Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne

Opinie o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne

Anonim

Nie wiem jak jest w innych oddziałach ale jeśli chodzi o Warszawę to: -umowa śmieciowka na początek, potem o pracę na najniższa krajowa -praca 12 dni z rzędu i tylko 2 dni przerwy z czego niektóre z tych 12 dni są po 12 godzin, ponad 200 godzin miesięcznie to norma, prawo pracy ze tak ujmę "istnieje wybiórczo" -Stawka godzinowa nie jest najgorsza bo umowa na najniższa krajową, to już kwestia gustu co kto woli. -wszechobecne donosicielstwo i ogólnie toksyczna atmosfera -jakość pracy i sprzętu pozostawia wiele do życzenia -przez kilka miesięcy w roku więcej pracy niż rąk do pracy Podsumowujac: Jeśli ktoś jest pracoholikiem, nie ma życia poza pracą i wystarcza mu 2 weekendy wolne w miesiącu, nie interesuje go większą emerytura niż ta najniższa i ma nerwy że stali to jest to praca w sam raz. Dla reszty ludzi odradzam.

zea

nie polecam, niewolnicza praca z jednym weekendem wolnym na dwa tygodnie (w najlepszym wypadku, bo bywa znacznie gorzej) i mobbingiem ze strony kierowniczki

Praca

Kraków lab-wet praca straszna, pijani pracodawcy, imprezy w domu, zero zasad BHP, az sie prosi żeby ich zgłaszać co dzień, omijanie podatków ! wszystkie przepisy są naginane i łamane prawa pracowników !! Niejasne warunki pracy

re
@Praca 11.07.2014 18:15

Praca lepsza niż żadna tak źle nie ma, to chyba jakaś pomyłka :P

anonimowy

praca jest straszna w okropnie szkodliwym otoczeniu toksycznej załogi

Zostaw opinię o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne