Chełmża

0 0

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Plastjan Piotr Dzielski & Jan Weisbrót sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

nyta

praca jak dla mnie spoko,jak dobrze pracujesz i sie starasz zarobisz i nie tylko najnizsza krajowa ale nawet 2 razy tyle,ale wszystko zalezy od ciebie czy pracujesz czy kawe pijesz.Zawsze wyplata jest!!!! nie jak chodzi opinia NIE PLACA!!!!pracuje tam juz troche czasu a z WYPLATA nie było problemu.

anonymous
@nyta 30.10.2015 20:23

Kit jak smok praca na czarno a wypłaty nie na czas to cała prawda.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Plastjan Piotr Dzielski & Jan Weisbrót sp.j. - Chełmża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Plastjan Piotr Dzielski & Jan Weisbrót sp.j.