Opinie o Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz w Rucewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz w Rucewo

Tassss Nowy wpis

Żarcie? chyba nie ma kucharzy??????? (usunięte przez administratora) Obsługa ??? Na przerwie ? Albo na urlopie

Omen Nowy wpis

Patola' kaliber' jakby to na bogato' niewiadomo kto z kim i poco'????? A jakby tego było mało ??? To niewiadomo??? Jakim dziadostwem' ??? O co tam ?

. Nowy wpis

Wielki KITAS i od tego się zaczęło ! (usunięte przez administratora)

Byk Nowy wpis

Byłem jakiś czas temu' (usunięte przez administratora)nie wiadomo kto co? Z kim? Po co? Samowolka' jakieś nieporozumienie'

Firma Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnię pracownika. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Obcy

Byłem kilka razy, jak kucharzem był taki grubszy gość z Polski, to jedzenie było ok, całkiem dobre. Niestety... Jak byłem ostatnio to porażka!!!! W mieście jest taka drewniana buda, miejscowi mówią na nią chyba (usunięte przez administratora) więc tam teraz lepiej się zje. Co do kelnerek, tragedia, pokoje... szkoda słów

Iza

Zle miejsce szkoda nerw

ONa

Tak zgodzę się co do potraw podawanych ostatnimi czasami , nie były podawane tak jak powinny , ponieważ „kucharze „ którzy jeszcze jakiś czas tamu pracowali jednym słowem nie potrafili ich przyrządzić . Ale to już na szczęście się zmieniło . Zamiast się szkolić mieli wiele innych ważniejszych spraw np typu „ flirty w pracy „”plotki” . A co do dobrego znania języka polskiego , proponowała bym pierw zajrzeć w słownik ortograficzny , nie ma co już się dalej rozpisywać , pozdrawiam !

Putin
@ONa

No fakt niema kucharzy' a z językiem Polskim ???? No jest problem' to czego oczekiwac'

mom's spaghetti

Hotel stary tartak niestety pozostawia sobie dużo do życzenia.Zacznijmy od bardziej mniej ważniejszych spraw, na początku mamy przedsmak wiecznie zażenowanych kelnerek które przychodzą nonstop niezadowolone (płaca nie jest adekwatna do ich zachowania,hah ;> wiem bo sie zapytałem jednej ile ma ) porównując je można do małej ameby,ponieważ nieznają dobrze Polskiego a co dopiero mówić o dogadaniu się słownie po angielsku ;p. Pająki pod łazniami są tak oswojone że można z nimi śmiało śpiewać pod prysznicem a prześcieradła wyglądają jakby wróciły z frontu.Dywany są tak zaniedbane że można z nich wytrzepać pisaek i zrobic z nich babke np dla dziecka, może to w jakims stopniu atrakcja?:D.Jedzenie co do ceny troche odbiega, moze mialem pecha,pstrąg był pozbawiony wogule wody jagby ktos go doslownie wyrżnął jak gąpke.Parking spory recepcja na +, wporzadku i swoi ludzie,a jescze taki smaczek ;p, niepolecam wypożyczać roweru bez mrugniecia okiem do personelu bo niektóre wyglądają jakby ktos je rozbroił, a na koniec przejechał je pociąg ;)

parasol

barmanki przychodzą za kare do roboty 'i pokazują to jak tylko mogą' nikt tam nie przyjdzie robić' bo sie wysługują nowymi' żenada

Jola
@parasol

A to ciekawe hahahaha, ktoś tu nie odróżnia poleceń barmanki które ma dawać ponieważ jest odpowiedzialna za wszystkich od wysługiwania się. Może nowe osoby maja dawać polecenia pracownicom które pracują kilka lat bo ktoś sobie tak życzy? Zenada

Otyła
@Jola

No dokładnie'!!!( polecenia) Najlepiej ze śmietnika' albo się poukrywac'w kiblu żeby do domu nie wysłała- Dorota ' tak po staremu"

Szczupły
@Jola

Trzeba uważać z tym wydawaniem poleceń bo się strasznie od nich tyje

Magwel

Stare (usunięte przez administratora) tyczy się szefa kuchni jak taki dziad z Ukrainy może gotować nasze Polskie zarcie (usunięte przez administratora) Ukrainca. Jedzenie (usunięte przez administratora) mu w (usunięte przez administratora) i szefostwu........hujowo byłem nie polecam

Kok

Witam Panowie kucharze robilem tan skoka nie zostalem (usunięte przez administratora)

Nawalony

Byłem ' są ich wakaty na kelnera na kucharza I nikt nie chce tam iść'! bo w Iławie wiedzą o co tam chodzi' lepiej se dać spokój

Borys

Rowniez nie zgadzam sie z opinia Jona edyty i andrzeja bo szefostwo jest wporzadku. A pracownik jesli nic nie potrafi to po co szef ma go trzymac i placic kase, ktora zawsze jest na czas wyplacona. Atmosfera jest mila od jakiegos czasu tak jak bylo kiedys. Brzydko tak roznksic plotki i nimi sie upajac

Krystyna

Nie zgodzę się z opiniami niżej napisanymi . Co do płacy zawsze jest na czas i nie ma co do tego żadnych problemów . A wiadomo jak to szefostwo zawsze maja swoje wymagania , za to przecież płaca ????

Edyta

Nie ma mowy o poszanowaniu roli pracownika, jesteś potrzebny to jesteś dobry, przestajesz być potrzebny to jesteś usuwany, taka jest ogólna polityka. Zawiść i zazdrość, (usunięte przez administratora) ludzi którzy trzymają razem a każdy nowy jest ich wrogiem. Nieusuwalność niektórych osób sprawia że walka o jakiś byt tego miejsca to jak walka z wiatrakami

Zła

Nie polecam tego pracodawcy. Zatrudnia bez umowy, praca ponad norme, atmosfera straszna a najgorsze że (usunięte przez administratora) nie dotrzymuja słowa i sa niewypłacalni.

ANDRIEJ

właścićele szef i szefowa w trakcie niedogadania co do personelu najlepiej jak by robili za darmo; ludzie jeden na drugiego wilkiem 'karzdy rozgrywa umiejętnie po swojemu' bardo zła atmosfera' wszyscy najmądrzejsi' a wystarczy zapytać o nie istotny niuans z ich dziedziny i nie znają odpowiedzi' a innych wypychają okciami' ciągle zmieniają sie ludzie' przychodzą i odchodzą' nie polacam nikomu;!!!!!!!! omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz - Rucewo

Restauracja Stary Tartak Rogulski Bartosz