Katowice

Opinie o Masny Eugeniusz Usługi Kożusznicze i Skórzane, Wyrób i Sprzedaż, Galanteria Skórzana

elżbieta

zgadzam się z ninką, zgorzkniały, chciwy i tylko patrzy jak tu skubnąć z klienta więcej. nie polecam.

lukasz

bardzo dobry fachowiec, zna się na rzeczy, robiłem u niego już kilka rzeczy zawsze jestem zadowolony, polecam

ninka

Nie polecam, nie dość, że słaby to drogi. Lepiej spróbować u konkurencji!

Zostaw opinię o Masny Eugeniusz Usługi Kożusznicze i Skórzane, Wyrób i Sprzedaż, Galanteria Skórzana - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masny Eugeniusz Usługi Kożusznicze i Skórzane, Wyrób i Sprzedaż, Galanteria Skórzana