Empik School Szkoła Języków Obcych

Rzeszów

Opinie o Empik School Szkoła Języków Obcych

jooko

uczyłem się w tej szkole, było fajnie, sporo udało i się podciągnąc swój angielski co mi ę mega przydąło w pracy, okaząło się że jeden z lektorów mieszka niedaleko moje osiedla i czasami się jakoś zgadaliśmy, on na pracę nie narzekal w empiku, a ja już byłem po kursie więc w sumie nie miał po co mi ściemniać

dizo

swoje lata juz mam ale nażło mnie na naukę jezyka, w pracy miałem okazję przez to troche awansowac wiec pomyslałem czemu nie, kiedys uczyłem sie niemieckiego a chciałem nauczyc się angielskiego, miałem spory problem z akcentem i jednak czytaniem angielksiego po niemiecku, na szczescie cierpliwosc lektorów dała efekty, jakos ten angielski się we mnie przełamał i nawet udalo mi sie podczas spotkania z gośćmi ze Stanów powiedziec kilka zdań, jeśli chodzi o rozumienie to rozumiałem sproo, to tylko powietrza fakt ze w akżdym wieku można się uczyć, podoba mi sie ze w empiku te zajęcia i tematy są takie życiowe

ororo

Duzo osób juz odeszlo z tej szkoły, ciekawe dlaczego? jeśli nikt nikomu niczego nie robi na złość? Pracownicy między soba może sie dogadują to racja, a to że dyrektorka traktuje swoich pracowników jak jej sie podoba i w zależności od tego jaki ma humor to inna strona medalu

prezes

kiedyś tam pracowałem Atmosfera wśród lektorów, na zajęciach super. Jedynym problemem są osoby zarządzające placówką w Rzeszowie - robią co chcą, nie szanują pracowników, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w całej szkole. Jak się pojawi nowa kadra zarządzająca to chętnie tam wrócę, i na pewno nie tylko ja, a sporo osób które zrezygnowały ze współpracy z tego samego powodu.

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Empik School Szkoła Języków Obcych? Czekamy na komentarze.

marek
@admin 14.07.2015 14:18

witam ja nie pracowalem jako lektor, ale uczylem sie i bylo calkiem ok. fajne byly zajecia ddodatkowe, ja akurat wybieralme sie na takie dla osob szukajacych pracy i uczylem sie jak dobrze skonstruować cv i jakie stosować zwroty, żeby dobrze wypasc na takiej rozmowie, dla mnie bylo to wazne, bo taka rozmowe mozna miec tylko raz i jest to strasznie wazne dla mnie zawsze, ze by maksymalnie wykorzystac dany moment, fajne jest to ze o jest prakyczna wiedza, a nie jakas gramatyka, ktora potem jest po rpstu rzadziej potrzebna :P

Zostaw opinię o Empik School Szkoła Języków Obcych - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empik School Szkoła Języków Obcych