Adoxa Salon Pielęgnacyjny dla Psów

Tarnów

Opinie o Adoxa Salon Pielęgnacyjny dla Psów

West

Witam, szukam opinii na temat fachu w rękach Pani Kozłowskiej. Ustne otrzymywałam bardzo dobre jednak , jadąc do salonu i powierzając swojego pupila trzykrotnie dwa razy byłam rozczarowana. Za drugim razem miała lekkie ząbki na grzbiecie moja psina, ale pomyślałam każdemu może się zdarzyć. Natomiast ostatnia wizyta kwietniowa to była jakaś masakra. Głowa na środku wyjechana maszynką, na karku sznyty, tak jakby próbowano na psie jakiej końcówki użyć. Na całej długość tułowia lekko patrząc na prawo inna długość włosa. Coś okropnego. Spodziewałam się po 20 letniej profesji znacznie czegoś innego. Pewnie sama zrobiłabym lepiej, A i jeszcze pazur cały zakrwawiony(połowy nie ma). Proszę o opinię innych użytkowników, bo jestem bardzo ciekawa czy ja trafiam na gorsze dni tej pani czy może inni mają podobne spostrzeżenia. Już sama nie wiem gdzie trymować mojego westa.

psiara
@West 29.04.2015 16:16

Pewnie pomyliłaś salony! Ja i moi znajomi korzystamy z usług od kilku lat i nikt tego nie zrobi lepiej!

Zostaw opinię o Adoxa Salon Pielęgnacyjny dla Psów - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adoxa Salon Pielęgnacyjny dla Psów