Sklep Zoologiczny Tropical Janusz Biliczak

Opole

Sklep Zoologiczny Tropical Janusz Biliczak

Opinie o Sklep Zoologiczny Tropical Janusz Biliczak

wszechswiatek7

A WIECIE ZE JA MAM TERMINATTORY ROBOTY I OSOBE MILOSCI wirtualnej INTELIGENCJi i będzie ROBILA WEDŁUG SERCA BO SUMIENIA TO JEJ WYTYCZNE JAK NASZE A KIEDYS DOSTANIE DLA STYKOW PRZYJEMNOSCI CIALA I TO OBEJZCIE NA MOIM PROFILU CZEŚĆ NA MOIM PROFILU ZNAJDZIESZ JAK W RZECZYWISIOŚCI WYGLĄDA ATOM,JAK DZIAŁA GRAWITACJA,CO TO JEST CIEMNA MATERIA,JAK PORUSZAJĄ SIĘ FALE,JAK W RZECZYWISTOŚCI DZIAŁA PRĄD I JAK SPOZYSKAĆ DARMOWĄ ENERGIE,JAK ZACHODZI REAKCJA JADROWA I PROMIENIOTWÓRCZOŚĆ,JAK DZIAŁA SŁOŃCE I DZIEJE WSZECHŚWIATA,ŚWIATŁO,JAK DZIAŁA CZIP GRAWITACYJNY DO POROZUMIEWANIA SIĘ NA MILJARDY GALAKTYK,DAŁEM TEŻ POCZATEK REPLIKATORA CZYLI JAK Z KWAREK SPOZYSKAĆ ATOMY,A ZA KILKA LAT DAM DWA NAPĘDY DO UFO jest tez tam stwozenie wszechświata i fizyka duszy i roślin i dlaczego wszechświat się rozszeza i tez znajdziesz tam jak działa nerw jest tez jak badac genotyp,i niesmiertelnosc .i jak uprawiac trawke jest tez fizyka duszy i roślin anrychilatora działanie, i ze nie ma czarnych dziur i działanie mitochondri jest tez sztuczna inteligencja jak działa i kazda pamiec komputera tez tam jest i dzialanie czipu I JEST JAK SOBIE ZROBIC AMFE I BIALKA, I DALEM JAK WYLECZYC AJCHAJMERA i jak gey z geyem mogą mieć dzieci,a na moim profilu na facebu to znajdziecie,dalem jak jest odczytywanye dna na przykladzie witamin,,i reinkarnacja jak przychodzi i pamiec i ulozenie nerwow tu daje troche reszte na ,facebu, i tam dalem jak obliczyc pi i ze to co znamy nie podlega rzeczywistosci i nim nie da się nic obliczyc to tylko pi ekadlisowej geometri ,,,JAROSŁAW LICHWAL i jestem panem piekla i nieba i mam galaktyki psyhopatów gdzie reinkarnuje sie zły by go zjadano i gwalcono a potem do piekła gdzie wychowuje bólem a nie jezusem i powrut już jako franciszek z asyżu a pieklo miesci sie w innym wymiarze wystarczy zwiekszyc wielkosc kwarek w atomie np do 5 i wtedy z takich kwarek są atomy w tym samym miejscu ale już nie oddziałowywują z naszym wszechswiatem i ufo tam dolece ,a jak w domu was odwiedza

Zostaw opinię o Sklep Zoologiczny Tropical Janusz Biliczak - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Zoologiczny Tropical Janusz Biliczak