N-Serwis Sklep Teletorium

Toruń

Opinie o N-Serwis Sklep Teletorium

Kasia

Dobrze wspominam pracę. Miło i przyjemnie, obowiązki niezbyt ciężkie.

Dragan

Bardzo fajne miejsce na pierwszą pracę. Jestem zadowolony i polecam.

Komar

Przyjemna praca, bez problemów. Wynagrodzenie przyzwoite, co tu więcej napisać?

Maniek

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Porządna praca, dobra płaca, kontakt z ludźmi i nauka pracy z towarem.

suńka

Przyjemnie, bez problemów, wszystko na najwyższym poziomie.

jolandi

Fajnie się pracowało, naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem, bezproblemowo :)

alvia

Przyjemne miejsce pracy, byłam tak krótko, ale wszystko jak najbardziej okej. Polecam.

Artur

Polecam Teletorium jako pracodawcę, wszystko było ok.

kater

Przyjemnie się pracowało, nie powiem. Wszystko dobrze, klienci potrzebują często porad, więc trzeba wiedzieć co im doradzić, ale jest dobrze. Jeśli ktoś chce, to spokojnie można aplikować.

Wentyl

Bardzo fajna praca i płaca. Polecam jeśli ktoś nie wie czy się zdecydować :)

Zostaw opinię o N-Serwis Sklep Teletorium - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie N-Serwis Sklep Teletorium