counter
2 48 40 5 1
Kandydat Nowy wpis

Nie polecam, utrudniony kontakt, test na kartce papieru to jakaś abstrakcja. Umówiliśmy się na informację zwrotną do 2 dni, po tygodniu zero odpowiedzi, na emaila nikt nie odpowiada. Mała firma, nie polecam.

Tak1Nie2
Wojciech Nowy wpis
@Kandydat

Chyba się musiałeś przesłyszeć. Raczej powiedzieli, ze w przeciągu 2 tygodni!

Agata Nowy wpis
@Wojciech

Czy teraz firma jest otwarta? Czy wszyscy pracują zdalnie, jak to wygląda?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czym Eurotronic Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

wielki

Czasami nawet najlepszemu może przytrafić się błąd. Poza tym trzeba samemu wykazywać zainteresowanie .

Tak1Nie1

Dionizos

"Odezwiemy sie w ciagu dwoch tygodni" na rozmowie rekrutacyjnej brzmialo jak obietnica. Niepowazna firma, nie polecam.

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Eurotronic Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Waldi

Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej o firmie. Opinie są tak skrajnie różne, że zupełnie nie wiem co myśleć!

cśśś

Najważniejsze ejst dla mnie to, że zarobki są adekwatne do powierzanychh obowiązków, a jak dorzucają do tego jeszcze benefity socjalne, to jeszcze lepiej.

Tak1Nie

Zbyszek

Co tam słychać w ełrotronik? Pracowałem tam z pół roku, ale nie podobało mi się i się zwolniłem. Jak tam w nowym biurze?

Tak8Nie

Koza

Pootwierali inne firmy pod innymi nazwami w roznych miejscach. I moge potwierdzic, ze szrot totalny. Produkuja widla i powidla :D

łogier
@Koza

nie szrot tylko Szeor - to ich flagowy system, inna sprawa jak toto działa

marian

intrygant - co ty wypisujesz a brednie. Dają śmeciówk i nie trzeba wybrzydzać, bo dadzą ci opiekę medyczną za 50zł. Widać po tym co piszesz i w jaki sposób, że jesteś pracownikiem eurotronic

TakNie

http://eurotronic.net.pl/pl/#/12,kariera Jakoś specjalnie wysilać się nie trzeba żeby znieść :)

Wariactw

Pomijając fakt, że firma zarejestrowana jest w Warszawie i ma mnóstwo konkurencji - co chyba nikogo nie dziwi - można liczyć na jakieś sensowne bonusy ze strony firmy? Podejrzewam, że na pierwszym miejscu stoi jak najwyższa ilość podpisanych kontraktów, ale czy to jest tylko rola sprzedawcy usług, czy również innych pracowników firmy?

Tytyanic

Eurotronic to firma dostarczająca rozwiązania informatyczne do zarządzania majątkami trwałymi - obiektami, pojazdami, infrastrukturą. Dodatkowo zaczęli się zajmować monitoringiem i automatyką budynkową, która również wydaje się być działką z szerokimi możliwościami rozwoju. Zastanawiam się na jakie pieniądze może liczyć osoba z doświadczeniem?

fret

no to nie pierwszy temat na który trafiłem w poszukiwaniu pracy i gdzie widzę że tylko ludzie pytają a nikt nie odpowiada. Nie wiem czy po prostu pracownicy np. Eurotronic nei mają czasu na udzielanie się tu czy o co chodzi? bo trochę szkoda, bo ja traktuję osobiście wypowiedzi osób obeznanych w temacie za bardzo cenne

lerek

więcej niestety tutaj pytań niż jakichkolwiek odpowiedzi na nie. Ale trudno no. widocznie pracownicy Eurotronica jeszcze nie dorośli do konwersacji na forum.

dert

Ej, prezes ma dalej w garażu tylko lambo, 911 i Astona DBS czy może coś nowego przybyło?

Tak5Nie

kamil

Eurotronic poszukuje do pracy na kilka stanowisk: Konsultant wdrożeniowy, Manager ds. sprzedaży, Manager ds. sprzedaży systemu CRANE i Konsultant SQL, także się rozwijają.

Romek

Może niech ktoś, kto niedawno aplikował do Eurotronic w koncu zweryfikuje te testy, bo zaraz zrobi się tu bałagan.

sasza

A skąd masz informacje, że takie testy się odbywały? Co to za chory pomysł, żeby był on w wersji papierowej?

anonim2

Tak są, musisz nauczyć się trasy Warszawa - Lubin :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotronic Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eurotronic Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 48 ocen.