Rajskar-Bis Leszek Kiebała

Rzeszów

Opinie o Rajskar-Bis Leszek Kiebała

Mariola

Miałam przyjemność tam pracować. Do dzisiaj miło wspominam tę pracę. Szef jest profesjonalistą a przy tym człowiekiem z dobrym sercem.

niezainteresowana

Skoro dostałaś umowę po miesiącu to ja dziękuję bardzo za takiego pracodawcę, który jest na bakier z przepisami prawa pracy (musisz dostać umowę NAJPÓŹNIEJ dzień po rozpoczęciu pracy!!!).

ona

Pracowałam tam 2 lata nie podzielam tych opinii. Umowę dostałam po miesiącu, atmosfera ok. Szef jak każdy, gdyby nie wymagał to by nie był szefem.

x1

Ja również nie polecam. Pracodawca udaje miłego, a tak naprawdę obgaduje i obśmiewa pracownika. Bardzo wścibski, długi czas oczekiwania na jaką kolwiek umowę o pracę, bez wielokrotnych próśb i upominań się można czekać nawet kilka miesięcy. Brak poszanowania dla pracownika i niestety praca tylko na chwilę.

xxx

Masakra!! Pracodawca to... szkoda gadać, a raczej pisać opinie na temat tego "pana". Lepiej tam nie pracować i nie mieć nic wspólnego

ja

LUDZIE!! WSZĘDZIE ALE NIE TAM!!

nn

Masz rację- ciągle jakieś ogłoszenia-to nie może dobrze o nim świadczyc

nutella

To proszę mi powiedzieć dlaczego wciąż co jakiś czas widnieją oferty właśnie z Rajskar Bis. Chyba to już świadczy ,że jest tam ciągła rotacja więc na stałą pracę nie ma co liczyć. Jednak czekam na opinie innych osób :)

Zostaw opinię o Rajskar-Bis Leszek Kiebała - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rajskar-Bis Leszek Kiebała