Dorkres Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dorota Samborowska

Świerzowa Polska

Opinie o Dorkres Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dorota Samborowska

tina

Nie za ładnie wyszedł haft inne kolory na oryginale ,a inne mdłe na wyrobie,jakby brakowało nici, wypełnienia.Nie mogę powiedzieć że polecam.

Podziel się swoją wiedzą na temat rekrutacji w firmie Dorkres Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dorota Samborowska. Od Twojego komentarza zależy kariera innych.

Zostaw opinię o Dorkres Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dorota Samborowska - Świerzowa Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorkres Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dorota Samborowska