Opinie o Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel w Częstochowa

nn Nowy wpis
Klient

Sklep nie porozumienie, obsługa klienta żenada. Nie polecam bo nie warto marnować czasu na takie sklepy! Może najwyższy czas się przeszkolić

Dorota Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam !!! Otrzymałam uszkodzoną praskę a firma nie chce przyjąć reklamacji, twierdząc że mam dochodzić odszkodowania w InPost. Przesyłka nie była w żaden sposób uszkodzona i dla mnie jest to zwyczajna próba wyłudzenia odszkodowania !!! Mam nadzieję, że InPost podejmie ze mną odpowiednie kroki wobec nieuczciwego sprzedwacy...

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel w miejscowości Częstochowa, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mawrex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maciej Wróbel
1/5 Na podstawie 1 ocen.