Mirage Hobby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Zieliński

Opinie o Mirage Hobby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Zieliński

byly pracownik

potwierdzam wypowiedz kolegi. lepiej tej firmy opisac sie nie da. Doadam co tylko do atmosfery miedzy pracownikami ze na niektore osoby nalezy uwazac.

lupus

tjaaaaa......lipa straszna. pracowałem tam dwa lata. zatrudnienie na najniższa krajową reszta pod stołem i jak sobie szefowa przypomni. Poza tym załatwianie szefostwu prywaty typy grabienie liści w prywatnym ogrodzie, mycie samochodów czy obieranie grzybów. Nie polecam!!!! Jedyny plus tej firmy, to atmosfera między pracownikami

Zostaw opinię o Mirage Hobby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Zieliński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirage Hobby Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Zieliński