Ryszard Hetmański Oprawa Muzyczna Imprez Okolicznościowych

Bobolin

Opinie o Ryszard Hetmański Oprawa Muzyczna Imprez Okolicznościowych

Karolina

Ja rowniez polecam! Sa rewelacyjni. Grali u mnie 8 lat temu, a teraz i u mojej siostry ;) mili sympatyczni z poczuciem chumoru i rewelacyjnymi zabawami dla weselnikow

Justyna

Są rewelacyjni, grali na moim weselu, najchętniej powtórzyłabym tą noc raz jeszcze !!! Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem. Dwóch Panów a dali takiego czadu jak nie jedna orkiestra składająca się z 7 osób :D Bajecznie ! Pozdrawiamy !

DamianJ

Super zespół!!! Panowie z poczuciem humoru. Graja fajna muzykę od disco polo po jakieś lata 80-90 i nie tylko, jak dla mnie Bomba. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Ryszard Hetmański Oprawa Muzyczna Imprez Okolicznościowych - Bobolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryszard Hetmański Oprawa Muzyczna Imprez Okolicznościowych