Cascada Centrum Sportu i Rekreacji

Kraków

Opinie o Cascada Centrum Sportu i Rekreacji

klient

Uczęszczam tam ponieważ mam najbliżej,i na szczęście kontakt z Paniami z recepcji mam tylko przez kilka sekund, chamstwo straszne, siedzą gadają o swoich prywatnych sprawach co naprawdę nie przystoi kiedy klient który czeka musi przy okazji słuchać rozterek życiowych starszych Pań. APEL DO SZEFOSTWA------ zatrudnijcie osoby na poziomie bądź zróbcie porządek z pracownikami bo odechciewa się do Państwa przychodzić.....

była klientka

prosze mi wierzyć ,że klienci widzą co sie dzieje,dlatego parking świeci pustkami...mam tu na mysli traktowanie klienta i podejście do pracowników, idealnie sprawdza sie tu zasada "jaki pan taki kram"

nnnnnn98776

ja pracowalam tam dosc dlugo i podziwiam sama siebie ze tak dlugo y tam wytrzymalam traktuja ludzi gorzej i niz w [usunięte przez moderatora] klienci gdyby wiedzieli w jaki sposob traktuja pracownikow podejrzewam ze zaden by nie przyszedl powinni to zlikwidowac. szefostwo to ludzie pozbawienu wszelkich uczuc

kurek15

[usunięte przez moderatora] każdy kto wytrzymał tam jeden miesiąc powinien dostać medal odwagi ;-)

Zostaw opinię o Cascada Centrum Sportu i Rekreacji - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cascada Centrum Sportu i Rekreacji