Resconfex Zakład Odzieżowy Sławomir Kruk

Rzeszów

Opinie o Resconfex Zakład Odzieżowy Sławomir Kruk

ako

Ludzie uciekajcie z tej firmy. Biorą 50 % zaliczki, a potem jak się coś nie podoba to wypraszają cię i zostajesz bez pieniędzy ze straconym czasem i zszarganymi nerwami. Właściciele są bez szczelni wobec klientów, a wobec pracowników to nawet szkoda gadać. Czują się bezkarni w swoim procederze okradania klientów z zaliczek. W ten sposób oszukali już wielu klientów.

Jarek

Nigdy więcej!!! Biorą zaliczki , a potem mówią jak się nie podoba to proszę nie brać. Zostajesz bez zaliczki i zmarnowanym czasem. Stanowczo odradzam

Jeżeli masz grupę inwalidzką i lubisz jak pracodawca każe Ci pracować ponad godziny, dodatkowo soboty a obelgi i wyzwiska są na poziomie dziennym a gdy Ci coś nie pasuje to każe Ci się zwolnić to praca dla Ciebie :)

Życzliwy

Firma beznadziejna niskie zarobki do tego jeszcze zachowanie pracodawcy w stosunku do pracowników po prostu żenujące. Brak poczucia własnej godności... Dziwić się można tylko że takie zakłady jeszcze wogóle istnieją. Odradzam komu kolwiek prace w tym zakładzie !!!

Cezary

Przekonałem się, że firma Resconfex jest naprawdę godna polecenia. Zamówiony garnitur jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałem. Jakość wyrobu i obsługa klienta była na bardzo wysokim poziomie (jak na tę cenę oczywiście), a samemu zakładowi nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Jeszcze raz gorąco polecam.

Ares

Firma nie godna polecenia radzę omijać ją z daleka .

LAlaxx

Jeżeli szukasz pracy radzę omijać Resconfex ogromnym łukiem.

ako

Witam wszystkich czytających ten wpis. Sprawa dotyczy się firmy Resconfex w Rzeszowie. Więc: To firma jest złodziejska która oszukuje swych klientów, najpierw obiecuje im coś a potem nie realizuje ustalonego planu, bierze ogromne zaliczki a potem ich nie zwraca.

Cezary
@ako 24.11.2015 22:27

Dlaczego Pan tak uważa? Jakieś konkretne zarzuty? Chodzi o to, że właśnie zamówiłem tam garnitur MTM i jestem nieco zaniepokojony tymi opiniami.

Zostaw opinię o Resconfex Zakład Odzieżowy Sławomir Kruk - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resconfex Zakład Odzieżowy Sławomir Kruk