Revor Elżbieta Adamczyk

Kraków

Opinie o Revor Elżbieta Adamczyk

fili

Bardzo duży wybór rowerów w różnej różnorodności cenowej, polecam.

Paweł

jestem zadowolony. fachowo doradzono mi jaki typ roweru najlepiej spisze sie podczas górskich wycieczek . do tego mają niezle ceny, polecam

Alexa

Dobry sklep ze sprzętem sportowym. Kupiłam tam ostatnio narty i odzież sportową i jestem zadowolona.

Jeżeli kolega [usunięte przez moderatora] sądzi że praca w firmie Revor polega na szwędaniu się po sklepie ze słuchawkami na uszach, w du... się ma klientów to jest w głębokim błędzie, a "wysokie kwalifikacje i umiejętności" ??? hehe sorry ale nie wystarczy po prostu jeździć na rowerze, jesteśmy po to żeby doradzić klientowi w zakupie towaru a nie wciskać czy zasypywać wywodami filozoficznymi na temat stopu stali z jakiej jest zrobiona szprycha. "Bardzo niskie zarobki są wypłacane w terminie. Są przyzwoite premie, ale nie do wyrobienia" ja jakoś nie narzekam i wcale się nie trzeba bardzo spinać żeby osiągnąć założone progi no ale nie uciekam przed klientami jak kolega. "napuszczanie jednych pracowników na drugich, zachęcanie do \"kablowania\""- no chyba nikt nie ma ochoty pracować za innych nie sądzisz [usunięte przez moderatora]???

Zostaw opinię o Revor Elżbieta Adamczyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Revor Elżbieta Adamczyk