Natura Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zenon Mizerek

Słupsk

Opinie o Natura Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zenon Mizerek

Szwalnia

Omijać bardzo szerokim łukiem!

Basia

Zetknęłam się z tą firmą kilka miesięcy temu. Najogólniej nie polecam, to praca dla desperatów. Nie będę się rozpisywała, trzeba dobrze omówić warunki od pierwszego dnia i domagać się umowy.

Magda
@Basia 26.08.2014 12:23

Ja akurat zetknęłam się z tą firmą i wszystkim polecam.Super atmosfera i warunki pracy.Widocznie "BASIA" nie nadawałaś sie do tej pracy albo pracować Ci sie nie chciało!

Zostaw opinię o Natura Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zenon Mizerek - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natura Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zenon Mizerek