Opinie o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Karpicko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Karpicko

Joka

Witam firma poszukuje dość długo pracownika na dział księgowości czy ktoś ma opinie na temat tego stanowiska?

Pyfyfy

Żałosne to jest gardzenie ludźmi którzy mają inne zdanie niż np. Pan/i. :)

xxx

Tak to można ocenić.

Krystian

Szczerze, nie rozumiem dlaczego wszyscy co nie sprawdzili się w jakiej kolwiek firmie piszą tak negatywne opinie. Nigdy nie było tutaj problemu z urlopem jak piszą ludzie niżej. Nikt nie zmusza do nadgodzin, a nawet nie dosyć że jest płacone więcej za nadgodziny to jeszcze dodatkowo można uzyskać większą premię za to, do samego zostawania nikt nie zmusza. Nagrody za pomysły, wyrabianie normy, jeżeli ktoś jest pracowity i pomysłowy może spokojnie liczyć na dodatkową premię ( nawet do 500zł jak nie więcej ). Młodzi pracownicy, jak i starsi i doświadczeni w firmie. Jeżeli chodzi o bluzganie jak ktoś niżej pisał, jeżeli ktoś chce żeby zwracano się do nich oficjalnie i były w ich stronę stosowane słowa po których w domu albo na przerwie sięgają do słownika, to proszę szukać pracy w dużych korporacjach, bankach itp. tutaj jest bardzo luźna atmosfera i nikt nie musi nikogo udawać żeby coś osiągnąć. Osobiście polecam pracodawcę.

@Krystian

Tzn jaka stawka na początku jest? Czy z powodu grupy są jakieś dodatki dla pracownika? Ile jest płatne za nadgodziny i soboty?

@Krystian.
@mk

Stawka za pierwszy miesiąc jest bodajże 1800zł + premia 200zł jeżeli pracownik przepracował cały miesiąc, następnie jeżeli pracownik się sprawdzi, podstawa jest 2000zł + premia 200zł, są też różne premie dodatkowe, np. frekwencyjne raz na 3 miesiące jeżeli pracownik sumiennie chodził i stawiał się w pracy otrzymuje nagrodę, za dobrze wykonaną inwenturę , za wyrabianie ponad normę itd, itp. Wynagrodzenie można wyciągnąć naprawdę spore. Co do nadgodzin, są płatne z tego co pamiętam 50% stawki godzinowej. W soboty o ile się nie mylę pierwsze 4 lub 6 godzin ( nie pamiętam dokładnie ) jest płatne 50% dalej 100%, mogą też zdarzyć się niedziele gdzie pracownik ma 100% więcej.

Daria P
@Krystian

Skoro używanie niecenzuralnych słów to dla Ciebie luźna atmosfera to Ja nie mam więcej pytań. Mam nadzieje że dobrze wam płacą za te pozytywne komentarze które co ciekawe pojawiły się prawie w tym samym momencie. Brak słów.

@Daria P

Mam rozumieć że w Pani obecności nikt z znajomych, rodziny, nie przeklnie sobie raz po raz ani razu? Luźna tzn że nie trzeba udawać nikogo, ale kto jak co rozumie. :)

@Daria P

Ps. to że ktoś ma inne zdanie nie znaczy że ma za to płacone.

Daria P
@Krystian

No właśnie zauważyłam że specyficznie wszystko rozumiecie. Niczym się nie da wytłumaczyć chamstwa i braku ogłady. W miejscu pracy człowiek chcę się czuć bezpiecznie i komfortowo. Nikt się nie będzie w ten sposób czuł gdy na około każdy będzie używał słów na K itd, prawda? Czy jak to stwierdziłeś luźno. To bar czy zakład pracy ? Dziwny sposób tłumaczenia.

Eliza
@@Krystian.

Jeżeli przychodzisz do pracy w sobotę jako 6 dzień z rzędu czyli ponad 40 godzin, to należy wypłacać pracownikowi 100% a nie 50 % za pierwsze 4 godziny lub co tam jeszcze macie wymyślone. Mam nadzieje że czytają to odpowiednie służby. Niestety w wielu Wolsztyńskich firmach jest takie kombinowanie.

G

Tyle kamer ale tego że siedzą w szatniach ludzie i nic nie robią i dostają 3 tys to tego nie widzą,oczywiście w czasie pracy

Firma FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA prowadziła rekrutację na stanowisko Manager projektów. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Mikolaj

Świetna atmosfera w pracy. Możliwość rozwoju i premii

Aldente
@Mikolaj

Hahahahahahhah

Mig

Mogę się dowiedzieć czy zatrudniają kobiety na produkcje i na czym polega praca? Pozdrawiam

matt

przyzwoite zarobki na start i fajne możliwości rozwoju. Widać też że firma się rozwija bo zatrudnia coraz wiecej ludzi

Xxxxxx
@matt

A ja chciałam zapytać na czym polega praca ponieważ posiadam orzeczenie o niepełnosprawności ze względu na wzrok i nie wiem czy będę się 'nadawać'

Elżbieta
@Xxxxxx

Czy udało się Tobie uzyskać w inny sposób odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie? Jeżeli tak, to proszę podziel się nią z użytkownikami forum. Ponieważ wiele osób może interesować kwestia, na czym konkretnie polega praca w Foram Krzyżanowski Roman. Swoją wypowiedzią możesz im pomóc w podjęciu decyzji o aplikacji do firmy.

Zapytajka

Jak praca u nich w księgowości? Mają ofertę na olx że zarobki 3200-4500. To prawda? Jaka atmosfera?

Kamila
@Zapytajka

Nie licz na to. Większa część wypłaty to u nich premie, a z tymi to różnie.

Mona
@Zapytajka

atmosfera super , pijesz kawę i jeż drożdżówki z lukrem , a o 15.00 dzida do domu

Zapytajka
@Mona

możecie powiedzieć jak wygląda system premiowy w takim razie w księgowości, za co naliczana jest premia i jakie jest podstawowe wynagrodzenie? ile osób pracuje w księgowości i na czym polega praca na stanowisku pracownika działu księgowości? w ofercie jest ścisła współpraca z księgowym - czy ta osoba jest raczej przyjazna i idzie się dogadać z nią, czy raczej są z nią jakieś problemy i ciężko się współpracuje? myślę, że po doświadczeniach w obecnej firmie pod względem atmosfery jestem w stanie się nawet zgodzić na rozsądny system premiowy, byle atmosfera była w porządku i dało się pracować, wiadomo nie chodzi o to by była laba w pracy, tylko by nie było chamskich komentarzy, obgadywania za plecami i ogólnie podrzucania kłód pod nogi jeden drugiemu...

Dante

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń. Praca w porządku, atmosfera również. Opinie o wyzwiskach zarządu w stronę pracowników wyssane z palca. Serdecznie polecam i zachęcam do podjęcia pracy, bo naprawdę warto!

@Dante

Tak jest szefie :D

Opamiętany

Nie polecam, nie kompetentny zarząd, który traktuje ludzi jak śmieci, a sami ledwo zawodówkę ukończyli. Nękają psychicznie, wzywają co chwile na dywanik, używają wulgarnego słownictwa. Uważają, że nikomu nie przysługuje urlop pracownik ma zostawać po godzinach lub sami wydzwaniają do pracowników po godzinach pracy. Dodatkowo te śmieszne orzeczenia o niepełnosprawności, żeby dostawali więcej hajsu, same przekręty.Przestrzegam wszystkich, bo pieniądze może nie są najgorsze,za to atmosfera jaka panuje w tej firmie was wykończy.

Opopoppop
@Opamiętany

Tak,tak,tak! Z tego co wiem to coraz więcej osób odchodzi z tej firmy bo jest wykończonych psychicznie przez dwójkę wspaniałych kierowników głównych firmy. Wieczne pretensje, równanie człowieka z błotem i co chwilę słyszysz jaki to jesteś niekompetentnych. Dobrze ze osoby dowodzące firmą są (usunięte przez administratora) kompetentne i wykształcone szczególnie główni kierownicy!!! (usunięte przez administratora) i buractwo

noname
@Opamiętany

Każdy przychodząc do pracy wie na jakie warunkach przebiega zatrudnienie i wie na co się pisze wchodząc na dane stanowisko. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, każdy ma swój rozum i jeżeli się na coś godzi to powinien być świadomy wypływających konsekwencji. Pracuję w tej firmie już w tej firmie sporo czasu i wiem, że im dany pracownik bardziej ma wywalone, tym gorszą opinie wystawia firmie. Jest tak jak ktoś napisał w komentarzu poniżej - życie weryfikuje na każdym kroku i jeżeli ktoś nie dostosuje się do zasad to odpada, przetrwają tylko najlepsi. Pieniądze, które można wyciągnąć są na prawdę wysokie jak na standardy wolsztyńskie, ale trzeba o nie zawalczyć, trzeba pokazać zaangażowanie i to, że zależy człowiekowi na pracy - ale to chyba normalne,jak w każdej pracy, że im więcej z siebie dajesz tym więcej możesz osiągnąć. Atmosfera jak najbardziej na plus, dużo młodych osób, które tworzą naprawdę zgrany zespół.

pozytywniezakrencony
@Opopoppop

Pracuje już parę lat i rozmawiam z tymi kierownikami, jasno i przejrzyście komunikują swoje oczekiwania, podchodzą raczej ze zrozumieniem i starają się pomóc, choć oczywiście wiadomo, że trzeba się trochę postarać, bo oni za Ciebie tego nie zrobią. A moim zdaniem to atmosfera jest dobra , bo ludzie są w porządku i jednak dzięki nim firma się rozwija, co cieszy i daje pewność zatrudnienia.

Kokol

Pracuje w tej firmie od 5 lat , zarabiam z roku na rok coraz większą kasę .Uważam , że człowiek jest tam doceniony ,jeżeli dostosowuje się do zasad współpracy i angażuje się w pracę . Na stanowiskach kierowniczych są premie i prowizje i wtedy się wymaga . Kto ściemnia zazwyczaj zwalnia się sam, nikt jeszcze nie został zwolniony przez firmę , niestety zostają najlepsi ,jak w życiu .Wiedziałem na jakich warunkach się zatrudniam nikt nie zmusił mnie do podpisania umowy .

Kubus
@Kokol

100 % prawdy!

Fajne zarobki, jedna zmiana, co prawda młode ale bardzo w porządku kierownictwo - bynajmniej od strony produkcji. Możliwe dobrowolne nadgodziny, na których można wyciągnąć nieźle pieniądze. Osobiście polecam

KatarzynaO
@Monika

O bardzo fajnie, płacą za nadgodziny ? To chyba powinno być normalne nie sądzisz ? I czemu podkreślasz że dobrowolne ? Podejrzane.

Kuba95
@KatarzynaO

Tak, jest to normalne. A dobrowolne, ponieważ taka jest prawda. W wielu zakładach produkcyjnych w Wolsztynie i okoliacach często praca po 10-12h jest przymusem / wymagana, tutaj nie chcesz, nie idziesz, bez konsekwencji. Pracuje tutaj to mogę potwierdzić.

Mała

Oszukują, ściemniają, kombinują !!!

Kuba95
@Mała

A można prosić o coś więcej? Czy tylko tak bez argumentów? Z czym oszukują?

Jerry05

Można tu zarobić niezła kase na 8h a praca jest prosta i wystarczy się troche przyłożyć. Atmosfera dość fajna i dużo młodych osób, brygadziści i kierownicy wyrozumiali, zawsze pomogą

Kicia ehhh

Hahah, śmieszna firma. Wyzysk ludzi i kombinatorstwo jak najmniej zapłacić na zusy itd. 3/4 pracowników z fejkowymi, wymuszonymi orzeczeniami o niepełnosprawnosci. Jak nie chcesz iść to nara. Kierownicy karierowicze z ciśnieniem o byle co. Nie polecam nikomu, chyba że lubisz dawać robić z siebie idiote:D

Lllllll
@Kicia ehhh

Dokładnie, jeden wielki kabaret!

hehe

Foram- definicja braku zorganizowania pracy, zero szacunku do pracowników i wieczne nerwy. Niestety kierowniczka jest nastawiona anty do wszystkich ludzi którzy myślą po swojemu i nie chcą być jej przydupasami. Kasa? Może fajna ale gdy walniesz dużo nadgodzin. Jeżeli ktoś chce wykończyć się psychicznie to zapraszam. Na pewno coś z tym zaradzą :) Ciężko zdobyć dodatkowe premie, wręcz niemożliwe dla normalnego człowieka. Zmarnowany czas, tyle mogę powiedzieć. Czasami lepiej poszukać pracy niż łapać się pierwszej lepszej oferty, tym bardziej że pracownicy wymieniają się co roku. Jeszcze raz nie polecam Pozdrawiam blond piękność

@hehe

Czyli jednak prawda co znajomi mòwili żeby omijać z daleka tą firmę. Dziękuję za podpowiedź!

@mk

Zero w tym prawdy, ale ok. Podejrzewam że wypowiedzi większości ludzi tutaj to ludzie którzy nie wyrabiali odpowiedniej normy, i nie potrafili zapracować na dodatkowe premie tak jak wyżej ktoś napisał, premie dodatkowe niemożliwe dla normalnego człowieka... Pozostawię to bez komentarza, bo jakoś dla mnie wymogi nie są Bóg wie jak wysokie żeby osoba która potrafi pracować, z zaznaczeniem na "potrafi" otrzymała nagrodę.

Zal
@@Krystian

Najlepiej leżeć i pachniec a pieniądze same niech się robią. Ludzie maja dwie lewe ręce do pracy a potem się dziwią ze z pracy wylatują.. W dzisiejszych czasach staje się to juz chyba norma, zal mi was ludzie

@@Krystian

Myślę że jednak spróbuję bo opinie też ludzie piszą złośliwe.A czy na grupie inwalidzkiej są jakieś dodatki?

Świetna firma i chciałbym tu dostać się do pracy. Może ktoś podpowie czy są potrzeby ?

mk

A co dokładnie się robi w tej firmie? Jakie korzyści są z grupy inwalidzkiej?

Jedna zmiana co dla wielu osób jest to dużym plusem. Porównując inne firmy zarobki są stosunkowo dobre, a z czasem można mieć naprawdę dobra wypłatę , wystarczy sumiennie pracować a rezultaty widać bardzo szybko, dzięki premii którą można uzyskać . Nadgodziny się zdarzają ale do nikogo ich nie zmuszają. Wiadomo że w każdej firmie są jakieś plusy i minusy ale nie można tez oceniać firmy po kilku dniach. To prawda są młode osoby na wysokich stanowiskach ale to nie oznacza, że młodzi ludzie nie potrafią zarządzać. Ogólnie atmosfera jest w porządku. Z urlopami też nie ma problemów. Polecam

Krystian

Zostaw merytoryczną opinię o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Karpicko

• Jak się pracuje w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA