Opinie o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz w Warszawa

Anon

Pracowałem krótko jako kierowca w Krakowie. Chciałbym podzielić się swoją opinią. Jeździłem samochodem bez klimatyzacji. Wypłata pod stołem. O podwyżce można zapomnieć. Brak możliwości awansu. Praca pod presją ze względu na zachowanie logistyka Mateusza. O najmniejszej głupocie informuje szefa. Brak szacunku do pracownika

ggggg
@Anon

na ile sie spodziewales ze zarobisz jezdzac w takiej branzy? 5000 netto?poza tym owa praca jest zawsze pod presja czasu. raz pracy jest wiecej raz mnniej. wiem bo dla jednej z firm pracuje popoludniami.

Żałuję straconych nerwów

Pracowała/em tam ponad 2 lata temu. Powiedzieć że jest źle, to jak nic nie powiedzieć. Okropna atmosfera pracy, okropnie niemiła przełożona, która krzyczy na pracowników na forum, przy wszystkich innych pracownikach aby każdy to słyszał i czuł respekt, zamiast kulturalnie wziąć na rozmowę na bok. Najniższa krajowa dla ludzi z wykształceniem wyższym. Niekorzystne warunki pracy: pracuje się tu też w soboty, trzeba brać 12sto godzinne zmiany, mocno rozwalony tydzień. Jedno wielkie zero jakiegokolwiek szkolenia czy wprowadzenia do pracy, od pierwszego dnia już pracujesz na próbkach zwierząt. Bardzo dużo pracy, za mało pracowników na zmianie, praca w pośpiechu, gdzie przy morfologii czy na innych pracowniach skupienie powinno być duże. Jak jeszcze tam pracowałe/am to rotacja w firmie była bardzo duża. Benefity nie istniały, żadne. Ani pakiet medyczny, ani premie, ani dofinansowania do czegokolwiek. Nie ma tu żadnych ścieżek rozwoju. Aha i do zasad BHP też bym się przyczepił/a, bo w fartuchach to tu nikt nie chodził. Najbardziej żal mi pracowników, którzy po takich ciężkich studiach zasługują na dużo, dużo więcej.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Med

Oczekiwać więcej niż najniższa krajowa, to według ciebie tak wiele? W ustawie w ochronie zdrowia pracownik z mgr dostaje 7155 i tyle powinniście płacić, nikomu łaski nikt nie robi!

Kuba

Polecam usługi tego laboratorium. Badania robią jak należy, za normalne pieniądze.

@Kuba

To im to napisz na opiniach google a nie na stronie która służy do ocen PRACODAWCÓW

Powie mi ktoś, jakie są zmiany w pracy laborantki? Nie wspomnieli za bardzo w ogłoszeniu, jak te pory pracy wyglądają. Mam nadzieję, że ranki i popołudnia tylko, ale no zobaczymy. I po ile godzin standardowo pracujecie?

Były pracownik Nowy wpis

Ale w jakim mieście? Bo to ma potężne znaczenie

Nadal na zmiany się robi, jakie godziny? Tak podawali w ogłoszeniu na laborantkę 3 miesiące temu widziałam, a chce pytać o pracę. Wolałabym tylko taką bez zmiany nocnej, dlatego chciałabym poznać szczegóły jakieś, pozdrawiam.

Xxx Nowy wpis

A o jakie miasto chodzi? Nocki na tą chwilę są tylko w Warszawie.

Magdalena Nowy wpis
@Xxx

Hej, a wiesz może, czy trudno dostać to stanowisko. Ja niestety spóźniłam się z aplikowaniem, ale przy następnej rekrutacji chciałabym spróbować :) Zmiana nocna nie byłaby problemem, tylko czy te dyżury są dodatkowo lepiej płatne?

Były pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Banalnie, bo nikt tam nie chce pracować. Moja rozmowa rekrutacyjna przemieniła się w pierwszy dzień pracy xd

Anon

Paulina
@Anon

A pytałeś chociaż kiedys o podwyżkę że wiesz, że to niemożliwe?

@Paulina

Padło takie pytanie do Prezesa na początku roku,odpowiedź:Przez trzy najbliższe miesiące nie a potem zobaczymy,mamy połowę lipca i cisza. Widać jak traktuje się pracowników duże podwyżki żywności,prądu,gazu,paliwa ale chyba prezes uważa,że tylko jemu żyje się gorzej.

Andżela

Może trzeba pójść jeszcze raz do prezesa i mu się przypomnieć.. Chodziliście już? Czy znowu była informacja że nie otrzymacie podwyżek?

Były
@Andżela

Jak ja pracowałem to były rożnego rodzaju podwyżki, tylko poczekać trzeba było

Werka
@Były

Rożnego rodzaju, czyli? :D Możesz rozwinąć temat? I też chodzi o stanowisko kierowcy, czy jakieś inne? Czemu zrezygnowałeś z pracy, był jakiś konkretny minus?

@Były

To ile trzeba był czekać, kilka miesięcy, lat? Czy podwyżkę można było dostać za wypełnienie konkretnych obowiązków lub zadania dla chętnych?

@Były

To nie były podwyżki tylko podniesienie najniższej krajowej Xd

No a podniesienie minimalnej krajowej to nie jest podwyżka? Ciekawe, czy dodatki też w sumie rosną razem z nią, jak to tu wygląda, o ile macie w ogóle jakieś dodatki? Benefity etc? Najbardziej mi chodzi o te finansowe.

ggggg

Ciekawy

Dużo osób pisze, że płacą najniższa krajową dla ludzi z wykształceniem wyższym więc po co w ogóle aplikować do tej pracy skoro płacą mniej niż w ustawie o ochronie zdrowia?

@Ciekawy

Ja dałam się nabrać na "po okresie próbnym będzie podwyżka" :p to też była moja pierwsza praca i głupia byłam po prostu. Ludzie przychodzą i bardzo szybko odchodzą, w oddziale w którym pracowałam tylko dwie osoby pracowały powyżej dwóch lat. A i powyżej roku to mało kto.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz na stanowisko Laborant / Laborantka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Lab

W ogóle nie są. Byleby sztuka się zgadzała, niby wszystkiego nauczą, ale masz wpisywać takie wyniki jakie chce kierowniczka, jak wpiszesz zgodne z tym co widzisz, to kierowniczka potrafi zmienić, żeby tylko przychodnie wet nie zawracały jej (usunięte przez administratora) o ponowienie badań. Umiejętności jakie są cenione w Gdańsku to im lepiej sprzedajesz swoich kolegów do kierowniczki tym większą masz taryfę ulgową, bo ona sama jest (usunięte przez administratora)i wprowadza taką atmosferę. Więc stanowisko na jakie możesz awansować to(usunięte przez administratora). Hajs najniższa krajowa, częsciowo płacone pod stołem xD

@Lab

(usunięte przez administratora)a może zamiast byc incognito przedstawcie swoje poczynania; Atmosfera (usunięte przez administratora)- zajmij się praca, a nie obrabianiem (usunięte przez administratora)przełożonemu. Najniższa krajowa - tylko komu i za co więcej? Pokoleniu Z które potrafi tylko oczekiwać, a w zamian nic. Wolę pod stołem niż na stole z takimi władzami Państwa.

Ora et labora

1. Do "Pani przełożonej", zrobiła Pani błąd w podpisie, powinno być "nikt". 2. To platforma do wyrażania opinii, jak wiadomo nie od dziś, prawda miejsca nie ma. 3. "komu i za co więcej"? Już to zdanie świadczy o tym, jaki jest tam stosunek do pracownika. A za co? No nie wiem może za pracę, która wykonują ludzie tam zatrudnieni? Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest zatrudniony to jest potrzebny, a jeśli jest potrzebny tzn. że ma pracę do wykonania, więc przypuszczam że "pani przełożona" i jej pseudozastępczyni, które siedzą tylko w telefonach i zbierają plotki, żeby później obgadywać to same by nie wykonały pracy na czas. Wiem że się liczy tam ilość, a nie jakość no ale i tak by się nie wyrobiły na czas, bo kiedy ploteczki? 3. Pokolenie Z, tylko że tam tylko tacy są zatrudnieni, więc do kogo pretensje? Xd do tych którzy cenią się na więcej niż najniższa krajowa i nie pozwolą sobie na poniżanie ze strony "Pani przełożonej"? Tak to rzeczywiście dużo do zaoferowania ma "Pani przełożona", akurat wartości warte najniższej krajowej. 4. Płatność pod stołem. To nie kwestia władz tylko dowartościowania pracownika pod względem finansowym i merytorycznym. Dura lex, sed lex. Ale "Pani przełożona", co może o tym wiedzieć, skoro jej największą miękką umiejętnością jest miękki fotel.

Alipop
@Ora et labora

Niestety, przykra, ale prawda, co wyżej napisane. Pani kierowniczka ma tendencję do wyżywania się na swoich pracownikach za nic, po prostu ma taki humor. Szkoda, ze nie widzi błędów popełnianych przez siebie.. Co do pani zastępczyni to dla usprawiedliwienia można powiedzieć, że dziewczyna była tak samo źle w przeszłości traktowana przez Panią A., dlatego teraz gra w ten sam sposób.Teraz udaje jej przyjaciółkę, podlizuje się każdemu, żeby tylko jej było dobrze, a później wszystko przenosi. A później do innych ją obgaduje i się z niej wyśmiewa. Tonący "brzydko" się chwyta. Szkoda, bo miejsce pracy fajne, ale atmosfera najgorsza. Trochę jak titanic, każdy jest gotowy, żeby utopić drugiego, żeby samemu wypłynąć na powierzchnię.

Dariusz
@Alipop

Słabo że atmosfera taka kiepska. Trzeba brać udział w tych wszystkich plotkach? Nie można skupić się na swoich zajęciach i odizolować się od toksycznych osób? Co myślisz

W żaden? I tak nikt tam nie chce pracować za tę najniższą krajową i atmosferę taką, że chce ci się codziennie płakać po powrocie do domu. Wystarczy że istniejesz i chcesz dołączyć do zespołu, to od razu cię wezmą. Potem? Potem najwyżej cię zwolnią.

Med

Była

Pracowałam tam i powiem jedno - NIE WARTO! To jest tragiczne, że osobie z wykształceniem, po studiach i z DOŚWIADCZENIEM kilkuletnim w laboratoriach płacą lekko ponad 3k na rękę. Śmiech na sali, dowidzenia.

Pracował ktoś na stanowisku Laborantka? Rozważam wysłanie swojego cv na to ogłoszenie, ale najpierw chciałabym coś poczytać. Jak w ogóle wyglądają te zmiany, w jakich godzinach się przychodzi do tej pracy? Bo napisali tylko, że jest system zmianowy i to wszystko.

Xyz

Praca na dwie zmiany dodatkowo raz w tygodniu 12 godzin trzeba zrobić. Obowiązkowe soboty i nadgodziny. W zamian dostajesz najniższa krajowa plus za soboty pod stołem.

XYZ
@Xyz

Dodatkowo dostajesz też pakiet obelg i frustracji szefowej, która o pracy z ludźmi wie tyle co nic. Zero benefitów, prywatnej opieki medycznej itp. Jedynie wymagania i wieczne pretensje. Wykonywana praca sama w sobie fajna, ale cała otoczka, atmosfera i płaca to żart. Nie bez powodu rotacja w tej firmie jest ogromna, każdy z pracowników liczy, że jak najszybciej się stamtąd wyrwie, bo na dłuższą metę jest to męczące.

Serio, wrogowi nie polecę. Przychodzi się albo na rano (9), albo na popołudnie (15). Pracuje się 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Dodatkowo musisz dobrać 2 soboty oraz jeden raz w tygodniu zostajesz na 12h. Praca po 6h jest tylko po to, abyś musiał pracować w sobotę, bo roboty jest tyle że 8h byłoby spoko. W tygodniu na drugiej zmianie i tak zostajesz na nadgodziny. Czasem 15 min, czasem 30, czasem to i godzinę. I musisz zostać. Zarabiasz tam najniższą krajową, ale jak najniższa krajowa wzrośnie to przełożony z radością Ci oznajmi że będą podwyżki!!! Jakby to było z jego dobrego serca ;) Toksyczne miejsce, typowy Januszex. Odkad widziałem jaki pospiech panuje w tym miejscu wśród laborantów i że nowe osoby bez szkolen pierwszego dnia już mogły pracować z próbkami nie oddam tam próbki swoich zwierzaków.

XxxX

Praca w oddziale w Łodzi to porażka, nadgodziny są obowiązkowe a dodatkowo szefostwo przyczepia się o najmniejsze szczegóły, atmosfera w pracy również pozostawia wiele do życzenia, małżeństwo które prowadzi oddział nie nadaję się do pracy z ludźmi, zdecydowanie odradzam prace w tej firmie.

@XxxX

Taka słaba atmosfera tylko przez szefostwo czy pracownicy też się trudno ze sobą dogadują? Za nadgodziny płaca dodatkowo jak już trzeba zostawać dłużej?

Byly pracownik

Nie trzeba zostawać po godzinach, musisz zostać! To jest obowiazek i nie ma dyskusji, za nadgodzine placą jak za normalną godzine

@Byly pracownik

To słabo, że nie stosują się do prawidłowego rozliczania nadgodzin.. no u mnie w poprzedniej pracy tez tak było, tylko tam może maksymalnie 6 godzin w miesiącu ich wypadało? Więc można było przeżyć. Tu jak jest z ilością?

W zasadzie to prawie nie było dnia gdy miałem druga zmianę abym wyszedł punktualnie z pracy. Czasem 15 min później, czasem 30, czasem godzina. 1.5 godziny też się zdarzyło ale to już rzadko bardzo. Na pierwszej zmianie nadgodzin nie ma, bo wtedy przychodzi druga zmiana i ona (usunięte przez administratora) Ale każdy musi mieć tyle samo pierwszych i drugich zmian.

Jowita

Zadowolona jestem ze współpracy z tą firmą - bezproblemowo, na czas są odbierane próbki i przeanalizowane wyniki. Polecam!

Żałuję straconych nerwów

Kuba

Artur
@Kuba

Za pieniądze może normalne ale wyniki już nie maszyny nie są kalibrowane wyniki z czapy

@Kuba

Niestety nie jest przestrzegany kodeks pracy, przymusowe nadgodziny, płatne po normalnej stawce ok 15-20 zł/godzine, za przepracowaną niedziele jest 100 złotych bonusu, ogólnie praca jak w fabryce. Na start umowa o prace za najniższą rzecz jasna.

Ale skąd te 15 zł za nadgodziny, jak minimalna krajowa brutto godzinowa to 23,50 zł, czyli jakieś 21 złotych na rękę? Nie pomyliłeś się? I ile tych nadgodzin trzeba robić?

A czy po jakimś dłuższym stażu pracy można liczyć na lepsze wynagrodzenie? Jeśli tak, to ile musi minąć i na jaką wypłatę można wtedy liczyć?

Megi

Na nic więcej nie możesz liczyć taka jest niestety polityka firmy. Z tego co słyszałam po zmianie kierownictwa w oddziale w Poznaniu było całkiem spoko ale już po kilku miesiącach atmosfera zaczyna się powoli psuć. Spowodowane jest to tym, że obecne kierownictwo wogóle nie informuje swoich pracowników o planowanych przez siebie prywatnych wyjazdach na kilka dni po prostu znikają i tyle szkoda gadać

@Megi

Zadziwia mnie ten wątek, to co piszesz Ty i co pisze @Były pracownik (dziwne kwoty). Po co szefostwo miałoby Was informować o swoich prywatnych wyjazdach? Zostajecie bez kierownictwa i nie wiecie, co macie przez ten czas robić? Pracuję nie od dzisiaj i zawsze nieobecność szefów wpływała na atmosferę pozytywnie, a tutaj jest odwrotnie?

Jak tam teraz wygląda dokładnie system pracy? Chodzi mi o stanowisko laboranta, wiem że jeszcze jakiś czas temu było ogłoszenie, bo jakoś w listopadzie. Średnio mi nocki by pasowały jak coś, mam nadzieję że jak są to jest ich najmniej.

AT

Tych nocek to za wiele nie było chyba że były jakieś zmiany w ostatnim czasie i to tez dopiero po około roku jak się wszystko ogarnia

Kamil

polecam, badania w dobrej cenie, duży wybór, obsługa profesjonalna

laboratorium ma szeroką ofertę badań, dobre ceny i profesjonalną obsługę, kilka razy korzystałam z ich usług i za każdym byłam zadowolona.

Czy w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Oburzona

Pan jeżdżący autem należącym do Lab-Wet o warszawskich numerach rejestracyjnych jest bardzo agresywny na drodze. Uważajcie na niego. W sposób chamski próbuje wymierzyć sprawiedliwość; bluzgając, a przy tym wyskakując z auta z łapami do kobiety. Na szczęście w pobliżu byli ludzie. Odradzam korzystania z usług Lab-Wet. Skoro tak traktują ludzi, to jak postępują ze zwierzętami?

Jurek

Bardzo fajne laboratorium, duży wybór badań, wyniki na czas, ceny rozsądne.

XXX

Płacą poniżej minimalnej krajowej, umowe dostalem dopiero po 2 tygodniach pracy

Mati
@XXX

Ale to przez te dwa tygodnie pierwsze płacą kasę poniżej krajowej? Teraz jak dostałeś umowę o pracę to stawka jaka na niej widnieje? Zapytam jeszcze o ewentualne dodatki. Dają? Miło będzie, jak napiszesz, bo może zaaplikuję.

Tiger

Poszukuja kierowcy w Szczecinie? Mozna wiedziec jak z pensja , godziny pracy, oraz atmosfera? Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz - Warszawa

• Jak się pracuje w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Zobacz opinie na temat firmy Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lab-Wet Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne s.c. Karol Sobków Marek Sobków Karolina Sobków Grażyna Rapacka-Trzos Marcin Trz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wita Stwosza 30
    02-661 Warszawa