Opinie o Abramis Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Abramis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Abramis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abramis Sp. z o.o. w Łomianki

Kero-kero

Aktualny kierownik robi niezły bałagan i widać, że nie ma za dużych kompetencji do prowadzenia magazynu :( przykro, bo praca była całkiem przyjemna, ale cóż

Nie? kiedyś jak się interesowałem firmą to widziałem na takich portalach oferty na magazyn ale teraz jak tak patrzę to nie ma już żadnej dostępnej, czy to oznacza na dzień dzisiejszy brak rotacji? Chyba ze gdzieś indziej się teraz ogłaszają? Swoją drogą pozmieniało się cos od tego czasu i czy docelowo ma jeśli kolejny rok się zbliża?

Oferta Product Manager w branży wędkarskiej zaznacza, że zarobki są zależne od umowy, tam podają między 8-10 tysięcy. Znaczy na jakiej się ile zarobi, którą najlepiej wybrać? Proszę oczywiście też o informację, z jakimi kosztami się wiąże dany kontrakt.

Jak długo trwa proces awansu w Abramis Sp. z o.o.?

Ja już kiedyś na to pytanie odpowiedziałem .Jaki awans menadżer firmy nawet nie broni swoich ludzi których zatrudnił przykładem jest człowiek który został Kierownikem serwisu a teraz zasuwa na magazynie i dokłada towar. Swoją drogą firma cały czas myśli że są w swoim rejonie dobrym płatnikem ale niestety inne firmy powoli przebijają proponowane zarobki a w okolicy naprawdę powstają magazyny które lepiej płacą no i oczywiście fakt jeszcze jeden że umowa zlecenie i zatrudnianie gruzinów na długo nie zatrzymają ludzi w pracy a i jeszcze 2 zmiany i jak chcesz to na zlecenie 16 godz możesz pracować. Moim zdaniem w tej firmie kiedyś było dobrze ale mam wrażenie że nie nadążają z aktualnymi czasami.

Gal anonim
@Anonim

Bronic .Niby przed czym?? Nie rozsmieszaj mnie.. sluzbowy samochod i pewnie pensja po starym stanowisku. Uklady i ukladziki. A inni tyraja robiac to samo na gorszych warunkach. Szczescie ze nie musze na to patrzec, ale wspolczuje tym ktorzy zostali i musza pracowac w tej nierownosci.

Miki Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak proces awansu. Dobrze pracujesz to jesteś lubiany przez pracodawcę. Dobrze się podlizujesz i donosisz to kierownik może cię docenić dobrym (może) słowa ale na pewno nie podwyżką. Sam się boi iść do prezesa w sprawie podwyżek dla swoich przełożonych więc planów dalekosiężnych nie twórz sobie w tej firmie. Z niej ludzie uciekają a nie przychodzą z uśmiechem do pracy. Marne zarobki. Zazwyczaj najniższa krajowa i premie ale to nie możesz chodzić na zwolnienia przede wszystkim, bo premia znika lub jej kwota jest niezauważalna :(

Madzia Nowy wpis

poszukiwany jest teraz product manager w branży wędkarskiej. firma oferuje przeróżne benefity, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, zniżki na sprzęt wędkarski, służbowy telefon i laptop... od kiedy można na to wszystko liczyć? trzeba odbyć jakiś okres próbny i dopiero wtedy?

Miki Nowy wpis
@Madzia

Myślę ze z ogłoszenia wynika jednoznacznie, że otrzymuje się narzędzia do pracy na tym stanowisku (to chyba nie jest nic dziwnego w dzisiejszych czasach)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Chciałbym pracować w firmie jako magazynier. Jaka jest umowa? Jakie stawki netto? Jakie są godziny pracy? Jaki jest kierownik( kierownicy) ? Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Abramis Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Mila

Hejka, przyjeli kogoś już na asystentkę ds operacji eksportowych czy to ogłoszenie jakoś z automatu 5 dni temu wygasło? Tak mi się pokazuje. Jeśli nadal można wysyłać CV to czy wybór zostaje ten co pisali, że albo umowa o pracę albo B2B? Co się bardziej opłaca według was? Na tym drugim jeszcze nigdy nie pracowałam

Oleksy
@Mila

Według nas to nie opłaca się pracować w Abramis.

@Oleksy

Ale czemu tak mówisz? Szkoda, że tylko jednym zdaniem to skomentowałeś, no bo nie wiadomo, co jest nie tak. Albo chociaż czego dotyczy problem tak naprawdę. Atmosfera okej jest chociaż?

Albi

Znalazłem przedawnione ogłoszenie, w którym firma poszukiwała pracownika/pracownicy magazynu i 1 rzecz zwróciła moją uwagę, w ogłoszeniu było, że firma nie wymaga CV, to w jaki sposób można dostać pracę, a co ważniejsze - jak weryfikują doświadczenie i umiejętności? Jaki przedział zarobkowy, bo nie był podany?

Wiki

Chciałabym się dowiedzieć czy na święta Firma organizuje jakieś prezenty.?

Kero-kero

Karol
@Kero-kero

Była, czyli się zwolniłeś? Dobrze zrozumiałem, że odszedłeś właśnie ze względu na kierownika? A mógłbyś dokładniej opisać ten problem, co takiego się podziało, że wpłynęło to na Twoją rezygnację z pracy w tym miejscu? Jest problem z rotacją?

Qwertypoiuy
@Kero-kero

Myślę że wcale nie jest to takie proste ogarnąć taki bałagan jaki zostawil stary kierownik,wszyscy byli raczej przyzwyczajeni do innej formy pracowania i traktowania ludzi tzn. chamskiej bez szacunku,stresie i wiele takich wymieniać....nowy kiero.unika takiego zachowania i stara się wprowadzać zachowanie jakie powinno już dawno tutaj zawitać.jestem pracownikiem i raczej słyszę dobre opinie że lepiej że nareszcie normalnie..... Narzekają raczej Ci co muszą pracować a wcześniej nie zabardzo to robili.....i zawsze się taki ktoś znajdzie.

@Qwertypoiuy

Nowy kierownik z tego co słyszę słynie z umów na zlecenie pracowanie po 16 godzin urąga tym czasom aż strach pomyśleć co się stanie jak jak któryś z pracowników padnie na zawał lub z przemęczenia zasłabnie jak wtedy firma się zachowa. W czasach Kovidu wszystko było kłamstwem magazynierzy zasuwali, a kierownictwo, księgowość, marketingowcy zdalnie pracowali. A niestety tak jest. Umowa zlecenie to znaczy przychodzę kiedy chcę lub na doróbki czy tak nie jest? Mam jeszcze jedno pytanie bo zachodzi o pewne abstrakcje jak to jest idę do kierownika magazynu zapytać o dzień wolny a on mi mówi że idź do menagera to nie wiem kto rządzi w tej firmie a przynajmniej na magazynie. Nie zastanawia was fakt że ktoś jest wiecznie drugi i za każdym razem jest ktoś inny wybierany na stanowiska kierownicze co za tym idzie w ogłoszeniach typu szkolenia są kłamstwem bo w tej firmie nie ma możliwości awansu tylko znajomości. Piszę to ponieważ nie wiem co się stało z tą firmą ale z tego co słyszę i wiem że ostatnio znalazła się z tyłu jeżeli chodzi o pracę wynagrodzenie a tym bardziej o kadry ponieważ firmy zewnętrzne obsługują płacę, kadrowa jest z innej firmy,a o byle jakie zaświadczenie trzeba czekać jak będzie miała pracę w firmie mikado. Nie za dużo trochę tego. Prawda jest też tak że moim zdaniem firma się cofa zamiast rozwijać. Ludzie pytanie o urlop już jest przeszłością są już aplikacje kadrowe które pokazują ludziom ile kto ma urlopu a nie pytanie łaskawie czy mi się urlop należy. A no i że tak jeszcze powiem że ci którzy pracują po 16 godzin należy według prawa 11 godzin przerwy pomiędzy pracą więc tylko czekam na zasłabnięcia bo nie wyobrażam sobie pracownika który pracuje od 6 rano do 22 po czym przychodzi na 6 rano ktoś to w ogóle kontroluje. i na końcu apel Firma mikado do pewnego momentu dobra ale nie wiem czy się zorientowaliście że już nie jesteście dominującą firmą w łomiankach jeżeli chodzi o zatrudnienie niestety sadowa przejmuje kontrolę w łomiankach jężeli o chodzi o dobrych i stałych pracowników. Czas zacząć doceniać swoich.

Elżbieta
@Anonim

16 godzin? Nie było czegos takiego przy starym kierowniku? Można nie zgodzić się na takii system pracy czy raczej jako pracownik nie masz nic do powiedzenia? Dowiadujesz sie z dnia na dzień, że będziesz tak pracował, czy grafik już jest z góry ustalony? Nie rozumiem, o co chodzi, skoro roboty jest tyle, to czemu nie przyjmą więcej pracowników? Czy ludzie nie chcą pracować w firmie z jakichś powodów?

Jaka jest umowa w firmie Abramis Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Opiekun Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Abramis Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Opiekun Klienta?

Pies gaugan

W sumie to trudno powiedzieć, bo najczęściej zatrudniani są magazynierzy na umowę o zlecenie (bo hehe najtaniej, a firmy nie stać), więc niestety, ale wątpię że pan/i uzyska jakąś w miarę satysfakcjonującą odpowiedź :/

@Pies gaugan

Mnie interesuje praca na magazynie więc chętnie posłucham wskazówek jak się dostać i czy trzeba mieć doświadczenie? Czemu przyjmują tylko na zlecenie? Po okresie próbnym nie można przejść na stabilniejszą umowę? Jak to teraz wygląda?

Colorwaschmittel

Cieszę się, że się zwolniłem, bo trochę trudno pracuje się w firmie gdzie nowy kierownik zachowuje się, jak przeciętny białas w latach świetlnych (usunięte przez administratora).

Zxxx

Powiem tak, nowy kierownik jak najbardziej na plus, oczywiście wprowadza różne zmiany jedni są zadowoleni inni nie do końca ale wiadomo nie każdemu dogodzi. Będzie zdecydowanie jeszcze lepsza atmosfera jak pozbędzie się jeszcz tych toksycznych ludzi,on napewno wie kogo mam na myśli;)da się to zauważyć na wejściu.

Gitttt
@Zxxx

Ja też na plus jeśli chodzi o nowego kierownika magazynu.Z mojego punktu widzenia jest jeszcze kilka osób do wymiany wprowadzają ciężka narwowa i nie fajna atmosferę.

Qwerty
@Gitttt

Tak każdy narzekał na wcześniejszego kierownika zgadza się nie był super i nie jedni dziękują że go nie ma ,ale nie rozumiem dlaczego jeszcze jak był nie pozbył się ludzi co psuli atmosferę......obecny myślę że to zrobi nie jest ślepy i uważam że potrafi ocenić człowieka i nie tylko wiedza się liczy każdego można zastąpić.....

Czesław
@Qwerty

Czemu się zmienił kierownik? Bo chyba nie dlatego że ludzie na niego narzekali. Ten nowy jest dużo lepszy? Ma większy posłuch wśród ludzi? Jak oceniasz?

Qwerty
@Czesław

Starego kierownika chyba prezesi mieli już dość. Zamiast iść do przodu to stało w miejscu albo się cofało.....Nowy kierownik ma przede wszystkim więcej kultury osobistej!!! Widać że ma świeże spojrzenie i raczej chce zmian na lepsze myślę że poprawi warunki pracy przynajmniej mam taką nadzieje. Niech zrobi wietrzenie magazynu z dziwolągów i będzie się zdwcydowaleeoiej pracowało.

@Qwerty

Kierownik może być ok ale dochodzą słuchy że szary pracownik ma wgląd do premii innych pracowników i jakim prawem. A z tego co słychać to nie jest poufna informacja Czy nie macie wrażenia że ktoś sobie dał na głowę wejść. Ktoś kto pracuje wie o co chodzi i o kogo

Asterix
@Zxxx

Nowy kierownik zaczyna nie ogarniać tematu. Zajmuje sie wieloma obowiązkami na raz i zaczyna sie gubić. Praca po 16 godzin... Ktoś przegapił normę godzin pracy. No i przez to zakaz nadgodzin. Trochę słabe.

Bla bla bla
@Asterix

Nowy kierownik bardzo dobrze ogarnia temat,wiadomo jako nowa osoba ma bardzo dużo obowiązków ale ma człowiek głowę na karku widzi to czego poprzedni nie widział albo udawał że nie widzi,sprząta stare (usunięte przez administratora) aby mógł wprowadzić nowy porządek, kogo boli 16 godzin hah była akcja że jest dużo roboty nikt nie był zmuszany wręcz przeciwnie każdy się cieszyl że jakieś nadgodziny wpadną. Nadgodziny nie zależą od nowego kierownika ,on zarządza magazynem ale jest również ktoś kto zarządza nim. Już czuć lepszą atmosferę jeszcze dodatkowe szlify i będzie super.

@Bla bla bla

Boli jeżeli były kierownik serwisu ma 5500 koła brutto i dokłada towar to i na nadgodziny można zasuwać a jak to sie ma do pracowników którzy więcej lat pracują od niego. Czy nie masz wrażenia że ostatnio bardzo dużo doświadczonych ludzi odeszło przez to że są niesprawiedliwie doceniani.

Anime
@Anonim

Co do byłego kierownik serwisu też się z tobą zgodzę ten człowiek nie dość że tak zarabia to ma jeszcze samochód firmowy, lecz to nie wina nowego kierownika w końcu to nie on go przyjmował i nie on dał mu taką pensję. Może nowy kierownik doceni starych pracowników i tych co na to zasługują tak jak został doceniony były kierownik serwisu. Ostatnimi czasy nik nie odszedł ważny dla firmy tylko ktoś co psuł wszystkim nerwy i chęć chodzenia do pracy. Jeszcze kilka dobrych ruchów nowego kierownika w kierunku oczyszczenia atmosfery i będzie bardzo dobrze na magazynie.

Vip
@Anonim

Zapewne mile to nie jest patrząc że inni robią to samo albo i więcej za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Wrażenia jakiego jacy pracownicy odeszli , nikt nie odszedł sam,ładnie podziękowali osobie która była bardzo toksyczna i tak doświadczona zgadza się ale w psuciu atmosfery.niektorym został ten jad...

Straszne

Jogi i Bubu robią mobbing. Praca po 10 godz... Dźwiganie tony ! Wszystko z drabiny.

Beata

Co to za jakieś dziwne "zajkąnięcie" się?

@Beata

Zająkniecie hmm to teraz proszę to przeczytać. firma wpadła na pomysł praca na zmiany. Ok nie było by w tym nic dziwnego żeby zmiany zostały wprowadzone po czym na 2 tygodnie była przerwa po czym znowu weszły zmiany. Czy to jest normalne przypominam że ludzie też mają swoje życie prywatne i ustalają sobie grafiki.Zero poszanowania ludzi wymyślają co chwila a to będą zmiany a to nie jak się zachce. CZY PANIE BRONIACE ZAPRZECZĄ TEMU A MOŻE NIECH SAME POROBIĄ TAK ŻE NIE WIEDZĄ JAK MAJĄ PRACOWAĆ I KIEDY BO ZMIANY DOTYCZĄ MAGAZYNU A NIE PAŃ

@Straszne

Bubu miał swoje 10 minut. Trochę się jeszcze mądrzy ale już niedługo adijos. Nadchodzą lepsze czasy .

wow

Brawo, najwyższy czas....ale podobno karma wraca (a kij mu w ......). Tylko czy firma odzyska dobre imię? zależy od tego czy główny wyciągnie wnioski, czy dalej tylko hajs będzie grał główne skrzypce.. Jeśli nowy kiero jest z tej samej paki to wątpię czy coś spektakularnego się wydarzy. A panie z pięterka zawsze były szczwane, dobrze wiedziały co się dzieje i żyłeczka i biuro kombinatorki byle własną du...ę dobrze posadzić (perfidne suczki). Magazyn zawsze najgorsze (usunięte przez administratora) ci co tam zostali to dobrzy gracze albo (usunięte przez administratora).

Qwer

Tak zgadza się firma straciła wizerunek sporo przez kierownika który nigdy nie grzeszył szacunkiem dla pracowników ale co poniektórzy ludzie nie odbiegają prostactwem i chamstwem... niestety gwara podwórkowa rządzi oraz powszechna manipulacje. Myślę że nowy kierownik ukryci takie zachowanie....

Qwer

Raczej nie, każdy kto miał z nim okazję pracować myślę że ma podobne zdanie jedni gorcze a inni jeszcze gorsze????odchodzi i mimo wszystko życzę mu jak najlepiej

Szkoda,że firma tak bardzo straciła na swoim wizerunki. Może kiedyś szacunek do pracowników znowu będzie priorytetem. Tyle w temacie.

He he he

Oby tak było

Fenix

(usunięte przez administratora) Czemu pracownicy nie napiszą oficjalnej skargi lub nie wystąpią bezpośrednio do prezesa w sprawie mobbingowania.. ? Może dlatego że prezes nic z tym nie zrobi..... nie ma możliwości że nie wie co się wyprawia na pokładzie jego firmy. Zwyczajnie pozwala by Bubu robił co chce i traktował pracowników tak jak to robi, bez szacunku z pogardą, w końcu to tylko "ludzie od roboty". Tak, tak jest na magazynie. Nikt nikogo nie szanuje, bo tak wolno. Są równi i równiejsi. Razem jedzą razem chodzą na papieroska a potem jeden drugiego podpieprzy bo akurat ma zły dzień. Nagminnie wyolbrzymiane są rzeczy mało istotne a poważne problemy jakby w ogóle nie istniały. Nawet jeśli udało ci się dostać te robotę, nie ciesz się za szybko, nawet nie wiesz że to może być twój pierwszy i ostatni dzień pracy. Wszystko zależy od kierowników mogą stwierdzić że jednak się nie podobasz, (może jesteś za gruby za chudy, za wysoki za niski, za wesoły za smutny, za wolny za szybki) nie zdążysz nawet zobaczyć na czym polega twoje zajęcie. Jogi i Bubu mają swoje sposoby by pozbyć się niechcianego pracownika. Ubliżanie, zastraszanie, bluzgi, krzyki, poniżanie to codzienność, nikt się nie odezwie bo każdy się boi że straci robotę. Jeśli pokażesz że się nie zgadzasz z takim zachowaniem okażesz się zagrożeniem dla "systemu traktowania podwładnych" Bubu zrobi wszystko żebyś został Byłym pracownikiem. Nikogo nie interesuje jak pracujesz, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Gdyby jednak udało ci się 'poskarżyć' Bubu się wybroni, jest w tym bardzo kreatywny. Potem zrobi zebranie postraszy jak to ma w zwyczaju, coś tam nazmyśla, pokaże kto rządzi. W zespole nie ma zgrania w myśl zasady "nie wiem nie znam się nie pomogę zarobiony jestem". Robienie Nic to domena kilku wybitnych pracowników trudniących się donoszeniem na innych, to podobno osoby ambitne i pracowite. Dzięki tym osobą jeszcze tego samego dnia pracy możesz zmienić stanowisko i nie masz nic to powiedzenia, no chyba że Żegnam. Zaangażowanie mylone jest nadmierną ciekawością, co jest najwyraźniej kłopotliwe i niewskazane. Nikt tam nie panuje nad niczym. Jogi robi tylko dobre wrażenie, sprząta każdy bałagan, odwala robotę za Bubu, da sobie wejść na głowę, nigdy się nie wstawi za pracownikiem taki z niego przełożony. (usunięte przez administratora)

JM
@Fenix

W firmie panuje pełne poszanowanie pracowników, pracują pracownicy z różnym stażem a rezygnujemy z pracowników, którzy nie chcą pracować lub mają przewinienia typu alkohol lub inne. Zapewniamy pracownikom dodatkowe rzeczy np. darmowa medycyna , atrakcyjne zakupy itp... Nie wiem czym się kieruje ANONIM FENIKS pisząc takie bzdury, jest mi żal takiego człowieka , który nie ma nawet odwagi by się podpisać Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze zawodowej FENIKS a może Panie Z.... Dzięki takiej stronie to ma Pan swoje 5 minut, i może Pan przelać swoje frustracje spowodowane tym ,że zrezygnowaliśmy z Pańskich usług pracy.

Pan Z
@JM

Jestem bardzo zdegustowany insynuowaniem, że to moja opinia. Jestem zszokowany, że takie podejrzenia są rozpowszechniane w firmie i doszły nawet do mnie takie słuchy mimo, iż już nie pracuję. Uderza to w moje dobre imię. Sugerujecie, że to moja opinia jako osoby zwolnionej to przy okazji zauważam, że zostałem zwolniony z zupełnie innego powodu niż wymieniacie powyżej. Mianowicie zwolniono mnie z powodu przebywania na L4 po zarażeniu się covidem właśnie w pracy. Czy to jest moralne, pozostawiam do oceny każdemu indywidualnie.

@Pan Z

Moralne na pewno nie, ja to bym się oburzyła za takie oczernianie na Twoim miejscu. Ale chyba wypowiadający się o firmie raczej nie miał na celu się pod Ciebie podszywać, prawda? Ogólnie to może otrzymałeś jakieś przeprosiny za to insynuowanie czy temat odchodzi w niepamięć?

Fenix
@JM

Pełne poszanowanie............ dobre sobie. "zapewniamy pracownikom dodatkowe rzeczy....." - co to ma do tematu, to raz a dwa bzdury to tu właśnie napisano, ośmieszasz się. Pracują pracownicy którzy chcą pracować...hmmm....pozostawię bez komentarza żeby znowu ktoś nie został oczerniony. To co się wyprawia w tej firmie to książkę można by napisać. Jogi czemu ty milczysz ? Nie wstyd ci ? Przecież to czytasz. Dzięki takiej stronie można dowiedzieć się jakie firmy omijać z daleka, gdzie pracownik się nie liczy, tylko ......$$$$$$$ Z przykrością stwierdzam że nie warto się wiązać, bo nie znasz dnia ani godziny, cytując klasyka - bo nikt nie wie co Bubu ma w głowie. Spokojnie Bubu też będziesz miał swoje 5 min. Właśnie tą opinią pokazałeś jakim jesteś człowiekiem. Jesteś zwykłym małym siwym...........ale to przecież wiesz.

Teresa
@Fenix

to co wg Ciebie warto byłoby napisać w takiej książce ? co się tam według Ciebie takiego dzieje co wartaloby rozglosnic ?

Bidon

He he he
@Bidon

Zmiany zmiany jeszcze raz zmiany.

Jak często w Abramis Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 października na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Jakie szkolenia. Firma funkcjonuje na zasadzie Menadzer Kamilek swoje osoby wkręca 6 księgowych które nic nie umieją a w paczce świątecznej dostaniesz skarpety.

Pan We

Pomijając aspekt finansowy w firmie Abramis brak szacunku dla pracowników jest na porządku dziennym( fizyczni). Jeśli chcesz mało zarabiać pracować w kiepskim zespole za marne pieniądze to na pewno drzwi zostaną przed Tobą szeroko otwarte.

@Pan We

Ja tam jeszcze niedawno widziałam zapewnienie, że wszystkich traktują tutaj z pełnym szacunkiem, więc o jakie zachowania Ci tak naprawdę chodzi. Przytoczysz?

KTOŚ
@Beata

Po co pytać. Trzeba się zatrudnić. W ostatnim miesiącu sporo osób odeszło jest baaaardzo dużo wolnych miejsc można się przekonać samemu gdzie się trafiło.

@KTOŚ

No ale skoro tak negatywnie opisujecie to strach trochę tak na szczupaka lecieć, lepiej się jednak upewnić? Czyli mają problemy aktualnie z zatrudnieniem?

Bidon
@Beata

Od kogo otrzymałaś takie zapewnienie ? Przytocz szczegóły.

wert
@Pan We

Karawana idzie a psy szczekają i obsikują wszystko.

@Bidon

Nie, nie, nie dostałam zapewnienia. ;) Bo skoro "zapraszają" to warto się jednak jeszcze upewnić ze względu właśnie na te negatywy. ;p Jako były też byś pewnie odradzał?

Dziwne

Przeglądam opinię i zauważyłem że sytuację w firmie mikado bronią osoby które uświadczyć i zobaczyć na magazynie jest równoważne z cudem. Panie dobrze wiedzą o kim piszę nie mówiąc już o tym że jedna z pań jest w zarządzie firmy i dużo decydują np o podwyżkach w firmie dla innych działów.Dodam tylko że po ostatnich podwyżkach które połowa firmy nie dostała ludzie są wściekli a pracują tam ludzie którzy po 20 lat robią a nie jak panie może że 2 3 lata. Co do kompetencji pań też jest dużo zastrzeżeń. Pozdrawiam.

Jerzy

W tej firmie wszystko stoi w czasie. Lata 90 poczatek. Dziwi mnie ze Ci ludzie tak pracują za psi chuj. A i jakim cudem nikt nie zgłosił ich do BHP inspektora pracy itd to nie wiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Abramis Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Abramis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abramis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abramis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abramis Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Łąkowa 52A
    05-092 Łomianki