Anna Martyniuk Pizzeria - Bar Bistro Mc Tomas

NIP: 9570149100 REGON: 192104779

Anna Martyniuk Pizzeria - Bar Bistro Mc Tomas

Opinie o Anna Martyniuk Pizzeria - Bar Bistro Mc Tomas

Rybka

Koszmarna pizza, zamowilam do domu pizze carbonara , dostawa szybka aleee jak jadlam pizze to caly czas wypluwalam chrzastki ... kurczak z chrzastkami to bylo obrzydliwe nie wiem jak mozna takie cos dawac do pizzy , te chrzastki czuje do dzis. Jakbym jadla jakies kosci zmielone ; ((( :/ Pomyslcie co dajecie ludzia do pizzy. Ciasto dobre ale skladniki najgorszej jakosci :/ Nie polecam!

Zostaw opinię o Anna Martyniuk Pizzeria - Bar Bistro Mc Tomas - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Martyniuk Pizzeria - Bar Bistro Mc Tomas