F.H.U. Restauracja Kasjopeja Dom Przyjęć Okolicznościowych Potęga Bogusława

Rybnik

Opinie o F.H.U. Restauracja Kasjopeja Dom Przyjęć Okolicznościowych Potęga Bogusława

Popieram powyższy wpis

...

Szkoda że szefostwo same sobie wystawia opinie a opinie pracowników zostały usunięte, restauracja jak restauracja zarobki na pewno nie najwyższe w Rybniku, szefostwo nie szanuje pracownika liczy sie tylko utarg ale i tak twierdzą że są najlepszymi pracodawcami i nigdzie indziej lepiej nie jest tylko ze w innych restauracjach pracownik pracując 10,15 czy 20 h np na weselu dostanie coś do jedzenia a w Kasjopeji trzeba zapłacić połowę ceny nawet za głupie naleśniki, mógłbym dalej pisać ale i tak szefostwo które ciężko znosi krytykę go usunie

byly

zarobki sa super najwyzsze w rybniku jezeli chodzi o restauracje atmosfera b.dobra a szefostwo bardzo ok polecam.

Zostaw opinię o F.H.U. Restauracja Kasjopeja Dom Przyjęć Okolicznościowych Potęga Bogusława - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Restauracja Kasjopeja Dom Przyjęć Okolicznościowych Potęga Bogusława