? Żaden staż też nie wchodzi w grę? Przepraszam za kłopot chciałam tylko dopytać pozdrawiam serdecznie

@Ewelina

Pani Ewelino, z pełnym szacunkiem, pragnę poinformować że nie zanosi się na zmiany w naszej firmie, dlatego też proponowałam by zapał skierować tam gdzie aktualnie szukają pracowników i znaleźć swoje wymarzone miejsce na ziemi. Ponieważ nigdy nie należy mówić nigdy, dlatego też wskazałam, że "się nie zanosi na zmiany". Nie jest dla mnie kłopotem odpowiadanie na zapytania , ale przykro czasami że odmawiam. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy i również przesyłam serdeczności. Anna

Hanna
@właściciel

A pytanie z innej beczki - jak Pan to robi, że zespół jest stały? :) Bo rozumiem że pracują tam osoby z dużym stażem? W większości firm rotacja jest bardzo wysoka, rekrutacje otwierane są regularnie

@Hanna

Przywiązuję :-) Mam charakter anioła a w upalne dni macham skrzydłami . Uzależniam- a towar tylko mi w tym pomaga. Pani Hanno są miejsca gdzie potrzebni są fajni ludzie do pracy. Jako pracodawca jestem zadowolona i to jest najważniejsze. Nie planuje rekrutacji w najbliższym czasie i nie patrzę na innych. Życzę by znalazła Pani również swoja przystań i pozdrawiam serdecznie. Anna

@Właściciel

Rozumiem, że nie planujecie rekrutacji... Ale czy jakichś praktykantów przyjmujecie, czy to też odpada? ;)

@Edyta

Tak Pani Edyto, dobrze Pani zrozumiała . Nie planuję rekrutacji, nie potrzebuję pracowników, uczniów, praktykantów, pomocników . Jeśli jest Pani zainteresowana pracą, proponuję przejść do działu " dam pracę" lub "poszukuję pracownika" . Pokładam nadzieję że niechybnie ulokuje Pani swoje zaangażowanie i będzie doceniana i szczęśliwa, czego serdecznie życzę. Właściciel, Anna

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Anna Pospischil Galimatias na Monter? 2 sierpnia ogłoszenie na Nuzle.pl.

Właściciel

Jestem właścicielem firmy , ale nigdy, absolutnie nigdy nie dawaliśmy ogłoszenia ani w minionym ni też przyszłym sierpniu na Nuzle.pl. W naszej działalności nie korzystamy z pracy monterów, nie byli też nigdy zatrudnionymi. W związku z powyższym brak mi jakiejkolwiek wiedzy o systemie wypłacania wynagrodzenia. Jest to kolejne pytanie w sprawie pracy dla monterów, ale jest to pomyłka, błąd. Proszę sprawdzić kto konkretnie był ogłoszeniodawcą i tam kierować pytania. Z poszanowaniem Anna Pospischil

Firma Anna Pospischil Galimatias poszukiwała pracowników na stanowisko Monter. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Wlasciciel

Z cała odpowiedzialnością stwierdzam ze nie było procesu rekrutacyjnego na stanowisko Montera. Aktualnie nie poszukujemy pracowników żadnej specjalizacji . Zatem wkradł się tu jakiś bot ?

Urszula
@Wlasciciel

Skoro sam własciciel udziela odpowiedzi, zapytam- może po tych paru miesiącach są jakieś wolne stanowiska w firmie na które można aplikowac?

@Urszula

Dzień dobry, Pani Urszulo niestety nie. Obecnie nie poszukujemy pracowników, niemniej dziękuję za zapytanie i kontakt. Przekazuję serdeczności. Anna

Co jaki czas w Anna Pospischil Galimatias można ubiegać się o podwyżkę?

Właściciel

Nie trzeba się ubiegać. Praca, zaangażowanie, sumienność są doceniane. Warto być uczciwym i życzliwym.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Anna Pospischil Galimatias?

właściciel

Dzień dobry, proszę wybaczyć zwłokę w odpowiedzi aż 21 godzin , aleee wczoraj była niedziela i w samo południe działy się rzeczy w zupełnie innym wymiarze w czasoprzestrzeni. Ale odpowiadając wprost chcę uszczegółowić pytanie o jakie doświadczenie dopytuje pytający, jakim rodzajem pracy byłby zainteresowany bądź jaką posiada wiedzę czy umiejętności ? A chyba że pyta bot, to tym bardziej poczekam na doprecyzowanie pytania. poszanowaniem, właściciel Anna Pospischil

Czy pracownicy w Anna Pospischil Galimatias dogadują się między sobą?

właściciel

Rozmawiają i dogadują się. Jest win win i ekipa trzyma się, pomimo trudnych pandemicznych czasów. Pozdrawiamy

Czy Anna Pospischil Galimatias zapewnia kartę multisportu?

właściciel

W odpowiedzi na zapytanie spieszę wyjaśnić że nie. Moja firma JDG nie zapewnia karty multisportu. W skład ekipy (a nie poszukujemy nowych pracowników) wchodzą wielbiciele ciast, ciasteczek, tortów, lodów oraz kawy i dobrej herbaty. A tą dziedzinę pielęgnujemy. włąściciel Anna Pospischil

Czy pracodawca Anna Pospischil Galimatias motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

właściciel

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, nie poszukujemy pracowników a dotychczasowi są motywowani w sposób który zadowala obie strony także finansowo, takie win win.

Czy firma Anna Pospischil Galimatias w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Własciciel Galimatias

Tak, firma w całości finansuje szkolenia ale w odpowiedzi równocześnie informuję iż obecnie nie poszukujemy pracowników i co z tym idzie nie prowadzimy rekrutacji.

Czy pracownicy Anna Pospischil Galimatias chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Anna Pospischil

Muszę przyznać z całą odpowiedzialnością że tak :D Powiem nawet że sami proponują różne formy zachowując przy tym własną ogromną inwencję twórczą i zaangażowanie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Anna Pospischil Galimatias? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Dzień dobry, Pytanie widać dla pytającego na tyle ważne że wpadło dwukrotnie, zatem spieszę wyjaśnić iż taki problem w firmie Anna Pospischil Galimatias nie istnieje. Z przykrością również informuje że nie poszukujemy pracowników , nie jesteśmy w trakcie rekrutacji. Z wyrazami szacunku, właściciel Anna Pospischil.

waniliowy

Absolutnie nie do polecenia. Wciskanie kitu klientowi i wymądrzanie się, tylko aby sprzedać towar. Reklamacje uznane lub nie wg widzimisię pani właścicielki. W piśmie reklamacyjnym powołują się na opinie wirtualnego rzeczoznawcy, ktora nigdy nie jest udostępniana klientowi. W odpowiedziach na reklamację podają nieprawdziwe informacje sugerując, ze obuwie jest w stanie duzo gorszym niz w rzeczywistosci. A arogancka pani właścicielka przyparta do muru na pytanie dlaczego podaje wymyslone informacje w pismach reklamacyjnych odpowiada, ze mozna sie z tym nie zgodzic...Bez komentarza. To byl ostatni zakup w tym sklepie.

plusk

Ciekawy wybór obuwia, ale obsługa ma sporo do nadrobienia. Przede wszystkim więcej pokory wobec klienta, bo to pierwsze, co się rzuca w oczy. Panie tam pracujące chętnie komunikują klientowi, że ten nie ma pojęcia o niczym przy zakupie obuwia. Wyuczoną, bijącą sztucznością uprzejmością i innymi gestami próbują maskować wyższościową postawę wobec klient, która wychodzi na każdym kroku.

Pracownica

(usunięte przez administratora). Ocena dotyczy prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na handlu obuwiem, torebkami damskimi i galanterią. Jeśli chcesz się zatrudnić u tego pracodawcy, to spodziewaj się: (usunięte przez administratora). Jednak napisałam to, żeby przestrzec każdego, kto nie chce trafić do takiego miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Pospischil Galimatias - Kraków

Anna Pospischil Galimatias
  • Św. Marka 16