Amustela

Opinie o Amustela

Ada

Pracowałam w tym sklepie parę lat temu, zastrzegam więc, że coś mogło się zmienić ale nie sądzę. Przede wszystkim w amusteli pracowało się po 12,5 godziny a listę obecności dostawało się do podpisania raz na miesiąc(usunięte przez administratora) A jeśli chodzi o obiecywana premię to rzadko komu udawało się do niej dotrwać. W tym sklepie jest duża rotacja pracowników, żeby nie wielu z nich miało premię.

gfdafgfs

Odradzam. umowe na okres probny zobaczylem po paru miesiacach pracy, umowa - smiech na sali - minimum krajowe a i tak nigdy nie wyplacana na czas. grafik na tydzien poznawales w niedziele o 19. L4 = telefony od szefa z opieprzem i grozbami o zwolnieniu. Szef (usunięte przez administratora), za ktorego trzeba bylo swiecic oczami przed klientami i przedstawicielami handlowymi.

Zostaw opinię o Amustela - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amustela