Zespół Muzyczny Logato Marcin Wiśniewski

Grudziądz

Opinie o Zespół Muzyczny Logato Marcin Wiśniewski

zawiedzeni

Wszystko ok,ale wokal Pani powaznie jest niskiego poziomu A skoro mozna wyrazic swoja opinie na ten temat to to wlasnie robimy Kazdy ma inny gust wiadomo,nam jedyne co nie pasowalo to wykonanie wokalistki

zawiedzeni

Proponuje aby cala zabawe prowadzil Pan,a nie Pani Glos ma wiele do zyczen....po prostu masakra,wykonanie tragedia.Impreze zupelnie inaczej wyglada kiedy zaczyna spiewac Pan.. Pani duuuuuzo zostaje w tyle

Zostaw opinię o Zespół Muzyczny Logato Marcin Wiśniewski - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Muzyczny Logato Marcin Wiśniewski