Primedio Konrad Jakutowicz

Opinie o Primedio Konrad Jakutowicz

masterion

Witam, moje doświadczenia z Primedio są bardzo pozytywne. Kiedyś zleciliśmy pilny projekt innej firmie, która zawaliła po całości. Gdyby nie pomoc Primedio, która w ekspresowym tempie wszystko zrealizowała i dostarczyła nam bezpośrednio do biura całą produkcję, byłoby po nas. Bardzo dobre u nich jest to, że nigdy nie zostawią cię z problemem, ale zawsze znajdą rozwiązanie. Ja ich polecam, bo warto!

offset

Witam, ja z kolei muszę stwierdzić, że Primedio to firma niesłowna i niesolidna, co do jakości wykonania, to raczej oferują przeciętną jakość.

Zostaw opinię o Primedio Konrad Jakutowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primedio Konrad Jakutowicz