Opinie o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Karpicko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Karpicko

agnik

witam jakie zarobki wpływają na konto zwykłego pracownika?

Ksiadz
@agnik

Najniższe no i 10 pod stołem.

Xzzzz
@Ksiadz

Przecież to jest nie prawda. Wszystko jest na konto. Pozdrawiam .

Haha
@Xzzzz

Oczywiście :) pracowałem tam 4 lata. Nigdy tak nie bylo:)

Xzzzz
@Haha

Kiedyś tak było. Od ponad roku wszystko na konto.

RTS
@Xzzzz

Dokładnie

@RTS

Skoro pracodawca wypłaca teraz wynagrodzenie tylko i wyłącznie na konto to mam pytanie związane z osobami, które konta bankowego nie posiadają bądź nie chcą posiadać. Mogą one rozliczać się z ręki do ręki?

K

Nie polecam tej firmy, wszystkie zadania mają być na tzw ASAP, czyli najlepiej na wczoraj, głowni kierownicy są nie słowni, najlepiej wchodzić do nich z włączonym dyktafonem na telefonie, bo w przyszłości jeśli będzie to dla nich niewygodne to wszystkiego się wyprą i obrócą to przeciwko tobie, a najlepiej to na wszystko brać potwierdzenie na papierze.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Foram Krzyżanowski Roman?

kret

Jest inny sposób rozliczenia i nazywa się on "nie otrzymujesz premi"

Maja

Jak słyszę Pana kiełbasę jak mówi i sam nie wie czego chce to aż chce się zwrócić sniadanie

Firma FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA prowadziła rekrutację na stanowisko Manager projektów. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Giu

Firma która kierują ludzie z branży mięsnej,także duże doświadczenie w montażu luster,księgowość na podstawie szkoły podstawowej ,zero tolerancji .

M.c
@Giu

Tak ..ci panowie kierownicy pracowali w branży mięsnej.. i zostali z niej zwolnieni..A o opinie o nich lepiej nie pytać bo są same.. negatywny.. A tak naprawdę dziwię się że ktoś ich zatrudnił do pracy z ludźmi..

Gogo
@M.c

Jest jeszcze pan który idąc boi się własnego cienia, sztywniak. Zmieniający zdanie jak choragiewka, byleby się przylizać

frugo

Widać odpowiedź na pozimie

AP
@Giu

To prawda

drzewostan

Zamówiłam ponad 3 tyg.temu lustro,byłam pewna że otrzymam je w ciągu 5 do 7 dni tak jak piszą w ofercie.Niestety tak się nie stało.Pierwsza wysyłka lustra do mnie była opóźniona ponieważ nie wpisałam w adresie nr.domu.Zgadza się jest to moja wina,ale osoba wysyłająca moje zamówienie powinna to zauważyć i zadzwonić do mnie lub napisać doszło by do podania numeru.Niestety nie zostało to zweryfikowane.Nikt się do mnie nie odezwał dlaczego jest taka zwłoka dopiero na mój monit (usunięte przez administratora) mi odpisała że nie ma tego numeru,więc podałam.(usunięte przez administratora)wysłała po raz drugi moje lustro z numerem domu,ale niestety również przesyłka nie dotarła wróciła do firmy(usunięte przez administratora).Ja rozmawiałam z firmą kurierską i niestety nie mieli na stanie żadnego lustra,tak więc wydaje mnie się że lustro po raz drugi nie zostało wysłane.(usunięte przez administratora)

FORAM
@drzewostan

Witam, przykro nam z powodu negatywnych doświadczeń związanych z transakcją. Będziemy wdzięczni za skontaktowanie się z nami i przekazanie szczegółowych informacji dotyczących zamówienia oraz problemów jakie Pani napotkała. Po przeanalizowaniu sytuacji zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Mamy nadzieję, że w pewnym stopniu zrekompensuje ono wszelkie niedogodności. Z poważaniem, Zespół Artforma

@FORAM

Witam. Już wszystko wcześniej opisałam nie będę się powtarzać. Myślę że opis jest dość wyczerpujący. Jeśli chodzi o konkretne osoby odpowiedzialne za zaistniałą sytuację,nie będę wymieniała nazwisk.Powiem jedynie że osoba z biura od początku ze mną korespondowała wystarczy wejść w e-mail. Pozdrawiam.

@drzewostan

Niestety nie mogę usunąć komentarza, chciałam ale nie mogę.Żadna rekompensata pieniężna nie zwróci mi mojego straconego czasu w oczekiwaniu na lustro .Niech ten komentarz będzie przestrogą dla innych a firma wyciągnie wnioski czy warto lekceważyć klienta.

FORAM
@drzewostan

Dzień dobry, pragniemy ponownie przeprosić za kłopoty związane z doręczeniem paczki. Dziękujemy również za nawiązanie kontaktu z naszym zespołem, pomoże nam to zweryfikować dokładniej sytuację i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół Artforma

@drzewostan

Ciekawe ile osób za to straci pracę?!bo to na porządku dziennym w tej niby pseudo firmie ????????

Jużniepracownik
@drzewostan

Pracowałem w tym(usunięte przez administratora) na dziale pakowania. To, że lustro nie dotarło na czas to pikuś, kazali nam pakować i wysyłać uszkodzone, nie rzadko zbite. Tylko po to, żeby dotrzymać terminu i wmawiać kupującemu, że znowu kurier zawinił. Temat rzeka , długo by opowiadać...

Xxx

Ta pseudo firma rozpada się...już nie długo będzie istniała na tym rynku

Josef45

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska pracy kontroler jakości w firmie foram, ktoś może coś powiedzieć na ten temat?

Nem
@Josef45

Daj sobie spokój:) pracuj gdzie pracujesz i nie myśl o tej pseudo firmie.

Josef45
@Nem

Dzięki za odpowiedź ???? to już nie zawracam sobie głowy tą"pseudo firmą"

@Nem

Możesz napisać dlaczego odradzasz pracę w Foram? Co Twoim zdaniem nie działa w firmie tak jak powinno? Może znajdą się też jednak jakieś plusy pracy w tym miejscu? Liczę na więcej szczegółów, mam nadzieję że mi odpiszesz.

Uuy

Na moje to niech szef otworzy oczy bo ktoś mu cały czas kopie,to nie wina nowych kierowników tylko starych pracowników,nawet brygadzisci strajkują bo ktos ich do TEGO namówił.Chora sytuacja w tej firmie...

@Uuy

Na firmie nie ma starych pracowników bo nowe kierownicto ich zwolnilo na początku jako pierwszych. Po co kłócić się z pracownikami którzy mają doświadczenie i pojęcie w tym co robią skoro można zatrudnić nowe osoby, które ze strachu przed utratą pracy się nie odezwą ani słowem.

Hh
@Anonim

Nie wszystkich starych wyrzucili a powinni bo cały czas mieszają,

Kkk
@Uuy

Ktoś namówił brygadzistow do strajkowania? Ludzie zastanówcie się pięć razy zanim coś napiszecie. Brygadzisci widocznie musieli mieć KONKRETNE powody aby podjąć taką decyzję, bo nikt o zdrowych zmysłach komu zależy na pracy nie podjąłby się "strajku" bo ktoś mu każe. To są dorośli ludzie

Bart
@Kkk

Niestety nic tym nie osiągną Jednak warto trzymać za nich kciuki bo dziewczyny kupe dobrej roboty odwalały

Kppp
@Bart

No niestety szkoda dziewczyn bo trzymały to wszystko razem i można było na nich polegać.. Nie to co teraz z "nadwyraz" uprzejmą Mistrzynią produkcji

yolo2115
@Kppp

Co Ty gadasz, ja nie zauważyłem żadnej zmiany lub możne nawet jest trochę lepiej jak za poprzednie mistrzynie

Doda

Nie myślcie że na produkcji jest tylko źle. W biurach też atmosfera ciągle napięta, poganianie, wymysly prowizyjne i obcinanie premi

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Foram Krzyżanowski Roman?

Bart

Tak

Niezadowolony pracownik

Zacznę od tego ,że jeszcze pracuje w firmie ponad rok ,podkreślam "Jeszcze" ponieważ to co się tam ostatnimi czasy dzieje to przechodzi ludzkie pojęcia. Ogólnie atmosfera nie jest zła, młodzi ludzie ,jest z kim pogadać i się pośmiać, oczywiście to było do pewnego czasu. Najpierw zatrudniono masę osób ,naprawdę sporą liczbę osób ,a następnie zwolniono jeszcze większą ilość, oczywiście zwolnienia i degradację z stanowisk zaczęli od osób ,które nie bały się wyrazić swojego zdania. Na stanowiskach kierowniczych są ludzie ,którzy mają tyle wspólnego z zarządzaniem i pojęciem o produkowanych produktach (usunięte przez administratora) Wcześniejsze opinie o akordach ,premiach ,dodatkach są nieaktualne ,już nie będę wspominał o zawyżonych zarobkach na OLX ,które są wyssane z palca. Sytuacja na dzisiaj jest nieciekawa ,nie wiadomo kiedy i kogo zwolnią i to nie dotyczy tylko produkcji ale również wyższych stanowisk. Także najlepiej przyjść samemu sprawdzić jak jest, pozdrowienia dla wszystkich.

@Niezadowolony pracownik

Zastanawia mnie, dlaczego firma Foram zdecydowała się na zwolnienie tylu osób? Myślę, że musi być jakiś konkretny powód, który sprawił, że właśnie taką decyzję podjął pracodawca. Daj znać, co wiesz więcej na temat opisanych przez Ciebie zwolnień.

@Bartosz

Powodem zwolnienia tylu osob było nowe kierownictwo, które próbuje sobie robić rewolucję w firmie(usunięte przez administratora)Mieli znaleźć kase na firmie więc najprościej było zwolnić ludzi, których teraz na firmie brak. Od czasu nowych kierowników ludzie nie wytrzymują nerwowo i sa cały czas w stresie. Atmosfera zmieniła się z w miare fajnej na napięta.

Yyy
@Niezadowolony pracownik

A mi się podoba,potrzebne były zmiany i nowe kierownictwo to robi,przynajmniej teraz rządzą dorośli a nie dzieci..

ttt
@Yyy

Idealny przykład właśnie jak dorośli ludzie rządzą. Podszywają się pod pracowników żeby siebie wychwalać.

Arczi
@Niezadowolony pracownik

To Może czas zmienić prace? Przecież nikt w zadnej firmie nikogo na siłe nie trzyma wiec zawsze można przenieść się do innych firm gdzie jest luźniejsza atmosfera...

@Arczi

Kwestia czasu i na firmie kierownicy będą sami (usunięte przez administratora) bo jedyne co tam ludzi trzyma to rodziny i kredyty. Większość ma cv-ki powysylane.

@Yyy

Normalny dorosły człowiek wie że jak się zwolni kilkanaście osób, to logiczne że reszta nie będzie miała takiej mocy przerobowej i nie wyrobia takiej samej ilości luster. No ale zawsze można pójść postraszyc pracowników żeby robili więcej albo zmusić ich do nadgodzin

niezadowolony

Niestety "góra" ma kilka brakujących klepek i wie lepiej

rt

Dokładnie tak jak mówisz, to co się wyprawia to nadaje się do telewizji. Tym od naciągania na garnki się zajęli. Czas na kolejnych

@rt

Co takiego dokładnie dzieje się w firmie Foram? Twierdzicie, że dzieje się coś złego, jednak nie podaliście żadnych konkretnych przykładów bądź sytuacji. Mam nadzieję, że teraz to zrobicie, ponieważ chciałbym dobrze zrozumieć wpis.

Wszystko się zgadza. (usunięte przez administratora) Firma zwolniła za dużo osób i teraz się nie wyrabia z zamówieniami. Część pracowników musi pracować od 5 rano do 15 a jak komuś to nie odpowiada to za drzwi. Ciągle straszenie obcinaniem wynagrodzenia za uszkodzone lustro, które finalnie i tak jedzie do klienta a pracownik ma obciete wynagrodzenia. Kwestia braku szacunku dla pracowników że strony kierownictwa to tam norma bo w końcu zawsze można kogoś zwolnić i zatrudnić nowego. Osobiście nie wiem jak długo będę tu jeszcze pracowała

Czy w obrębie jednego działu w Foram Krzyżanowski Roman są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

X

Są na kierowników

@X

Osoba zaangażowana w wykonywanie obowiązków może otrzymać od pracodawcy propozycję zmiany stanowiska na stanowisko kierownicze? Chciałbym ustalić, jak powoływane są osoby na to stanowisko, dlatego liczę na Waszą pomoc.

Xxx

Kablowanie to klucz do sukcesu w tej firmie

Czy pracownicy Foram Krzyżanowski Roman chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nie ma żadnych form integracji. Tu kazdy tylko patrzy każdemu na ręce. (usunięte przez administratora)

@Anonim

Niemiła atmosfera, jeden drugiego poniża

Aga

Tak, w wspólnym uwalaniu premii

Pracowałem tam przez dłuższy czas i nie polecam. Pracownicy ciągle poganiani żeby wyrabiać jak największy akord jak ktoś nie wyrabia zostaje usunięty z firmy. Wysokie zarobki tylko teoretycznie, a praktycznie utrata całej premi za choćby jeden dzień L4 lub urlopu na żądanie, szukanie na siłę błędów pracownika żeby obciąć wynagrodzenia za akord. Mimo obietnic i złożonego systemu płac praktycznie nie możliwe jest przekroczenie 2500zl. A bhp na tej firmie to temat dla odpowiednich instytucji. Praca w ciągłym stresie bo nie wiadomo czy za chwilę nie będzie się miało obcietego wynagrodzenia. Kierownictwo nie słowne ciągłe obietnice bez pokrycia. Dużo osób odeszło już z firmy przez tą nerwowa atmosfere. Nie bez powodów jest tak duża rotacja pracowników. Pozdrowienia również dla osób chwalacych firme na forach za dodatkową premie. Pozdrowienia dla piaskarzy trzymajcie się chłopaki

Ninka
@Anonim

Mogą sobie podać rękę z pewną firma telemarketingowa z Wolsztyna. Tam też nerwy a szefunio bluzga na wszystkich bez ograniczeń słownych. Tylko nagrać i do telewizji z takimi.

Daniela
@Anonim

A powiedz mi teraz która firma w Wolsztynie tzw. prywaciarza tak nie robi ? Masę przykładów mogę podać. To nie tylko Foram ale i Novar czy Arstele czy jak oni się tam teraz nazywają i wiele innych. Ciągle zmienianie zasad, jak komuś idzie za dobrze to trzeba normy podnieść i tak w kółko. Tam gdzie jest duża rotacja pracowników nigdy nie jest dobrze i nie ma wytłumaczenia innego. Widać to po ogłoszeniach o pracę. Foram ma ciągle te same. Więc co jest ?

Przemo

Dobrze że tego łysek kierownika wywalili.

PP

Ludzie nie wierzcie w te pozytywne komentarze pod spodem! Kierownictwo samo wyznaczyło ludzi żeby napisali coś pozytywnego... Produkcją zarządzają ludzie niekompetentni i nieobiektywni, jeżeli Pani kierownik cię nie polubi to masz przesrane jednym słowem :) Ludzie przychodzą rzucają swoją poprzednią robotę bo mają obiecane umowy i złote góry, jeżeli nie wyrobisz normy albo nie spodobasz się kierownictwu to po prostu wylatujesz. Nie licz na umowę bez wyrobienie grupy inwalidzkiej... Pieniądze nie są złe jeżeli robisz nadgodziny i soboty ale nie wynagrodza Ci zepsutej psychiki i wiecznego chodzenia na "wkurwie". ;) NIE POLECAM!

@PP

Dokładnie

robson

Praca w porzadku a jeśli sie chce pracować to da sie zarobić. Dużym plusem jest 1 zmiana i wolne soboty

Kr

Przyzwolenie na znęcanie się nad pracownikami na porządku dziennym

Kamila

Możesz coś więcej na ten temat napisać ? Chciałam się tam rekrutować ale niestety z każdym z kim rozmawiam na temat firmy to ma negatywne zdanie. Podobno też zmusza się tam do nadgodzin. Proszę o więcej informacji.

Anty FORAM

I bardzo dobrze !

@Krystian
@Kamila

Nikt nie zmusza do nadgodzin, nadgodziny zostaje się dobrowolnie, nie wiem kto takich głupot Pani naopowiadał, mnie osobiście nikt jeszcze na nadgodziny nie zmusił. Jedyne co wiem jeżeli jest się na wszystkich nadgodzinach w miesiącu, i które przekraczają daną ilość godzin ( nie pamiętam dokładnie ile ) dostaje się dodatkową premię za to.

@@Krystian

Czyli oznacza to jedno. Chcesz mieć więcej jak najniższa krajowa to musisz pracować w nadgodzinach. Chcesz mieć premie musisz robić ponad normę. Gratuluje, takie firmy mają zawsze wielką rotację aż w końcu padają, bo w końcu ręce do pracy się skończą.

Krystian
@Daria P

Znam firmy w okolicy gdzie ludzie robiąc normalnie po 8 godzin + nieraz soboty wyciągają ledwo co nędzne 2000zł i nie są w stanie więcej zarobić, ewentualnie na wyższych stanowiskach typu brygadzista, pracodawca chce dobrze, godzi się na nagradzanie ludzi za pracę która sama w sobie nie jest najcięższa a i tak znajdzie się ktoś kto szuka dziury w całym. :D Pozdrawiam.

@Krystian

Dziura w całym ? To ja mogę napisać że znam firmy które fajnie wynagradzają za standardowe 8 godzin i szanują że po za pracą człowiek ma też życie. A tutaj z tego co czytam to mamy do czynienia z nadgodzinami, z pracą w sobotę oraz nawet w niedzielę ? Więc może najlepiej cały miesiąc zróbmy pracujący bo przecież chodzi o to żeby zarobić większa kasę od innych a na końcu paść na twarz z przemęczenia. Naprawdę nie zazdroszczę komuś kto ma jeszcze dzieci i musi w taki sposób pracować. Na szczęście piszesz że nie zmuszacie do nadgodzin bo bardzo dobrze rozpoznaje że piszę z kimś z kierownictwa. Niestety płatne nadgodziny to wasz obowiązek a nie zachęta by zostać dłużej a premiować należy za inne rzeczy a nie za to że dłużej zostaje się w pracy. I proszę porównywanie do innych firm które nędznie płacą to żadna motywacja dla potencjalnych nowych pracowników, nikt nie pomyśli sobie "Pójdę do foram, bo tam troszkę więcej zarobie jak w XXX" - wszystkie te firmy na gowork mają bardzo podobne opinie. Uwierz że firmy o których wspominasz mają bardzo duży problem z zatrudnieniem a u was chyba jest podobnie ?

W
@Daria P

A gdzie na dzień dobry dostaniesz grube tysiące za to ze jesteś ? W każdej firmie trzeba sobie za pracować na odpowiednie wynagrodzenie. Każdy tylko z dziobem leci ze mało, ze nadgodziny - to idź pracuj do sklepu od 10-18 i zarabij 1500 zł.

@W

Slabe naprawde. Każdy tylko każe pójść w inne miejsce i zarabiać mniej bo przecież w tej firmie zarobi się najwiecej. Otwórz oczy rozejrzyj się i uwierz ze pracując 8 jestem w stanie zarobić więcej jak ty z nadgodzinami tutaj. A skoro u was zarobić można więcej tylko nadgodzinami i praca ponad normę to nie ma co się zastanawiać. Pa.

KK
@Daria P

Tak, w niedziele a nawet w święta firma pracuje, bo padne! Kto Pani takich głupot nawciskał to sam nie wiem. W firmie pracuje grono osób które maja dzieci i proszę wierzyć że sa naprawdę zadowolone z godzin pracy które oferuje ta firma

Daria P

Bardzo interesujące co piszesz. Możesz coś więcej napisać o wyrabianiu grup inwalidzkich ? Myślałam że grupa inwalidzka należy się osobom które mają problem natury medycznej. Tutaj sugerujesz że zapytano cię czy możesz taką grupę sobie wyrobić, piszesz o szemranych komisjach lekarskich. Myślę że to cenne informacje. Proszę rozwiń temat.

mm
@W

Sorry ale ludzie w Lidlu mają po 3000 netto i cały pakiet socjalny.

xxx

To prawda. Skoro szukają personalnego to nie dzieje się dobre w firmie. Umawiając na rozmowę stawiają cie przed faktem dokonanym beż możliwości wyboru. Mało ogłady wśród pracowników, którzy umawiają na rozmowy rekrutacyjne.

Monia
@W

Pracuje w sklepie od 10 do 18 i zarabiam dużo dużo więcej jak 1500 panie mądraliński . Widzę że lubimy się porównywać do innych szemranych firm bo przecież w naszej jest najlepiej. Prawda jest taka że macie nie najlepsze opinie w mieście, stawia się was gdzieś na równo z pewną firmą telemarketingową która też ma super rotację i często te same ogłoszenia o pracę.

Asia:)
@Daria P

Tak grupa inwalidzka milę widziana,lub my ja pani wyrobimy!!Tylko problem w tym ,że masz być zdrowa i zapierdzielać!!Ciągle szukają ludzi do pracy,,,czemuż to:)?Człowiek z orzeczeniem o niepełnosprawności, powinien mieć zapewnione godne warunki pracy .....A tu chodzi tylko o biznes dla firmy taka prawda,,dofinansowanie !!!!!!!

Maria
@Asia:)

Czyli zaczynając pracę w Foram otrzymuje się najniższą krajową tak? Na jakiej umowie przyjmują? Chciałam zapytać też o te nadgodziny, jak one są płatne w weekendy i święta - 100%?

Zostaw merytoryczną opinię o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Karpicko

• Jak się pracuje w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA