Hurtownia GTO Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Hurtownia GTO Sp. z o.o.

Zbigniew

Zrobiłem zakupy na 800zł w firmie. Miłe doradztwo, asortyment dostateczny. Obsługa miła. Czas wprowadzania firmy do bazy to uczenie się pisania na klawiaturze przez sprzedawcę. Do tego kiedy nie zauważyłem, że w przypadku zakupów powyżej 500 zł netto ( 615zł Brutto ) dostaję się w przypadku płatności gotówką 4 % Rabatu. Zrobiliśmy zakupy na ok 300zł z paragonem i resztę po założeniu firmy. Zwróciłem uwagę odnośnie rabatu ( nikt nie raczył poinformować wcześniej mimo tego, że sprzedawca wiedział ile mam do wydania ) Na co przyszedł Pan w okularach na bliską odległość rozkładając ręce tłumaczył, że to po fakcie i z klientami umawiają się na pieniądze w kopercie i wystawiają WZ-tkę. Nie dość że to niezgodne z prawem to do tego oboje z Panią sprzedawczynią wmawiali mi, że proponowali to 3 tygodnie wcześniej. Atmosfera i kultura rodem z targu i jeszcze bezczelne kłamanie i wmawianie czegoś co nie miało miejsca. Zdecydowanie radzę zapoznać się z warunkami i mieć dystans do pracowników. Ja osobiście odradzam po tym co miało miejsce i drugi raz zrobię zakupy jak wszystkie inne w Rzeszowie zamkną 

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Hurtownia GTO Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Hurtownia GTO Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia GTO Sp. z o.o.