Eurotronic Sp. z o.o.

Opinie o Eurotronic Sp. z o.o.

cśśś

Najważniejsze ejst dla mnie to, że zarobki są adekwatne do powierzanychh obowiązków, a jak dorzucają do tego jeszcze benefity socjalne, to jeszcze lepiej.

Zbyszek

Co tam słychać w ełrotronik? Pracowałem tam z pół roku, ale nie podobało mi się i się zwolniłem. Jak tam w nowym biurze?

Koza

Pootwierali inne firmy pod innymi nazwami w roznych miejscach. I moge potwierdzic, ze szrot totalny. Produkuja widla i powidla :D

łogier
@Koza 16.04.2016 10:27
Pootwierali inne firmy pod innymi nazwami w roznych miejscach. I moge potwierdzic, ze szrot totalny. Produkuja widla i powidla...

nie szrot tylko Szeor - to ich flagowy system, inna sprawa jak toto działa

marian

intrygant - co ty wypisujesz a brednie. Dają śmeciówk i nie trzeba wybrzydzać, bo dadzą ci opiekę medyczną za 50zł. Widać po tym co piszesz i w jaki sposób, że jesteś pracownikiem eurotronic

http://eurotronic.net.pl/pl/#/12,kariera Jakoś specjalnie wysilać się nie trzeba żeby znieść :)

Wariactw

Pomijając fakt, że firma zarejestrowana jest w Warszawie i ma mnóstwo konkurencji - co chyba nikogo nie dziwi - można liczyć na jakieś sensowne bonusy ze strony firmy? Podejrzewam, że na pierwszym miejscu stoi jak najwyższa ilość podpisanych kontraktów, ale czy to jest tylko rola sprzedawcy usług, czy również innych pracowników firmy?

Tytyanic

Eurotronic to firma dostarczająca rozwiązania informatyczne do zarządzania majątkami trwałymi - obiektami, pojazdami, infrastrukturą. Dodatkowo zaczęli się zajmować monitoringiem i automatyką budynkową, która również wydaje się być działką z szerokimi możliwościami rozwoju. Zastanawiam się na jakie pieniądze może liczyć osoba z doświadczeniem?

fret

no to nie pierwszy temat na który trafiłem w poszukiwaniu pracy i gdzie widzę że tylko ludzie pytają a nikt nie odpowiada. Nie wiem czy po prostu pracownicy np. Eurotronic nei mają czasu na udzielanie się tu czy o co chodzi? bo trochę szkoda, bo ja traktuję osobiście wypowiedzi osób obeznanych w temacie za bardzo cenne

lerek

więcej niestety tutaj pytań niż jakichkolwiek odpowiedzi na nie. Ale trudno no. widocznie pracownicy Eurotronica jeszcze nie dorośli do konwersacji na forum.

dert

Ej, prezes ma dalej w garażu tylko lambo, 911 i Astona DBS czy może coś nowego przybyło?

kamil

Eurotronic poszukuje do pracy na kilka stanowisk: Konsultant wdrożeniowy, Manager ds. sprzedaży, Manager ds. sprzedaży systemu CRANE i Konsultant SQL, także się rozwijają.

Romek

Może niech ktoś, kto niedawno aplikował do Eurotronic w koncu zweryfikuje te testy, bo zaraz zrobi się tu bałagan.

sasza

A skąd masz informacje, że takie testy się odbywały? Co to za chory pomysł, żeby był on w wersji papierowej?

anonim2

Tak są, musisz nauczyć się trasy Warszawa - Lubin :)

mis

Trochę dziwnie postawione pytanie, to tak jak byś na uczelni informatycznej pytał, ile w tej branży można zarobić... Zarobisz tyle, na ile się dogadasz i wykażesz umiejętnościami ;)

basia

tak dostaje - tylko jedna osoba, ta którą zatrudnią

Jeżeli tak uważasz, to kompletnie nie znasz tej firmy

bubek

Tak się składa, że żaden z was nie wykazał się podstawową wiedzą z SQL, gdzie w ofercie pracy było to zazanaczone. A jeśli dla Ciebie test na kratce to coś nowego, to chyba była pierwsza rozmowa w twoim życiu:)

abcadło

Też byłem u nich na rozmowie w sprawie pracy i zgadzam się z tym co napisał gościu. W ramach rekrutacji dają do rozwiązania test z SQL, ale na kartce i bez dostępu do komputera. Otrzymanie informacji zwrotnej czy zwykłego podziękowania za udział w rekrutacji to dla tych ludzi abstrakcja.

anonim2

- ile płacą nie mogę napisać bo zabrania mi tego umowa - umowa o pracę na czas nieokreślony - o premię trzeba się prosić samemu

gość

nie ma tam żadnego Piotra, który pracuje 12 lat.....

księgowość
@gość 16.04.2013 16:50
nie ma tam żadnego Piotra, który pracuje 12 lat.....

A właśnie ze jest

Piotr

Pracuję ponad 12 lat w tej firmie i jak czytam takie posty to zastanawiam się kto takie brednie wypisuje, bo raczej nie kompetentni pracownicy firmy.

gościu

jeśli ktoś czyta to po zobaczeniu oferty na konsultanta działu wsparcia to niech sobie odpuści byłem w piątek na rozmowie i powiem: nie warto! pracownicy patrzą się na kandydatów jak na kosmitów albo się cieszą jak by zobaczyli dziecko usmarowane czekoladą

chomik

omijać szerokim łukiem

wałeczek

ogólnie mała firemka, możliwości rozwoju w strukturach nie ma - zdobyć można jedynie doświadczenie w dosyć wąskim zakresie (oczywiście samemu bo szkoleń brak), praca po 10 godzin i główna zasada: wszystko 'dla dobra firmy' jak ktoś lubi takie klimaty to może iść bo płacą nawet dobrze

zara

Słaba, prywaciarska firma. Bardzo źle zarządzana, zero szacunku dla pracownika. Nie ma możliwości rozwoju. Odradzam

shive

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , nie polecam nikomu

walpurg

A mi całkiem nieźle tu płacą :)

Januś
@walpurg 26.01.2011 15:14
A mi całkiem nieźle tu płacą :)

tak, a ja uważam że to oszuści , mi od 4 miesięcy nie płacą i skerowałem sprawę do sądu

XoXo
@Januś 03.04.2017 05:52

Pracuję tutaj już kilka lat i nie przypominam sobie żeby firma komukolwiek zalegała z wypłatą.

Zostaw opinię o Eurotronic Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotronic Sp. z o.o.