Opinie o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Karpicko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Karpicko

Są już jednak rekrutacje? Ktoś spytał się o rozmowę kwalifikacyjna a ja odkąd śledzę od jakiegoś czasu ogłoszenia na produkcje to nie mogę się żadnego doczekać. Czy pomijam jakieś miejsce gdzie jeszcze są wstawiane? Po prostu chce porównać zarobki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA odbywa się również w języku angielskim?

A mój chłopak właśnie ma doświadczenie jako brygadzista, widzę ze opinia w tym zakresie się pojawiła. Tutaj na to stanowisko się awansuje czy raczej przez ogłoszenie trzeba się dostać? oprócz tych na produkcje dla brygadzistów jakoś nie widziałam. od lat są te same osoby? a na innych stanowiskach jaka jest rotacja?

Tak Nowy wpis

Z tego co wiem, kiedyś szukali jednego brygadzistę, ale nie mam pewności jak to działa, bynajmniej odradzam, psychika zniszczona

Tak w nawiązaniu do rozmowy, o której pisali to widniała jakiś czas temu oferta dla managera projektów, interesuje mnie kwestia ewentualnych przyjęć. ile może trwać cały proces rekrutacyjny? I czy omówicie te widełki placowe? Są podane od 8,3 do 17,1 tys. Ciekawi mnie za jaka prace można na ten wyższy próg się załapać

Firma FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA prowadziła rekrutację na stanowisko Manager projektów. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Hanna

Orientuje się ktoś czemu temat produkcji został przemilczany? Zamiast tego zauważyłam, że prowadzone są nabory na stanowiska biurowe w sumie na 4 wakaty. Co powiecie o pracy jako młodszy specjalista do wsparcia IT? W opisie podkreślona została możliwość rozwoju zawodowego, a także zdobycia nowych doświadczeń. Kiedy należy spodziewać się jakiegoś ewentualnego awansu? Na jakich warunkach przebiega?

Zaciekawiony
@Hanna

Ogłoszenie na specjalistę IT wisi już kilka dobrych miesięcy. Byłaś na rozmowie?

FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Jak wyglada praca na produkcji, warto składać cv ?

Pip

Odradzam

Natalia
@Pip

A możesz powiedzieć dlaczego?

@Natalia

Przychodząc do pracy możesz mieć utraconą wypłatę za pękniętą rurkę w krainie która zalała materiał na produkcję

@..

A przez kogo pęka? Chyba, że to tylko ze "starości" tak?

XYZ
@Hanna

Ze starości.

@XYZ

aha... no i czekaj to się nie udowadnia przypadkiem, że to nie Twoja wina? raczej skoro wiadomo, że to stare jest to nie trzeba nikomu zbytnio tłumaczyć? na coś jeszcze trzeba uważać czy ogólnie praca jest ok? Ciekawi mnie czy są może jakieś pozytywy?

Pakowacz

Foram Śmieszna firma udająca poważną dużą firmę istniejącą tylko w okresie Black Friday poza okresem nie wiesz czy przychodząc do pracy nie dostaniesz wypowiedzenia ciągły nacisk na sztuki rozlicza cię system kamery na każdym stanowisku patrzące z góry na twoje ręce Brygadzista pakowania nazywany,, krzykacz,, słyszany jest na całej firmie jak krzyczy na pracowników gdy mu zwrócisz uwagę poleci na skargę z sprawa z 2 tyg wstecz , udający twojego kolegę żeby mógł przekazać kierownictwu twoją opinię Nie polecam przekonany na własnej skórze

K

Masakra co chwila potracenia z byle co a nie widza jak wynosza z zakladu paranoja

Bartosz
@K

Za co przykładowo potrącają? Często ci się to zdarzało w tamtym roku?

Praca w tej firmie to porażka. Ludzie przychodza na rozmowe i na drugi dzien sie nie pojawiają. Kierownicy ciagly nacisk na szybciej. Jak nie przypasujesz się brygsdzisce to wylatujesz. Kablowanie i obgadywanie. Normy ustawione na takie jak stary pracownik. Atmosfera straszna. I nigdy nie wiesz kiedy wylecisz. Jedyny plus to wolne weekendy. Potscenie za uszkodzenie, błąd za l4 brak premi.

Jeszcze ani razu się nie zdążyło żeby wypłaty były z opóźnieniem, zawsze są na czas. ????

E?

Od 5 lat jak pracuje jeszcze ani razu nie miałem opoznienia z wyplacie i zadnych problemow, nie wiem skad te zawistne wymyslanie ;)

@E?

No to wspaniale, ale jakoś nie odpowiadacie ludziom, ile się zarabia na produkcji. A ja znalazłam, że cztery lata temu to było 2100 miesięcznie brutto :D

Xxx

To chyba jakiś stare daty pracownik, bo akurat na produkcji warunki pracy i płacy aktualnie bardzo się polepszyły w momencie zwolnienia starego kierownika. Premia na święta jest zawsze od lat, nawet dla osób, które pracują zaledwie kilka tygodni. Praca od poniedziałku do piątku. Dodatków jest sporo, tylko trzeba się o nie postarać a nie stać i narzekać - za darmo nic nie ma w tych czasach ;-)

Bartosz
@Xxx

A ile wynosi obecnie podstawa w Foramie na produkcji? Wspomniałeś też o premiach, możesz powiedzieć jak się one kształtują w tej firmie i co trzeba w ogóle zrobić, żeby je uzyskać? :) Mam nadzieję że niedługo odpiszesz!

paula

Pracuję dorywczo jako tłumaczka i współpraca jest bardzo miła. Nigdy nie miałam problemów z wypłatą czy komunikacją.

A

[Stanowisko: Grafik komputerowy] Rozmowa kwalifikacyjna, na którą zostałem zaproszony przebiegła bardzo zniechęcająco. Pierwsze co rzuca się w oczy, to brak kultury ze strony rekruterów. (m.in żaden z 3 Panów nie przedstawił się, nie zostałem przywitany, tylko zmierzyli mnie wzrokiem i przeszliśmy do "rozmowy"). Dodatkowo w całej firmie panowała grobowa cisza. Podczas rozmowy, czułem się jakbym to ja rekrutował ww. osoby. Pytania zadane przez Panów, oscylowały tylko wokół tego, co było wyszczególnione w CV. Nikt nie był zainteresowany moją osobą, ważnymi (wg. mnie) dokumentami które przyniosłem ze sobą, portfolio które chciałem zaprezentować, a Pan "prowadzący" rozmowę wydawał się bardzo zmęczony życiem, chociażby przez nieumiejętne układanie pytań. Niestety nie usłyszałem czym zajmuje się firma, czym dokładnie zajmowałbym się na stanowisku - żadnych konkretów. O wszystko musiałem wypytywać i zdaje się że zadałem więcej pytań niż trójka Panów przede mną. Gdyby nie to nie wiedziałbym nawet w jakie dni uczęszczałbym do pracy. Mimo to zostałem zaproszony na dalszą część rekrutacji, na którą nie zdecydowałem się pójść. Odradzam tę firmę.

FORAM
@A

Dzień dobry, Odbyta rozmowa nie odbiegała od ogólnie przyjętych standardów. Rekruterzy przedstawili w kilku zdaniach na czym polega praca młodszego specjalisty ds. sprzedaży (nie grafika komputerowego - jak opisał to kandydat). Informacje czym zajmuje się nasze przedsiębiorstwo oraz opis obowiązującego systemu pracy zawierają się w ogłoszeniu. Pierwszy etap rekrutacji to zapoznanie z kandydatem oraz ogólna ocena jego zdolności interpersonalnych. Z racji małego doświadczenia oraz młodego wieku kandydata zdecydowano się na weryfikację umiejętności w części praktycznej - zaproszenie nie zostało przyjęte. Jeśli jednak mimo wszystko czuł się Pan w jakiś sposób urażony podczas odbytej rozmowy, pragniemy przeprosić i życzyć powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

B
@FORAM

Jak widać, niskie standardy są nie tylko na produkcji XD

Hh
@A

A o co mieli pytać?o kiełbasę śląską!!!?Bo tylko na wyrobach masarniczych się znają.

Ktos
@A

Miałem dokładnie tak samo.

montaż

Jestem zainteresowana pracą przy montażu luster. Proszę o informację czy warto? dają normalną umowę o pracę? Widzę, że komentarze są kilkuletnie, a teraz się przenieśli i potrzebują, więcej pracowników.

W
@montaż

Brak nowych komentarzy bo brak słów na to wszystko XD

zainteresowana
@W

Naprawdę jest aż tak źle?

Elka
@zainteresowana

Głupoty opowiadają, nie jest źle. Kierownicy oraz dyrektorzy spoko. Właściciel nie wciska się w produkcję. Dobre wynagrodzenie i ciągle podwyżki płacy. Polecam aplikowanie w tej firmie.

Paulina
@Elka

Cześć @Elka, wspomniałaś o ciągłych podwyżkach. Sprecyzuj: jak często i na jakiej zasadzie są one przyznawane. Czy pracownik niskiego szczebla, również ma szansę na wzrost wynagrodzenia?

Paulina

Hej, czy programiści w Foramie pracują na umowie o pracę, czy kontrakcie B2B? Jeżeli macie informacje na ten temat, zdradźcie, jakie warunki firma jest w stanie zaoferować przy B2B.

Magda

Cześć, wiecie dlaczego ciągle widnieje ogłoszenie na technologa drewna?

Drewno
@Magda

Te ogłoszenie chyba wisi u nich od 2019 roku, zamiast kogoś przeszkolić na stanowisko to szukają kogoś z wieloletnim doświadczeniem, a płaca w ogłoszeniu taka, że 3 lata temu na produkcji tyle miałem (ale w Foramie nie pracuję)

Jak wyglada u was typowy dzien w pracy?

pileks

Zamiast pisać negatywne komentarze to sobie otwórzcie konkurencje. Co to za filozofia robić lustra i pchać przez internet :)

Zostaw merytoryczną opinię o FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Karpicko

• Jak się pracuje w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

FORAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA