Orchidea Restauracja

Gorlice

Opinie o Orchidea Restauracja

Martyna

Od czasu do czasu zaglądamy tam z koleżanką na kawe , ciacho i coś zjeść. Przytulna atmosfera , fajny klimat ,lody rewelacyjne. To co nam bardzo przeszkadza to fakt że bardzo długo czeka sie na zamówione dania nawet kawa podana jest po 15 minutach i przeważnie zimna. Obsługa bardzo miła ,czysto i przyjemne .Błagam kawe chce gorącą i od razu,nie mam całego dnia na spotkanie z koleżanką.

k

Pracodawca beznadziejny, managerka czepialska. Nie wypłacają pieniędzy na czas, nie polecam.

smakoszka

Jadłam w tej restauracji pizzę, ale była zeschnięta i zimna.Podejrzewam, że przygotowano ją wcześniej. Nie polecam....

Marilyn Monrone

Restauracja ogólnie tandeta począwszy od wystroju. Na jedzenie trzeba bardzo długo czekać. Pomimo że obsługa się bardzo stara jedzenie ohydne. Pierwszy i ostatni raz tam byliśmy... W Gorlicach Orchidea jest na ostatnim miejscu już Caritas na Piekarskiej jest o niebo lepszy.

gosc1

Pracowalam kilka miesiecy w restauracji Orchidea w Gorlicach.Zarobki male 4zl na godz w czym wyplata zostala wyplacana na kilka raty w ciagu kilku tygodniu(usunięte przez administratora)bardzo nieprzyjemna osoba.

Zostaw opinię o Orchidea Restauracja - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orchidea Restauracja