Euro-Sport Anna Malinowska

Szczecin

Opinie o Euro-Sport Anna Malinowska

nick

zgadzam się w100% !!! posiadaja skelpy w szczecinie w ch fala, oraz na krzywoustego nie wypłacają trzeba samemu zbierac na wypłate-zart! nawet 2 tygodnie bo z kasy zabieraja to jak niby zbierac?!, nie uznają reklamacji a klient ma pretensje do sprzedawcy który jest bog wie czego winien! Pretensje o wszystko,nie daja umowy choc obiecują a potm zbywaja! Nie są kompetenti,chca zeby za fjarer robić ! Nie polecam! uciekajcie!

lili

tragediaaaaaaa!!!! nie wypłacalni! brak premii, na wypłatę samemu się zbiera! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Euro-Sport Anna Malinowska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Sport Anna Malinowska