Ella Sklep Obuwniczy Elżbieta Sokołowska

Koszalin

Opinie o Ella Sklep Obuwniczy Elżbieta Sokołowska

agnes485

zakupilam w tym sklepie dwie pary butow ekspedientka ktora pracuje w tym sklepie pracuje rowniez w sklepie obok rylko dziwna sytuacja.kupujac buty pytalam o fason ktory by mi odpowiadal powiedzala ze takiego nie ma, wiec kupilam inne buty.nastepnie zaszlam do sklepu obok rylko jakie bylo moje zaskoczenie gdy znow byla ta sama pani i byly buty ktorych poszykiwalam.wiec chcialam wymienic obuwie niestety wlascicielka bardzo nie mila odmowila.nie polecam

klientka

W tym sklepie buty nie ze skóry właścicielka sprzedała jako skórzane!!!Zapewniała o tym kupującego klienta!!! Kłamstwo potwierdzone u importera tego obuwia.Nie kupujcie tam lub nie dajcie się oszukać !!!

Zostaw opinię o Ella Sklep Obuwniczy Elżbieta Sokołowska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ella Sklep Obuwniczy Elżbieta Sokołowska