Crisvet Lecznica dla Zwierząt

Gdynia

Opinie o Crisvet Lecznica dla Zwierząt

aleksander

powyższy komentarz najprawdopodobniej właściciele przychodni sami sobie napisali. Z moich doświadczeń wynika, iź placówka zasługuje na ocenę nawyżej mierną a składowe tej oceny to słabo profesjonalny personel + wysokie ceny

Jola

Zarówno lecznica jak i pracujący tam lekarze to pełen obraz profesjonalizmu (przez duże P )Rozpoznana choroba naszego pieska Bafika (dopiero w tej lecznicy) po zabiegu wyleczona i kontrolowana. Polecamy tą przychodnie, ponieważ mamy pełne zaufanie do pracujących tam osób a nasz pupil na pewno będzie stałym pacjentem.

Zostaw opinię o Crisvet Lecznica dla Zwierząt - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crisvet Lecznica dla Zwierząt