Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział II

Kraków

Opinie o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział II

Moki

Kadra zarządzająca (i nie tylko zresztą) to w przytłaczającej większości leśne dziadki hibernujące tam od PRL'u. Atmosfera pracy jak w koszmarze o rozgrzanym miejskim autobusie w korku w środku lata: gęsto, ciasno, lepko, ślisko a do tego cuchnie i każdy każdego najchętniej wypchnąłby na najbliższym przystanku. Szczerze ale to naprawdę szczerze odradzam pracę w tym miejscu...

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział II? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział II - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział II