Opinie o Eurotronic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eurotronic Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eurotronic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotronic Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Programista można liczyć na 8700 . Czy to prawda?

Damian Nowy wpis

Jaka jest szansa na zatrudnienie w firmie Eurotronic dla osoby, która nigdy wcześniej nigdzie nie pracowała? Pytam o tę właśnie kwestię i mam cichą nadzieję, że dzięki Wam uda mi się to ustalić. Z chęcią ustalę jaki rodzaj zarobków firma ta oferuje oraz jakie ma wymagania wobec osób ubiegających się tam o pracę. Czy dzięki Wam kwestie te uda mi się po prostu ustalić? Na to oczywiście liczę.

Kandydat Nowy wpis

Nie polecam, utrudniony kontakt, test na kartce papieru to jakaś abstrakcja. Umówiliśmy się na informację zwrotną do 2 dni, po tygodniu zero odpowiedzi, na emaila nikt nie odpowiada. Mała firma, nie polecam.

Wojciech Nowy wpis
@Kandydat

Chyba się musiałeś przesłyszeć. Raczej powiedzieli, ze w przeciągu 2 tygodni!

wielki

Czasami nawet najlepszemu może przytrafić się błąd. Poza tym trzeba samemu wykazywać zainteresowanie .

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Eurotronic Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Analityk Systemowo-Biznesowy?
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
logo firmy SPECJALISTA DS. KADR I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
EZRA UKSW Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Dionizos

"Odezwiemy sie w ciagu dwoch tygodni" na rozmowie rekrutacyjnej brzmialo jak obietnica. Niepowazna firma, nie polecam.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Eurotronic Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Waldi

Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej o firmie. Opinie są tak skrajnie różne, że zupełnie nie wiem co myśleć!

cśśś

Najważniejsze ejst dla mnie to, że zarobki są adekwatne do powierzanychh obowiązków, a jak dorzucają do tego jeszcze benefity socjalne, to jeszcze lepiej.

Zbyszek

Co tam słychać w ełrotronik? Pracowałem tam z pół roku, ale nie podobało mi się i się zwolniłem. Jak tam w nowym biurze?

Koza

Pootwierali inne firmy pod innymi nazwami w roznych miejscach. I moge potwierdzic, ze szrot totalny. Produkuja widla i powidla :D

łogier
@Koza

nie szrot tylko Szeor - to ich flagowy system, inna sprawa jak toto działa

marian

intrygant - co ty wypisujesz a brednie. Dają śmeciówk i nie trzeba wybrzydzać, bo dadzą ci opiekę medyczną za 50zł. Widać po tym co piszesz i w jaki sposób, że jesteś pracownikiem eurotronic

http://eurotronic.net.pl/pl/#/12,kariera Jakoś specjalnie wysilać się nie trzeba żeby znieść :)

Wariactw

Pomijając fakt, że firma zarejestrowana jest w Warszawie i ma mnóstwo konkurencji - co chyba nikogo nie dziwi - można liczyć na jakieś sensowne bonusy ze strony firmy? Podejrzewam, że na pierwszym miejscu stoi jak najwyższa ilość podpisanych kontraktów, ale czy to jest tylko rola sprzedawcy usług, czy również innych pracowników firmy?

Tytyanic

Eurotronic to firma dostarczająca rozwiązania informatyczne do zarządzania majątkami trwałymi - obiektami, pojazdami, infrastrukturą. Dodatkowo zaczęli się zajmować monitoringiem i automatyką budynkową, która również wydaje się być działką z szerokimi możliwościami rozwoju. Zastanawiam się na jakie pieniądze może liczyć osoba z doświadczeniem?

fret

no to nie pierwszy temat na który trafiłem w poszukiwaniu pracy i gdzie widzę że tylko ludzie pytają a nikt nie odpowiada. Nie wiem czy po prostu pracownicy np. Eurotronic nei mają czasu na udzielanie się tu czy o co chodzi? bo trochę szkoda, bo ja traktuję osobiście wypowiedzi osób obeznanych w temacie za bardzo cenne

lerek

więcej niestety tutaj pytań niż jakichkolwiek odpowiedzi na nie. Ale trudno no. widocznie pracownicy Eurotronica jeszcze nie dorośli do konwersacji na forum.

dert

Ej, prezes ma dalej w garażu tylko lambo, 911 i Astona DBS czy może coś nowego przybyło?

kamil

Eurotronic poszukuje do pracy na kilka stanowisk: Konsultant wdrożeniowy, Manager ds. sprzedaży, Manager ds. sprzedaży systemu CRANE i Konsultant SQL, także się rozwijają.

Romek

Może niech ktoś, kto niedawno aplikował do Eurotronic w koncu zweryfikuje te testy, bo zaraz zrobi się tu bałagan.

sasza

A skąd masz informacje, że takie testy się odbywały? Co to za chory pomysł, żeby był on w wersji papierowej?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotronic Sp. z o.o. - Warszawa

Eurotronic Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 48 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eurotronic Sp. z o.o.