Adres: Dworcowa 6, 87-140 Chełmża

NIP: 8791822747 KRS: 0000295480

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Plastjan Piotr Dzielski & Jan Weisbrót sp.j.

nyta

praca jak dla mnie spoko,jak dobrze pracujesz i sie starasz zarobisz i nie tylko najnizsza krajowa ale nawet 2 razy tyle,ale wszystko zalezy od ciebie czy pracujesz czy kawe pijesz.Zawsze wyplata jest!!!! nie jak chodzi opinia NIE PLACA!!!!pracuje tam juz troche czasu a z WYPLATA nie było problemu.

anonymous
@nyta 30.10.2015 20:23

Kit jak smok praca na czarno a wypłaty nie na czas to cała prawda.

Kamila
@nyta 30.10.2015 20:23

chyba jak jesteś z biura to sobie możesz dac trzy razy więcej a zwykły pracownik ma tyle pracy ze musi się najlepiej rozerwać bo na nic niema czasu a po 10 latach pracy najniższa krajowa i 100 zlotych premii jeszcze jesli wyblagasz s do tego na święta zamiast życzeń czy bonu pokażą Ci (usunięte przez administratora) you "

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Plastjan Piotr Dzielski & Jan Weisbrót sp.j. - Chełmża

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Plastjan Piotr Dzielski & Jan Weisbrót sp.j.