Myślę że pracodawcy są tam dla siebie mili nawzajem .. Poziom zajęć prowadzonych przez nich też .Jednak nie do końca z szacunkiem traktują osoby które trenowały w Akademii a z przyczyn zdrowotnych musiały te trening przerwać. Po przerwie pojawiłam się w odwiedziny tam i zostałam z tamatąd wręcz wyrzucona ! Powód "Akademia jest tylko dla członków klubu Sportowego" nieważne było to że przez cały czas jak mogłam to tam ćwiczyłam opłacałam wszytko regularanie nie było problemu no ale cóż nie było mnie jakiś czas wylot przykre ale prawdziwe.