Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III

Katowice

Opinie o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III

tricky

Pełna zgoda z tą opinią.

kol

Ostatnio w miastach Śląska i Zagłebia pojawiły sie ogłoszenia oferty pracy na Sprzedawcę. Przestrzegam! Praca od rana do wieczora za niewiadomo jakie pieniądze a na początek niewiadomo nawet gdzie. Umowa oczywiście śmieciowa. Pełna odpowiedzialność materialna. Wpisowe 50 zł :) - koszt zaświadczenia o niekaralności. Trzeba przyprowadzić też dwóch żyrantow do podżyrowania weksla. Kpina! XIX wiek. Rekrutacja oczywiście bardzo poważna jakby niewiadomo jakie odpowiedzialne i intratne zajęcie to miało być. Do tej pory pracowałam w sklepie z ciuchami. Umowa o pracę, 1700 zł nią zagwarantowane, wszystkie przywileje pracownicze. A w Spółce Skarbu Państwa zaproponowano mi pracę na warunkach jak robotnikowi w łódzkiej fabryce z czasów Ziemi Obiecanej. Kpina!

być może można znaleźć tam ciekawych ludzi, ale trudno kierować się opinią Ryśka. Czysty blef. Mogę wymienić wszystkie imiona osób tam pracujących, ale proszę mi wierzyć, żaden Rysiek nigdy nie pracował w tym oddziale.

Zostaw opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III