Furla Galanteria Skórzana

Opinie o Furla Galanteria Skórzana

Mysza

Po raz pierwszy spotykam sie z taka arogancją i brakiem poszanowania dla pracowników. Do tego ciągle kasuja wszystkich komentarze.

Aga

tragedia pensja śmieszna ,kierownictwo masakryczne.Dziewczyny które pracują tylko obgadują siebie nawzajem ....zakłamanie,mobbing..ODRADZAM

noname

zarobki słabe jak na taka firmę, kierownictwo takie że aż szkoda gadać w szczególności kierowniczka regionalna. Atmosfera tragiczna, każdy na każdego gada i na dodatek patrzą na Ciebie "wilkiem".

kola

masakra omijać !!

Ciekawa
@kola 19.03.2016 23:39
masakra omijać !!

Czy możesz napisać cos więcej , bardzo prosze

koś pracował w tej firmie?jakie zarobki,atmosfera?

Zostaw opinię o Furla Galanteria Skórzana - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Furla Galanteria Skórzana